חיפוש מאמרים

12028 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מתי מתחתנים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אימון אישי פילוסופיה אושר הצלחה

נושא המאמר: ממה נובעת מהות הבחירה שלנו כבני אדם ? והאם אלוהים יודע מה נעשה ?
מאת: להצליח בכוח המחשבה EIP.co.il   שמור מאמר למועדפים

ממה נובעת מהות הבחירה שלנו כבני אדם ? והאם אלוהים יודע מה נעשה ?

מהות הבחירה שלנו כבני אדם, היכולת שלנו לבחור בין טוב לרע, נובעת מהשינויים שיוצרים את מימד הזמן והמקום שבו אנו קיימים. כפי שכבר התבאר, מימד הזמן והמקום נובעים משינויים. אילו כל המציאות היתה אחת בתכלית האחדות לא היו זמן ומקום כי לא היו שום שינויים. הבחירה נובעת מהשינויים. אילו היה הכל אחד לא היה מה לבחור.

קיימת תפיסה שאומרת כי אלוהים יודע הכל וכי הוא יודע מה אנו נבחר. תפיסה זו נובעת מכך שאלוהים הוא במימד של למעלה מהזמן ולכן אין אצלו הבדל בין עבר הווה ועתיד ולכן הוא כביכול יודע מראש מה יקרה בסוף. הבעיה בתפיסה הזאת היא, שזה נכון שאלוהים הוא למעלה מהזמן, אבל במימד של אלוהים אנחנו גם לא קיימים, כי אלוהים הוא במימד של "אין". אם אין זמן אז אין כלום. אלוהים לא מתלבט מה אנחנו נבחר כי מבחינתו אנחנו לא קיימים. מציאות כל שהיא שאין שם מימד של זמן ומקום, מבחינה תפיסתית לא יכולה להיקרא "מציאות" כי אין שום דבר שמאפיין את המציאות שלה, מאחר והיא לא נמצאת בשום זמן ובשום מקום מאחר שאין אצלה המימדים האלו. לכן לא ממש שייך לומר שאלוהים יודע מה נעשה, כי בבחינה של אלוהים אנחנו לא קיימים כי אצלו אין זמן ומקום בכלל, ששם בעצם קיימות כל הפעולות ועצם ההוויה שלנו.

המאמר עסק ב עתיד, פילוסופיה, מציאות, שינויים, מקום, זמן, אלוהים, בחירה, ידיעה, חשיבה חיובית, כוח המחשבה ועודמאת להצליח בכח המחשבה EIP.co.il -

ממה נובעת מהות הבחירה שלנו כבני אדם ? והאם אלוהים יודע מה נעשה ?

תהנה מעוד מאות מאמרים בנושאים אושר, אהבה, הצלחה, שמחה, מודעות, תת מודע, פסיכולוגיה, בטחון / הערכה עצמית, כח המחשבה, פתרון בעיות, כוח הרצון, חשיבה חיובית, פילוסופיה, ניהול ועוד.


קישור לאתר המקור: www.eip.co.il/?key=125


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י להצליח בכוח המחשבה EIP.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!