חיפוש מאמרים

12307 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
" מגיע לי"

    קישורי טקסט (לפרטים)
גרפולוגיה משפטית
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: השוואת חתימות השוואת כתבי יד גרפולוג משפטי גרפולוגיה מאמריםן

נושא המאמר: המשך סיכום דו"ח משפטי גרפולוגי פסק דין זיכוי | גרפולוגיה מאמרים
מאת: אייל ארמון | מאמרים גרפולוגיה   שמור מאמר למועדפים

.. מעדותו של הגרפולוג בבית המשפט ניתן להסיק על מקצועיותו הרבה והבנתו את תחום השוואת החתימות בפרט והגרפולוגיה המשפטית בכלל, הגרפולוג זמיר נחקר למעלה מ 30 דקות על חוות דעתו והצליח לשכנע את השופט בכך שהחתימה על המסמך השנוי במחלוקת אכן זוייפה ולא נכתבה ע"י המנוח. הגרפולוג הראה בבירור תנועות מוטוריות שאופייניות לכותב המנוח, ע"פ חתימות של המנוח מאותה התקופה, התנועות המוטוריות הנ"ל לא היו קיימות כלל בחתימה שבמחלוקת, ובנוסף מצא הגרפולוג זמיר מאפייני קו שונים באופן ניכר ממאפייני הקו שאיפיינו את חתימת המנוח. הגרפולוג זמיר הראה הגדלה גדולה של קצה קו סיום האותיות, ומצא הבלים ניכרים בצורת סיום הקו בחתימה שבמחלוקת אל מול קצה הקו של סיום האותיות בחתימות המאומתות של המנוח. אני שישבתי בצד, השתכנעתי גם אני שאכן מדובר בחתימה מזוייפת. נראה שהאדם שניסה לזייף את חתימת המנוח, וזאת ע"פ דברי הגרפולוג, הצליח אמנם להתחקות אחר הצורה הכללית של החתימה, אך נפל בכל התנועות המוטוריות המאפיינות את חתימותיו של המנוח. המזייף לא העלה בדעתו, שבעתיד [ היום ] גרפולוג מקצועי יבדוק את החתימה. בנוסף הראה הגרפולוג זמיר הבלדים מהותיים גם בצורניות של האותיות, של הקו, ושל לחץ הכתב בהשוואה בין החתימה שהוכחה כמזוייפת לבין החתימות המאומתות שהוצגו בפניו. אני שמח שהאמת יצאה לאור, ואני מודה לגרפולוג זמיר סיון על עדותו וחוות דעתו המשפטית. מאמרים גרפולוגיה

www.zamir-graphology.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אייל ארמון | מאמרים גרפולוגיה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]