חיפוש מאמרים

11811 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
העכבר שהוליד הר - סיפורו של דיסני

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אימון אישי לימודי אימון אימון אישי לחיים מאמניים אישים

נושא המאמר: אימון אישי, אימון לתוצאות
מאת: אורי איל   שמור מאמר למועדפים

אימון אישי, מרכז טנא לאימון P.C.A

אימון לתוצאות

בצמתי חיים, במצבי שינוי ואי ודאות, כאשר אנחנו חייבים "לקחת את המושכות" לידינו, לקבל החלטות ולבצע פעולות, אנו רואים שניהול עצמי הוא לא כל-כך פשוט.

מול הצורך בשינוי, בבחירה חדשה, בפריצת-דרך ניצבים כסלע כל הגורמים המקשים, אלו המעכבים ומפריעים לנו לבחור את הבחירות הנכונות.

החסמים שלנו רבים ומגוונים. חלקם חיצוניים לנו, כלומר תנאים סביבתיים. חלקם פנימיים, כלומר מבנה אישיות.

מבלי לשפוט מה משפיע יותר על תפקודנו בחיים, הרי בסופו של יום ההרגלים שנוצרו לנו, הרגלי מחשבה ותפקוד הם הגורם המכריע, המעצב את חיינו.


יכולת השינוי, השיפור, ההצלחה הכלכלית , החברתית, האישית (גם המינית) תלויים באופן רב (לא בלעדי) ביכולת שלנו לשלוט, בתגובות שלנו לדברים החיצוניים לנו.

קשב פנימי, (מודעות), חוזק רגשי, יכולות לימוד, תרגול ושינוי, כמו גם יכולת קבלת החלטות אלו משאבים שיש לכל אדם.

היכולות שלנו הן חלק מההון האישי שלנו. מדובר בהון גמיש מאוד,במצבים מסוימים הוא מתפקד נהדר (שווה הרבה) במצבים מסוימים מתפקד רע (גורם לעצמו נזק).

השאלה היא איך אני משנה, משפר, פורץ לעצמי דרך, כך שחיי יתנהלו בסביבה המתאימה לי, שחיי ייסובו סביב נושאים המתאימים לאישיות שלי, תוך תפקוד יעיל.

אימון אישי - אימון לתוצאות
האימון האישי /עסקי על גוונהם השונים מציע גישה המתייחסת אל האדם כשלם. לכן, כמעט במקביל, האימון האישי פועל על שלושת הגורמים היוצרים לאדם את תוצאות חייו. באימון חיים לתוצאות אנו פועלים במרחב הרגשי, במרחב הקוגניטיבי ובמרחב התפקודי שנוצרו ויצרנו לעצמנו במהלך השנים.
ע"י כלי האימון המתאמן יוצר מצב בו הוא:

מרחיב מעגלי אפשרויות.
מפיק מעצמו אנרגיה לעשייה.
בוחר יעדים המתאימים לצרכיו, כישוריו ואופיו ופועל באופן מסודר ויעיל לשם הצגת תוצאות.
תוצאות היעדים ובייחוד יישום היעד המרכזי ייצרו, ימגנטו מעגלי חיים נוספים לביטחון, סיפוק והצלחה ויקרבו במידת האפשר את המתאמן לאורך חיים בוא הוא רוצה.


מרכז טנא לאימון, משרדים כפר ויתקין, אימון אישי, סדנאות אימון,הכשרת מאמנים, אימון יעודי, אימון אישי ת"א ואזור המרכז.הכשרת מאמנים חיפה. הכשרת מאמנים תל אביב טלפון: 077-788-0102

www.tene-c.co.il/main.asp?sel_nav1=11&cat=site


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אורי איל שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!