חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
תה - קורס ברמנים - ברטנדר - תה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: טכניקת בואן פציעות שיחרור בעיות שריר שלד

נושא המאמר: טכניקת בואן - יעילה לשיפור הבריאות פטכניקת בואן הינה שיטת טיפול במגע המורכבת ממערכת של תנועות גלגול עדינות ומדויקות שעוברות לרוחב שרירים, גידים, עצבים ורקמות. התנועות מבוצעות בעזרת האגודלים והאצבעות תוך הפעלת לחץ קל ועדין, לא חזק ולא פולשני.
מאת: דנה חנני   שמור מאמר למועדפים

פטכניקת בואן הינה שיטת טיפול במגע המורכבת ממערכת של תנועות גלגול עדינות ומדויקות שעוברות לרוחב שרירים, גידים, עצבים ורקמות. התנועות מבוצעות בעזרת האגודלים והאצבעות תוך הפעלת לחץ קל ועדין, לא חזק ולא פולשני.
הטכניקה הינה הוליסטית, טבעית שמעוררת את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף.
היא יעילה לטיפול בבעיות שריר, שלד, פציעות ספורט, מחלות (אקוטיות וכרוניות), תאונות, מקצרת את תקופת ההתאוששות מפציעות (ישנות וחדשות), מטפלת בחולים מוגבלים ו... הרשימה עוד ארוכה. (ראה http://www.bowenisrael.com בואן מטפל ב...)
טכניקת בואן משפיעה על מערכת העצבים האוטונומית של הגוף ובכך מאזנת וממריצה את זרימת האנרגיה בגוף ומאפשרת לו להגיע לרגיעה כללית. במצב זה מתחיל תהליך הריפוי וההחלמה של הגוף ממחלות שונות, פציעות, כאבים כרוניים ואקוטיים ובעיות שונות (כמו לחץ, מתח, חרדה).
הטיפול מבוסס על רצף של סדרות המורכבות כל אחת ממספר תנועות ספציפיות. סדרות אלה נקראות הליכים (פרוצדורות) ובין הליך להליך יש הפסקה של לפחות 2 דקות בה המטפל יוצא מחדר הטיפולים. הסיבה לכך היא לאפשר לגוף להפיק תועלת ולהגיב לכל אחד מההליכים. הטיפול מתרחש בגוף במשך 5 – 7 ימים מיום הטיפול.
טכניקת בואן יעילה משום שהיא משחררת אנרגיה חסומה בגוף. אנרגיה חסומה
עלולה לגרום למתח בשרירים. תנועות בואן משחררות את המתח מהשרירים ומאפשרות הפצה מחדש של הדם התקוע באותם שרירים לכל הגוף.
כמו כן כל תנועה מתנועות בואן משפיעה בצורה עמוקה על הרקמות הרכות תוך הרגעת
המתח בשרירים והרגעת הלחץ והמתח בגוף. תהליך הרפיה זה מגדיל את הסירקולציה של הדם ונוזל הלימפה ומעודד אספקה של עצבים בריאים יותר לגוף. זה מאפשר לגוף להיות בריא יותר.
זרם הדם ונוזל הלימפה חיוניים משום שהדם נושא חומרים מזינים ומינרלים שונים שהגוף זקוק להם כדי להישאר בריא ונוזל הלימפה מסלק רעלים ומזהמים מהגוף. יחד הם מאפשרים לגוף להיות בריא יותר וגוף בריא יכול לסלק בקטריות ומזהמים הגורמים למחלות.
בנוסף, הטכניקה משפיעה על מערכת העצבים של הגוף ועל המערכת האנרגטית שלו אותן היא מחזירה למצב של איזון. מערכת העצבים האוטונומית אחראית על יותר מ – 80% מתפקודי הגוף ומאוד רגישה להשפעות של לחץ ומצבים רגשיים.
הרעיון המרכזי העומד מאחורי טכניקה זו הוא "פחות זה יותר". כלומר, ככל שהמטופל מגיע לטיפול במצב חריף יותר, כך פוחת מספר ההליכים במהלך הטיפול והלחץ בו המטפל משתמש בכל נגיעה עדין יותר.
טכניקת בואן מחזקת ומשלימה טיפולים רפואיים אחרים. אבל, קבלת טיפול אחר (כמו פיזיותרפיה, עיסוי, רפלקסולוגיה וכו') מיד לאחר טיפול בואן עלול לנטרל או להשפיע על האפקטיביות המתמשכת של טיפול בואן. מומלץ לחכות לפחות שבוע בין טיפול בואן לכל טיפול אחר.
•טיפול בואן יכול להתבצע על בגדים או ישירות על העור.
•טכניקת בואן השיגה תוצאות חיוביות ועזרה בשיפור איכות החיים.
•טכניקת בואן עזרה לאלפי אנשים בכל העולם להשתחרר מהר מכאבים יומיומיים .
•אם אתה סובל מכאב, אפילו כאב כרוני, אין לך מה להפסיד מלבד את הכאב עצמו.

