חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
עוני

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מופע טלפתיה טלפתיה מופע מופעים

נושא המאמר: טלפתיה ועולם החושים
מאת: אסף ניסים   שמור מאמר למועדפים

טלפתיה ועולם החושים

עולם הטלפתיה מוסבר חלקית עד היום על ידי כל מיני אנשים העוסקים בתחום המיסטיקה והפרפסיכולוגיה.

אין ספק כי הטלפתיה מתרחשת בשתי מצבים

1. בשעת מצוקה

2. בשעת רגיעה

ידוע כי גלי אלפא הם מצב מנטאלי אשר אדם הנמצא במצב תודעה כזה הוא מחובר יותר למסרים טלפתיים כפי שנקרא קריאת מחשבות או העברת מחשבות או קליטת מחשבות.

הטלפתיה היא תוצר של חיבור תעצומות הנפש עם עולם החושים כאשר הטלפתיה מתרחשת היא מועברת דרך המסרים של עולם הרגש והאינטואיציה הגבוהה.

ידוע ומקובל גם להסכים שהטלפתיה מתרחשת באחוזים גבוהים אצל אנשים שהם מקורבים מבחינה רגשית דהיינו אחים, הורים וילדים או חברים מאוד קרובים שיש בסיס רגשי עמוק בחברות ביניהםץ

עולם הטלפתיה במחובר ביסודותיו למצבי תודעה שנקראים נים ולא נים. כאשר אדם ברגעים מסוימים עסוק לפתע באיזו מחשבה שהבזיקה במוחו ובחן בחלק מהמחשבות הללו ישנם מצבים שאנשים מספרים כי בדיוק שחשבו באותו רגע ביום על אדם מסוים אכן אותה מחשבה קיבלה איזה התרחשות מקבילה למחשבה של אדם שחשב עליו במרחק ממנו.

הטלפתיה יכולה לחצות ארצות גבולות מרחקים היא מחוברת אל הוויית הרגש ולא על מצב של היגיון הכרתי.

כוח המחשבה הוא למעשה בראש ובראשונה כוח הרצון לנוע עם המחשבות וללא מרכיב הדמיון שיש לו חלק נכבד מאוד בהדמיית הרגש והתמונה הויזואלית הטלפתיה לא הייתה מתרחשת ברוב המקרים לכן הדמיון הוא שחקן מפתח בהעברת המחשבות או קליטתם.


www/voicemind.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אסף ניסים שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!