חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
להתחתן או לא להתחתן - זאת השאלה?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: טכנאי מחשבים תיקון מחשבים התקנת רשתות חוטיות ואל חוטיות מעבדת מחשבים

נושא המאמר: always on
מאת: איתן דהן   שמור מאמר למועדפים

Always on
המאה ה-21 מתאפיינת במעבר מהיר לשימוש בטכנולוגיות מתקדמות להעברת תכנים ולשילוב בין מכשירים בסביבות ובתחומי מחייה שונים. סיום מהפיכת המידע יצר עולם חדש של מושגים ותכנים הנקרא בפי כל - האינטרנט, לאחר התפוצצות "הבועה" אשר האיצה שלא לצורך את ההשקעות האדירות בתשתיות בחרו יצרני הציוד, ספקי השירותים ויצרני התוכן לפתח דור חדש של יישומים ושירותים ולנסות להתאימו ליכולת הצריכה האישית של כל אחד מאיתנו תוך. התחשבות בעובדת המפתח שמול הרצון להיות כל הזמן מחובר (Always On) אין לכל אחד את היכולת, הידע והבסיס הכלכלי להחליף טכנולוגיות בקצב האור.

מגמה זו מבטיחה כי העשור הקרוב יתאפיין במעבר לצריכת שירותים דיגיטאליים מתקדמים, ובו יתחיל הלכה למעשה עידן "התרבות הדיגיטלית". היכולת המהירה לייצר מכשירים, אמצעי גישה ובאמצעותם שירותים זהים בכל סביבה מבטיחים למשתמש באשר הוא גישה מהירה לתכנים תוך ניצול הציוד המצוי בידו. ברור לכל כי השירות מצד אחד והציוד מהצד האחר אינם אלה שמבטיחים את אופן השימוש בכלל ואת התוצאה בפרט ונדרשת לא אחת סביבה תומכת אשר מאפשרת נוחות, פשטות וחוסכת את הצורך בהבנת ה"איך" ושמה דגש על ה"כאן ועכשיו".

טכנולוגיית ה WiFi הינה הראשונה מסוגה שאומצה ע"י המשתמש הביתי ולא סופקה ע"י ספק שירות כלשהו. הפער בין הצורך של המשתמש להיות "Always On" לבין סל השירותים שהוצע לו עד שנה זו לא נשאר ללא מענה. כבר בשנת 2003 הלך והתפתח במהירות תחום ה WiFi ואנו מוצאים אותו כיום מוצע כמעט ע"י כל יצרן ציוד ביתי ולא רק יצרני מחשבים.

בעשור האחרון בעקבות מהפיכת המידע בישראל החליטו, לאחר שבחנו את הצורך האמיתי בעידן החדש, להקים פלטפורמת שירותים מתקדמת מבוססת WiFi אשר תיתן מענה למשתמש באשר הוא בבית, בארגון ובשטחים ציבוריים.
פלטפורמת שירותים זו והפיתוחים שמתוכננים באמצעותה יאפשרו למשתמש להשתלב בצורה אופטימלית כצרכן שירותים מתקדמים ותכנים בעידן של תרבות דיגיטלית

www.eitan-pc.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י איתן דהן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!