חיפוש מאמרים

12028 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
לקראת "ברונו", סשה ברון כהן – רב-מג של מילים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אימון אישי פילוסופיה אושר הצלחה

נושא המאמר: ממה נובעת המחשבה כי הדשא של השכן ירוק יותר ?
מאת: להצליח בכוח המחשבה EIP.co.il   שמור מאמר למועדפים

ממה נובעת המחשבה כי הדשא של השכן ירוק יותר ?

אנשים לפעמים חושבים כי הדשא של השכן שלהם ירוק יותר. הבנו כבר שגם אם הדשא של השכן ירוק יותר זה לא אמור לעניין אותנו, כי זה לא יעשה אותנו למאושרים יותר. אבל בכל זאת כדאי להבין למה לאנשים נדמה כי הדשא של השכן ירוק יותר מאיפה נובע הדמיון הזה ?

בחוש אנו רואים שאם נעמוד בגינה שלנו על הדשא שלנו ונסתכל על הדשא של השכן שלנו בחצר שלו ליד הבית שלנו, בהנחה שהדשא של השכן ירוק באותה המידה כמו שלנו, אנחנו עדיין נחשוב שהדשא שלו ירוק יותר. את זה ניתן לראות בחוש. דבר זה נובע בגלל החלק של הדשא שאותו אנחנו רואים בדשא של השכן שלנו. כאשר אנחנו מסתכלים על הדשא שלנו אנחנו רואים אותו מקרוב, אנחנו קרובים אליו ורואים שהוא לא מושלם. אנחנו רואים את כל החסרונות והלכלוכים שלו, את חוסר האחידות שלו, את הצבעים הלא אחידים שלו וכולי. לעומת זאת כאשר אנחנו מסתכלים על הדשא של השכן, אנחנו רואים את החלק החיצוני של הדשא שלו. אנחנו לא רואים את הדשא שלו מקרוב, אנחנו לא רואים את הפגמים של הדשא של השכן, פגמים שניתן לראות רק מקרוב. בגלל זה אנחנו חושבים שהדשא של השכן ירוק יותר.

כנ"ל גם בנמשל, כאשר אנחנו מסתכלים על חיים של אדם אחר, נדמה לנו כי החיים שלו טובים יותר. זה משום שאנחנו רואים את החיים שלו רק מבחוץ ולא מבפנים. את החיים שלנו אנחנו מכירים עם כל החסרונות אבל אנחנו לא רואים את הבעיות של השכנים שלנו. אנשים כלפי חוץ בדרך כלל יראו לך שהם מצליחים וכולי. אנשים לא מסתובבים עם שלט שאומר שהרכב שלהם הוא בליסינג, הדירה שלהם ממושכנת לבנק, האישה היפה שלהם לא אוהבת אותם, הילדים שלהם לא מכבדים אותם, הם לא מאושרים מהעבודה שלהם וכיו"ב. לכן על פניו נדמה לנו לעיתים שהדשא של השכן שלנו ירוק יותר, לכן יש לאנשים דמיון כי החיים של השכן שלהם מאושרים יותר מאשר החיים של עצמם.

לסיכום, עליך לדעת להיות מאושר מהדשא של עצמך בלי קשר לשכנים שלך. בהצלחה.

המאמר עסק ב דשא של השכן, חיים, אושר, חסרונות, דמיון, חשיבה חיובית, כוח המחשבה ועודמאת להצליח בכח המחשבה EIP.co.il -

ממה נובעת המחשבה כי הדשא של השכן ירוק יותר ?

תהנה מעוד מאות מאמרים בנושאים אושר, אהבה, הצלחה, שמחה, מודעות, תת מודע, פסיכולוגיה, בטחון / הערכה עצמית, כח המחשבה, פתרון בעיות, כוח הרצון, חשיבה חיובית, פילוסופיה, ניהול ועוד.


קישור לאתר המקור: www.eip.co.il/?key=120


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י להצליח בכוח המחשבה EIP.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!