חיפוש מאמרים

12025 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מינוף כישלון להצלחה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: דירות למכירה במבשרת ציון דירות להשכרה במבשרת ציון נדלן במבשרת ציון

נושא המאמר: סקירת נדלן במבשרת ציון והסביבה
מאת: בלקון - נדלן במבשרת ציון והסביבה   שמור מאמר למועדפים

מבשרת ציון הנה יישוב שקט השוכן כ- 10 ק"מ מערבית לירושלים.
מבשרת מאוגדת עם הקסטל (מעוז ציון) תחת אותה מועצה מקומית – "מבשרת ציון".
מבחינה סוציואקונומית מבשרת ציון מדורגת במיקום גבוה מאוד. רוב האוכלוסיה במבשרת הנה אמידה פלוס, ומחירי הנדלן נחשבים גבוהים.
כמו כן, בסביבתה של מבשרת ציון קיימים יישובים פסטורליים ויוקרתיים מאוד ובהם: הר אדר, שורש, שואבה, מוצא עלית, רמת מוצא, בית זית, בית נקופה.
הנדלן במבשרת ציון כולל דירות, קוטג'ים, קוטג'ים טוריים, דו משפחתיים ווילות מרשימות.
במהלך 20 השנים האחרונות חל תהליך של עלייה מתמדת במחירי הדירות למכירה ונכסי הנדל"ן במבשרת ציון.
כיום, ניתן למצוא במבשרת דירות בנות 3 חדרים במחירים שבין 200,000$-250,000$, דירות 4 חדרים בין 250,000$-350,000$, דירות 5 חדרים בין 290,000$-400,000$, קוטג'ים טוריים בין 450,000$-600,000$, ווילות במחירים של כ- 600,000$ - 1,000,000$. המחירים הללו נכונים עבור מבשרת ציון בלבד, בקסטל המחירים נמוכים יותר עבור כל אחד מסוגי הנדלן. הסיבה נעוצה בכך שמבשרת ידעה ב- 20 השנים האחרונות הגירה חיובית מאוד של אוכלוסיה אמידה, שהעלתה את רמתה הסוציואקונומית פלאים.
פרמטר מכריע בדירוג המחירים של הדירות למכירה, להשכרה ונכסי הנדלן השונים במבשרת ציון הנו השכונה בה מצוי הנכס.
נביט לרגע על השכונות במבשרת ציון:
שכונה א': שכונה ותיקה יחסית, אך איכותית מאוד עם אוכלוסייה אמידה. בשכונה זו קיימים קוטג'ים טוריים, דו משפחתיים ווילות. מחירי הנדל"ן בשכונה א' גבוהים, כך שקוטג' טורי עשוי להגיע לכ- 450,000$, חצי מדו משפחתי לכ- 600,000$, ובית פרטי לאיזור ה- 800,000$.
כמו כן, ממוקמת בשכונה א' שכונת קרן היסוד המכילה דירות וקוטג'ים מדורגים. שכונה זו יוקרתית פחות נוכח העדר מעליות ובעיות חנייה, אך בנויה כביכול לתוך יער, ומכאן הייחוד של שכונה זו. שכונה יפה – שווה להציץ.
שכונה ב': שכונה ותיקה, אך איכותית ברובה. מכילה דו משפחתיים ווילות.
כמו כן, מכילה שכונה ב' מספר בניינים ישנים יחסית – רחוב הראל, הנמוכים יותר מבחינת המחירים, ונחשבים איזור יוקרתי פחות.
חצי מדו משפחתי בשכונה ב' עשוי להגיע לכ- 700,000$, ודירת 4 חד', למשל, לכ- 240,000$. מבחינת הבניינים מדובר על בניינים ישנים, אין חניות פרטיות, אין מעליות, יחסית פחות מטופח מבחינת כביש ומדרכות. יחד עם זאת, דירות נאות ביותר מבחינת מבנה, נוף יפה לחלק מהדירות ומיקום מרכזי מאוד, אולי המרכזי ביותר ביישוב!
שכונה ג': שכונה שחלקה ותיק יותר – כ- 30-50 שנה , וחלקה ותיק פחות – כ – 20-25 שנה. החלק הוותיק יותר הנו חלק ממבשרת הישנה \ ותיקה, ונחשב יוקרתי פחות, שכן הוא נבנה עוד לפני שמבשרת ציון הפכה ליישוב יוקרתי וטרם ידעה הגירה חיובית כמו שיודעת כיום. בשכונה ג' קיימות הרבה דירות וכמו כן בתים פרטיים , דו משפחתיים וקוטג'ים טוריים. בחלק הוותיק יותר ניתן לקנות בית פרטי באיזור ה- 600,000$. דירת 4 חדרים בשכונה ג' תימכר בסדר גודל של 200,000$.
החלק הוותיק פחות נחשב יוקרתי יותר שכן הוא חדש יותר וזכה להגירה חיובית יותר, אך מעיבה עליו שייכותו למבשרת הישנה. זו הסיבה שקוטג' טורי יגיע שם לאיזור ה- 400,000$ וחצי מדו משפחתי ענק, מפואר וגדוש נוף לכ- 650,000$.
שכונה ד': זוהי אולי השכונה היוקרתית ביותר במבשרת ציון, המכילה קוטג'ים טוריים ווילות... איזה וילות! אף לא דירה אחת!
אם תשאלו אותי – הדובדבן של היישוב. נכסי הנדלן שם יקרים מאוד!
וילה בשכונה ד' עשויה להמריא לאיזור ה- 1,000,000$ ויהיה מי שיקנה אותה. קוטג' טורי מגיע לאיזור ה- 500,000$.
שכונה ה'-ו': גם כן שכונה יוקרתית במבשרת, אך צנועה יותר משכונה ד', רק בשל היותה מגוונת יותר מבחינת סוגי הנדל"ן הקיימים בה. בשכונה ה'-ו' תמצאו דירות למכירה החל מ- 3 חדרים (החל מ- 200,000$) , קוטג'ים למיניהם ודופלקסים (מגיעים לאיזור ה- 400,000$), דו משפחתיים ווילות במחיר דומה לוילות בשכונה ד'. האוכלוסיה בשכונה ה'-ו' נחשבת לבין הטובות ביותר.
רכס חלילים: האיזור הכי חדש של מבשרת ציון. ניתן למצוא שם דירות למכירה החל מ- 3 חדרים ומעלה. מחירי הדירות הנן בערך כמו בשכונה ה'-ו', עם נטייה למעלה, היות ומדובר בנדלן החדש ביותר ביישוב. יחד עם זאת, אין עדיין להתחייב אם איכות האוכלוסייה ברכס גבוהה כמו בשכונה ה'-ו'. מעבר לכך, הנוף של שכונה ה'-ו' שווה יותר, ומיקומה מרכזי יותר. כמו כן, קשה להגיע למקומות אחרים ביישוב מהרכס ברגל, שכן מדובר בעלייה עצומה.
אציין כי רכס חלילים הולך ומתפתח והופך יפה יותר מיום ליום. איזור מטופח, וגני משחקים יפים לילדים.
ברכס קיימים גם קוטג'ים טוריים, וקוטג'ים מדורגים (איזור ה- 400,000$ לקוטג' מדורג וכ- 500,000$) לקוטג' טורי. מחירי הבתים הפרטיים ברכס עשויים להגיע לאיזור 900,000$.
שכונה ט': שכונה ותיקה מאוד. בתים פרטיים ודו משפחתיים. נחשבת לאיכותית פחות בשל התפתחותה לפני ההגירה החיובית של 20 השנה האחרונות.
בשכונה ט' בתים פרטיים גדולים ומרשימים מאוד בחלקם. בנויים לרוב על שטחים גדולים. מחיר בית פרטי בשכונה ט' עשוי להגיע לאזור ה- 600,000$.
עין חמד- שכונה י"א: שכונה חדשה יחסית הנחשבת שייכת למבשרת ציון, נושקת פיזית לקסטל. רחוקה ממבשרת מרחק של 5 דק' נסיעה, שמתוכה 2 דק' על כביש ירושלים – ת"א. בשל הריחוק שלה ממבשרת נחשבת שכונה י"א ליוקרתית פחות, וכך גם מחירי הנדלן שבה. כך, למשל, דירת 4 חדרים בעין חמד תימכר בכ- 230,000$. שכונה זו מכילה דירות, קוטג'ים טוריים ובתים פרטיים. אחד היתרונות של שכונה זו הנו הנוף הנשקף מין הדירות.

