חיפוש מאמרים

11825 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הכלב שלי דומיננטי, האמנם?!

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: סריקה סריקת מסמכים שירותי סריקה שרותי סריקה

נושא המאמר: השקעה בתוכנה ולא במטר מרובע
מאת: מנהל פרויקטים / קופי סקאן שירותי סריקה מתקדמים   שמור מאמר למועדפים

בשנים האחרונות, בעקבות השינויים הטכנולוגיים, חברות ומשרדים רבים עוברים לעבודה ללא ניירת. הסיבה לנקיטת צעד זה היא חסכון אדיר במשאבי אנוש, זמן וכסף. כל בעליה של חברה או משרד מעדיף שעובדיו יעסקו בפן המקצועי, או בהתמחותם הספציפית במשרד, מאשר יעסקו באירכוב הקלסרים. לאחרונה שעסקנו בייעוץ לאחת העיריות בארץ נתגלתה נקודה מדהימה. בעירייה כמאה עובדים ומתוכם 20 עוסקים באירכוב. כמובן שמשכורת כל עובד הנה למעלה ממינימום משכורת, וכך יוצא שהוצאות המשכורת בספרי הנהלת החשבונות המוקצים לאותם עובדים עומדים על 1,200,000 ₪ בשנה. המצב אינו שונה אצל חברות, וגם חברות פרטיות יכולות להוזיל עלויות ע"י העסקת עובד, או חברה ב-Out Sourcing המתמחה באירכוב ואחסון מידע אלקטרוני. בחישוב מול אותו גוף צפינו בבירור בהפחתת העלויות ל-120,000 ₪ בשנה ואפילו פחות. בחברות הותיקות שבישראל המידע מאוחסן בקלסרים ותיקיות. כיום הוצאות השכירות בערים המרכזיות הנם גבוהות, והוצאות אחסון המידע נעשה יקר גם הוא, מה שהופך את השימוש בקלסרים ותיקיות לא כדאי ויקר יתר על המידה. באחד מבתי החולים בארץ ראיתי ארכיון שלא מבייש בגודלו את אצטדיון בלומפילד, ואותו המוסד מעדיף לנקוט ב"דרך הישנה" של תיוק מסמכים. לאחרונה קיבלנו פניה רצינית מאותו גוף ואנו כיום כבר בשלבי סיכומים לקראת אירכובו האלקטרוני של כל המידע. מלבד האחסון היקר יש גם חשש לכל הניירת אשר לא נשמר בצורה טובה ובטוחה, בלאי טבעי ופגעי טבע אשר הינם בלתי נמנעים מכורח המציאות ומשך הזמן החולף על המסמכים הישנים. באחת מהעיריות בארץ נשרפה לא מזמן מחלקת הרווחה, ויחד עם כל הציוד נשרפה גם ניירת המכילה את כל המידע של העובדים הסוציאליים לגבי אותו בני עיר.

הכותב הנו מנהל הפרויקטים בחברת קופי סקאן – שירותי סריקה מתקדמים, המתמחה באירכוב אלקטרוני, סריקת מסמכים, תמונות ושרטוטים מכל סוג ובהיקפים של מיליוני מסמכים בחודש. חברתנו נותנת ייעוץ בחינם במשרדנו או במשרדכם, ונשמח גם לענות על שאלותיכם בכל תחומי הסריקה והאירכוב.

www.copyscan.co.il
קישור לאתר המקור: www.shukasakim.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מנהל פרויקטים / קופי סקאן שירותי סריקה מתקדמים שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!