חיפוש מאמרים

12026 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שפעת חזירים - אימת הכל

    קישורי טקסט (לפרטים)
מסיבת רווקות
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: חתונה www.lee-kal.co.il חתונות www.lee-kal.co.il

נושא המאמר: מסיבת רווקות תוצרת בית
מאת: קורה שוורץ   שמור מאמר למועדפים

מספרים שגנרל שארל דה גול אמר פעם: "קשה לשלוט על עם שיש לו 240 סוגים שונים של גבינות." על אותו משקל, אני יודעת שקשה מאד להציע רעיונות אחרי שכבר נערכו עשרות אלפי מסיבות רווקות מקוריות ומדליקות,לפני כל חתונה כמעט.
הפעם, אני רק רוצה לתת מענה לבנות החרוצות שרוצות לארגן מסיבת רווקות בכוחות עצמן, לקראת חתונה של חברה הכי טובה. אני לא אציע להזמין סקסולוג, גרפולוג, נומרולוג ועוד "לוגים" ? ליפעמים לא לוגיים בכלל... נחפש הפעם דרכים איך לעשות מסיבת רווקות בכוחות עצמנו.
כל מה שנדרש זה: מקום (רצוי סלון גדול דיו של בית או גינה נחמדה), מספר חברות טובות, מעט זמן ובחורה אחת נמרצת, בעלת כושר דיבור ובטחון עצמי. זאת אמורה להיות מסיבת גיבוש של החברות של הכלה, לקראת החתונה הקרבה. הוצאות צפויות: מספר מתנות. המתנות לא חייבות להיות יקרות, אבל רצוי מאד שיהיו מצחיקות ובלתי צפויות. אם הן קשורות לחתונה, עדיף.

להלן הדרכה קלה לחברות הכלה.
מסיבת רווקות:
נניח שאתן מחליטות לארגן לבד משחקים לכל הערב. במקרה זה , יש מספר כללים. למשל, מתחילים ממשחקים "משברי קרח", אם רוצים לקרב את הנוכחות ? כיון שאולי לא כולן מכירות אחת את השניה. עדיף להכיר בערב אינטימי, מאשר בליל החתונה. הרי בחתונה לא יהיה זמן להיכרויות קרובות.
ובכן, משחק "משבר קרח" הוא משחק בו משתתפות כולן. היות ולא כל אחת מתמצאת, אני ארחיב מעט בנקודה זאת .משחק "משבר קרח" הוא למשל: חבילה עוברת. אותה ורושמים עליה: "למי שהחתונה שלה קרובה". כך המתנה תגיע, בסופו של דבר, לכלת השמחה.
עוטפים בניר נוסף, עליו רושמים "למי שיש יום הולדת הכי קרוב ליום החתונה".בכל פעם, החבילה עוברת למי שהיא מתאימה להגדרה באותו שלב.
על ניירות אריזה הבאים אפשר לרשום:"לבעלת השיער הארוך ביותר". כאן לא מספיק להתוכח, כאן חייבים הוכחות! אין לכן מושג עד כמה מצחיק לראות שתי בנות מודדות אורך שיער! או: "לבעלת כף הרגל " הכי קטנה / גדולה" (בתנאי שחולצים נעליים במדידה!), "בעלת העור הכי בהיר/ כהה- (תלוי בעונה)"," בוגרת מספר הבליינד דייטים הכי נמוך (או גבוה, תלוי בכושר ההתמדה) ", "למי שקנתה את הנעל הכי יקרה לקראת החתונה", "למי שכבר חוותה חתונה", וכו'.כמות הצחוקים תלויה לא רק במי שהכינה את ה"חבילה", אלא גם במקבלות החבילה, לפי תורן...

משחק אחר: צחוק ודמע. כאן מחלקים את הנוכחות לשתי קבוצות ובוחרים מנהלת משחק. מכינים מראש מספר פתקים עם "עונשים", למשל: לשיר שיר ילדים, לחקות חיה, לעשות פנטומימה של מחזר ממתין לאהובתו, פנטומימה של דודה הרוקדת בחתונה, לדקלם שיר, לספר סיפור מצחיק, לשחזר חוויה מצחיקה או משונה, לספר בדיחה, לברך זוג בחתונה וכו'.
מסכמים עם האורחות שמנהלת המשחק מראה בכל פעם לאחת הקבוצות את ידה. אם זה אגרוף, יש לעשות פרצוף של בכי וליילל. אם זאת כף יד פתוחה, צריך לצחוק בקולי קולות. מי שמתבלבלת, מגרילה פתק עם "עונש". בסוף המשחק, כל אחת צריכה לתת את ה"קטע" שלה. אין לכן מושג איזה "קטעים" ילכו שם...