במהלך הקריאה בוודאי התעוררה השאלה – "האם טכניקת בואן יכולה לעזור לי?"
ישנם שני גורמים אשר מקשים על מתן תשובה חד משמעית:
1.כל אדם מגיב בצורה שונה, בקצב שונה ובדרגה שונה. במילים אחרות, כל אדם יגיב לטכניקת בואן בהתאם ליכולת של הגוף לרפא את עצמו.
2.טכניקת בואן מתייחסת לגוף בצורה הוליסטית. כלומר, היא רואה את האדם כמערכת אחת דינמית וככזו היא איננה מטפלת במצב ספציפי. לכן, יתכן מצב בו ירגיש המטופל שיפור במצב מסוים שכלל לא הזכיר למטפל בתשאול מכיוון ש "שכח" ממנו, ו / או יורגש שיפור במקום המרוחק מהמקום בו נגע המטפל.
הדבר היפה בטכניקת בואן הוא שאין מצב שבו אי אפשר להשתמש בטכניקה זו בבטיחות וביעילות.
תמצית טכניקת בואן – מעוררת את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף.
מכיוון שלכל אחד יש את היכולת לרפא את עצמו, שימוש בטכניקה זו בטוחה לטיפול בתינוקות בני יומם ועד לקשישים ונשים בהריון .

למרות שטכניקה זו היא דינאמית ובעלת עוצמה ומשמשת לטיפול במחלות ופציעות, הרבה אנשים במצב בריאותי תקין נהנים מטיפול שיגרתי לשמירה על איזון גוף אופטימלי.
לטכניקת בואן השפעה חיובית על בריאות הגוף משום שהיא מספקת יותר אנרגיה לגוף ונותנת לו תחושה של חיות.

"כבר לאחר הטיפול הראשון הרגשתי יותר ערני ולאחר הטיפול השני הרגשתי שמצב רוחי השתפר והביטחון העצמי שלי התחזק. תחושות אלה התחזקו לאחר הטיפול השלישי".

"כבר לאחר הטיפול הראשון הרגשתי הרבה יותר רגועה ונינוחה, ויחד עם זאת יותר אנרגטית, המחשבה שלי התבהרה, המחזור מגיע ללא כאבים,
מערכת העיכול הסתדרה ותחושה של ניקיון במערכת הנשימה. בהמשך חל שיפור באיכות בשינה שלי ובבוקר אני קמה יותר ערנית ואנרגטית
ובנוסף כאבי הגב והברכיים נעלמו".

"בני הצעיר סבל מגיל שנתיים מאלרגיה שאובחנה כ"אטופיק דרמטיטיס". בכל אביב הילד התחיל להתגרד בכל חלקי גופו, החל מהראש ועד לרגליים. הטיפול שנתן לו רופא העור כלל משחות מסוגים שונים, שבדרך כלל לא הקלו על הגירוד, ולא נותר לו אלא לסבול עד שההתקף יחלוף. שיטת בואן הצילה אותו, פשוטו כמשמעו, מההתקפים. עם הסימן הראשון לפני שנה, הוא קיבל טיפול אחד!! ולאחריו לא היו באותה עונה התקפים בכלל."

דנה חנני
מטפלת מוסמכת בטכניקת בואן, טווינא, עיסוי שבדי, עיסוי רפואי
http://www.bowenisrael.com
[email protected]

www.bowenisrael.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דנה חנני שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]