חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
כיצד איטום גגות מסייע לאיכות הסביבה?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עסקים עסקי נדל"ן התפתחות הבניה נכסים

נושא המאמר: נדל"ן
מאת: מר' אוחיון אמיר מנכ"ל מאסטר MASTER חברה לבניה ויזמות   שמור מאמר למועדפים

מאת : מנכ"ל מאסטר MASTER, מר' אוחיון אמיר

נדל"ן

במדינת ישראל כמו בעולם כולו הגלובליזציה והמודרניזציה קובעים יעדים לשינויים אסטרטגים, כמו כן ענף הבניה בכל מקום בעולם מניב את תוצריו החדשים בכול תחילתה של תקופה מודרנית.
כמו כן התחדשות הבניה בהתאם למודרניזציה יוצרת הזדמנויות רווחיות לסקטור הפריט ולסקטור העסקי.

בסקטור הפרטי ניתנת ההזדמנות למחזיק מפתח להתאים את הנכס שבבעלותו ולשבח אותו בהתאם להתפתחויות המודרניות ומכך להגדיל את שווי הנכס.

בסקטור הציבורי והעסקי ההתאמה למודרניזציה פותחת אפשרויות של עיצוב הנכס תוך הגדלת שטח העבודה על שטח בסיסי קיים, דהיינו שטח תעשייה בעל חמש קומות המאכלס חמישה נציגויות (אחת בכל קומה) ושטח חניה חיצוני, יכול בעל הנכס להשביח ולהוסיף מס' קומות בנוסף ואת שטח החנייה להפוך לתת קרקעי וליצור שטח מסחר נוסף עם תנאים נלווים לחברות מודרניות, מכאן בעל הנכס מתקדם בעקבות המודרניזציה ופותח את שעריו לחברות מודרניות מתקדמות.

איתור הזדמנויות עסקיות
איתור עסקת נדל"ן טובה הינה אמנות שנדרש זמן בכדי לסגל אותה. כמו כל עסק אחר, לקוחות הן מה שמניע אותה. והלקוח העיקרי שלך הינו "המוכר" או לחילופין חברות בשוק הישראלי והבין לאומי.
איתור מוכרים וקהל יעד דורש פרסום, שיווק, מכירות וכמו בכל עסק, להיות בעל אף רגיש ואוזניים כרויות למתרחש בשוק.
בכדי לאתר לקוח ייעודי יש להגדיל טווח החיפוש, דהיינו, "לכוון גבוה" ומכך להיפתח להזדמנויות בשוק הנדל"ן.

תזרים מזומנים
בכדי ליצור תזרים מזומנים בעסקאות נדל"ן ישנו צורך בהון עצמי.
אחד מהיתרונות הבולטים והמושכים ביותר של השקעה בנדל"ן מניב הינה תזרים מזומנים. בסקטור הפרטי והעסקי תזרים הנובע מדמי שכירות הנגבים מהשוכר המשתמש בנכס. כל מה שנדרש ממך הוא להשקיע זמן בחיפוש אחר הנכס הנכון ולהשקיע בו. לאחר מכן, אתה מקבל תזרים מזומנים שוטף כמעט ללא שום מאמץ נוסף מצידך. ותזרים זה מתקבל כל עוד אינך מוכר את הנכס.
גידול בהון
אם בכוונתך למכור את נכס הנדל"ן שברשותך, עדיין תוכל להרוויח מהמכירה. בזמן החזקתך בנכס שימשו חלק מההכנסות מדמי השכירות לפירעון הלוואה שנטלת לרכישת הנכס. בנוסף, הנכס שקנית לפני שנים סביר להניח כי יעלה בערכו במידה והשבחת אותו. מחיר המכירה גבוה ממחיר הרכישה. ובנוסף גם כתוצאה מהאינפלציה שגרמה לעליית מחיר הנכס.
בפשטות, זה אומר שאתה מרוויח כסף לא רק מהתזרים השוטף של דמי השכירות (כאשר הנכס ברשותך), אלא גם בזמן המכירה.
עליית ערך
נניח כי ברשותנו 100 מניות, מה ביכולתך לעשות בכדי להשביח את הנכס הזה ולהעלות את ערך המניות? סביר להניח שכלום. זה תלוי בעיקר בתנאי השוק ובביצועיה העסקיים.

מצד שני, אם ברשותך נכס נדל"ני, אתה מחליט כיצד ברצונך להגדיל את ערכו של הנכס. אתה נמצא בשליטה מלאה. הדבר החיובי בנוגע להשבחת ערך הנכס הינו שהנכס מגדיל תשועתו הרבה יותר מהכסף שהוצאת על השבחתו (למשל שיפוצים/ הרחבת מבנים).

masteryazam.fav.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מר' אוחיון אמיר מנכ"ל מאסטר MASTER חברה לבניה ויזמות שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]