בהחלט מותר להחליף פתקים, בתנאי שלא יוצאים "פתורים".כבר יהיה לכן במה להזכר ועל מה לצחוק בערב החתונה...

"מי אני ואיפה אני?" מכינים מראש מספר חפצים מצחיקים וקטנים, בתוך סלסלה מכוסה. מסדרים את כל הנוכחות במעגל, פורסים מפה ענקית וכל אחת מהאורחות מחזיקה את המפה ביד שמאל. מנהלת המשחק מעבירה בכל פעם חפץ אחר וכל אורחת לוקחת את החפץ בידה הימנית.
הבחורה צריכה למשש את החפץ, לנחש מהו, אבל לא לדבר ורק להעביר אותו לבאה אחריה. אפשר להתפרע חופשי, על כל מה שבא לכן: גזר, תפוח, דרג'ה לחתונה, בובה קטנה או מכונית מיניאטורית, הזמנה לחתונה, ועד לחפצים הקשורים לחתונה או לסקס, כיד הדמיון הטובה עליכן - בתנאי שזה לא יפגע באף אחת.
כמובן שככל שתהיו מקוריות יותר באיסוף החפצים, כך תגדל ההפתעה וירבו הצחוקים. למשל, אפשר למלא כפפת פלסטיק חד פעמית במים, לקשור היטב עם גומיה ולהקפיא. זה לא כל-כך נעים לחוש יד קפואה מתחת למפה.. או, כדי לאזן את הטמפרטורה, אפשר להעביר נקניקיה חמה.
בסוף המשחק, כל אחת אמורה לזכור גם את החפצים, וגם באיזה סדר הם עברו.
אפשרות נוספת: לזכור את כל החפצים שעברו לפי הסדר ובסוף לחבר סיפור שיכלול את כל הפרטים.

כשהקרח כבר נשבר, אפשר לעבור לתחרות בין קבוצות. למשל:

בוחרים נציגה מקבוצה א'. קבוצה ב' בוחרת פתגם, מספרת אותו בלחש לנציגת הקבוצה א' וזאת אמורה להמחיש את הפתגם בפנטומימה בלבד לחברות הקבוצה שלה (א'). אחר כך מתחלפים, כמובן. הקבוצה המנצחת היא הקבוצה שהצליחה לפענח מספר מירבי של פתגמים. אפשר למצוא פתגמים הקשורים לחתונה או ליחסים. כאן צריך להכין פרסים לכל משתתפות הקבוצה, אבל אפשר להסתפק בקרמבו (בחורף) או בארטיק (בקיץ) לכל אחת. כך "תגדילו ראש" לקראת החתונה!

משחק נוסף: העברת תפוז שמחזיקים בין הסנתר לצואר מבלי להעזר בידיים. נותנים לכל קבוצה תפוז. התפוז חייב לעבור עד סוף הקבוצה, כשהוא מוחזק בין הסנתר לצואר. אסור לנגוע בידיים! הקבוצה המנצחת היא הקבוצה שנגעה בתפוז הכי מעט, שהפילה אותו הכי מעט - ושסיימה ראשונה!אין לכן מושג עד כמה זה מגדיל את הגמישות בריקודי החתונה...

נותנים לכל ראש קבוצה מכסה של קופסת גפרורים, אותו יש "להלביש " על האף. יש להעביר את מכסה קופסת הגפרורים מאחת לשניה, עד שזה יגיע לאחרונה שבכל קבוצה.

רק בשלב הבא אפשר לעבור גם לתחרויות בין בנות בודדות.למשל:

על מקל ארוך, מוחזק במאוזן, תולים בעזרת חוטים שתי עוגיות / סופגניות / ביגעלעך (לא מהקטנטנים). שתי מתנדבות אמורות "לחסל" כל אחת את הסופגניה שלה מבלי להעזר בידיים. זוכה מי שמצליחה לשרוק ראשונה!

שתי נציגות מתחרות בינהן בנאום. כל אחת יכולה לבחור נושא הקרוב לליבה.למשל: למה כדאי לבוא לחתונה? למה כדאי להתחתן? וכו'. מי שמצליחה להמשיך בדיבור על אף התחרות הצמודה, היא הזוכה.

מאד חשוב לזכור: להכין פרסים לזוכות! ככל שהפרסים יהיו מצחיקים יותר, כך ישתפר מצב הרוח.

מזל טוב למסיבת הרווקות ובקרוב לחתונה!

לי קל אירועים.- www.lee-kal.co.il

www.lee-kal.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י קורה שוורץ שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!