במהלך שלוש השנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במחירי הדירות והנדל"ן במבשרת ציון, זאת בשל מחסור בפרוייקטים חדשים.
בעקבות עלייה זו, עלה שווי הנדלן גם ביישובים סמוכים דוגמת הר אדר. מדובר על עלייה של כ-
20%-25%.

למותר לציין כי מחירי הנדלן והדירות למכירה והשכרה במבשרת ציון והסביבה נקבעים גם לפי הפרמטרים הידועים הרגילים ובהם כיווני אויר, מצבו הכללי של הנכס, מידת הפרטיות, מספר החניות הפרטיות, קומה, המצאות מעלית בבניין, והנוף הנשקף ממנו.

בהר אדר המצב דומה, אך זול יותר, זאת בשל כביש הגישה ליישוב. כביש זה אינו נוח לנסיעה, חשוך בלילה ומפותל. מחירו של בית פרטי בהר אדר נע סביב ה- 500,000$. גודל ממוצע של מגרש בהר אדר הנו 500מ"ר. איכות האוכלוסיה בהר אדר הנה מן הגבוהות בארץ!

בשורש קיימים בתים פרטיים בלבד. הוילות בשורש החדשה הנן ענקיות, מרשימות מאוד, שטופות נוף מהמם, ואלו שנמכרות – מחירן עומד סביב ה- 900,000$.

במוצא ובבית זית קיימים בתים פרטיים ומשקים היושבים על שטחים גדולים יותר, המפוארים שבהם מגיעים למחירים של כ- 1,500,000$. הפרסטורליות כמו גם הטבע והשלווה שאופפים את שני המקומות הללו הנם ראשונים במעלה. איכות האוכלוסיה הנה ללא פשרות.

בסך הכל הייתי ממליץ מאוד על מגורים באיזור מבשרת ציון, איזור ירוק, כפרי ואיכותי, עם איכות חיים ללא פשרות.

www.balcon.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י בלקון - נדלן במבשרת ציון והסביבה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!