חיפוש מאמרים

11801 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
נקודה שבועית "חג הסוכות"

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גירושין זוגיות ילדים חינוך

נושא המאמר: גירושין - ולי אתה חושב אין חיים?!
מאת: צפורה בראבי   שמור מאמר למועדפים

בס"ד
ומה אתה חושב, לי אין חיים?!

מה אתה חושב? היא צועקת במבט מזרה אימים, "לי אין חיים?" והילדים מסביבם מביטים, רואים ושומעים. מה קרה לאמא? מה קרה לאבא?

ההורים התגרשו. עכשיו הם מתעמתים זה מול זו: מתווכחים מי יקח היום את הילדים.

כל כך הרבה מוכנים הורים לעשות למען ילדיהם. דואגים להם לחוגים יקרים ומעניינים כדי שיתפתחו. קונים להם ממיטב הצעצועים, קונים בגדים ממיטב המותגים. עוקבים אחרי פעילויות לילדים: פסטיבלי זמר, קרקסים, הצגות. רוצים לראותם שמחים ומאושרים. אבל לא תמיד מוכנים לנתקם מהעימותים שביניהם. לא תמיד נזהרים מספיק לא לחשוף אותם לוויכוחים ולמריבות המכוערות. לפעמים נראה כי הם דווקא שמחים בקהל הזה. של צאצאיהם היקרים והמבולבלים שלא מבינים מה בעצם רוצים שני האנשים המפחידים האלה שצועקים זה על זה.

קודם היה העולם לילדים כמין גן עדן. הורים מפנקים ומטפחים. מתחרים ביניהם על תשומת לב לילדים. הילדים פרחו קורנים ועיניהם מוארות. יצאו בביטחון למוסדות הלימוד, יצאו לחברים בשמחה. יודעים שיש בית נעים שממתין להם ומיוחד שלהם. בית בו דואגים לצרכיהם. בית בו אפשר לדרוש, לבכות, להתפרק.

אבל פתאום, שום דבר לא בטוח. כי יכול להיות שכשיחזרו הביתה יבוא אבא לקחת אותם אליו, כי אמא עסוקה היום. יכול להיות שכשיחזרו ימצאו אמא חסרת סבלנות כי אבא לא הגיע והיא חייבת לצאת. הם יהיו עדים להאשמות ולכעסים בלי גבול. אז מי בכלל רוצה לצאת במצב החסר קביעות הזה? מעדיפים להישאר בבית, צמודים לאחד ההורים. כבר אי אפשר לתכנן מפגשים עם חברים. אי אפשר להתווכח יותר מידי עם אבא או עם אמא. כי בסוף עלול להגיע האיום: לא טוב לך? תלך לאבא, או - תלך לאמא!

ההורים משתדלים לפצות מהצד החומרי. זה הרי קל יותר. קונים ומעמיסים וחושבים שבזה נתנו די.
אבל שום דבר לא יכסה על אהבה, שום דבר לא יבוא במקום תשומת לב. שום דבר לא יבוא במקום בטחון עצמי שנותן בית יציב ובטוח ותחושת השייכות החזקה לאותו הבית. עכשיו יש שני חצאי בתים ולא מעזים להתקשר יותר מידי לאף אחד מהם.

מבוגרים יעשו הרבה מאוד עבור ילדיהם. אך לא תמיד יהיו מוכנים לגשר מעל הכעסים והטינות כדי לא לפגוע בנפש הילדים. ויש אף ש"מהדרים" ומשתפים את הילדים בכעס על בן או בת הזוג. סבורים שבכך קנו לעצמם שותף להאשמה. כאילו שבאמת אכפת לילדים.

הרי לילדים לא ממש אכפת מי אשם. הם רק רוצים לגדול בשקט. גם להם יש עניינים וקשיים משלהם - מיני בעיות של ילדים – שעבורם הם חשובים מאוד. אתם המבוגרים, טפלו בבעיותיכם בעצמכם. תתפשרו, או שלא... העיקר - היזהרו לא לפגוע בנשמתם העדינה של הילדים.

כל המשחקים, המותגים והמופעים לא יתקנו את הנזק הזה. לפעמים הכי טוב רק לחבק ולהסביר שזה לא הם זה אתם. אתם לא הסתדרתם. זה לא קשור לילדים. אתם קצת חלשים אבל זה לא פוגם באהבה לילדים הכי יקרים בעולם - הילדים שלכם. אל תעמיסו עליהם רגשי אשמה בהאשמות הדדיות, ואח"כ תפצו אותם בשוקולד. לא צריך עוד ממתק, לא צריך עוד בארבי. הילדים יסתדרו טוב יותר עם הרבה מילות אהבה. זה ישקם גם אותם. זה יתן להם צידה לדרך.

תנו להם לגדול בשקט. די קשה להם גם ככה!

site.2all.co.il/teilot


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י צפורה בראבי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!