חיפוש מאמרים

11792 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
רשתות פרסום - Ad Network

    קישורי טקסט (לפרטים)
גרפולוגיה

קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מאמרים גרפולוגיה גרפולוג פסיכולוגיה מאמר מאמר בנושא

נושא המאמר: גרפולוגיה - מאמרים גרפולוגיה - גרפולוג - פסיכולוגיה - drpukudhv מאמר - מאמר בנושא
מאת: זמיר סיון - גרפולוג   שמור מאמר למועדפים


גרפולוגיהבעבר, גיוס עובדים נחשב לעניין בסיסי . המועמד היה מציג תעודות רלוונטיות, נשאל על ניסיונו, עורכים לו ראיון עבודה, מסכמים לגבי משכורתו ומתחילים בעבודה, כידוע, בשנים האחרונות שוק העבודה השתנה לגמרי בתחום זה. על כל משרה פנויה מתמודדים עשרות עד מאות מועמדים, רובם טובים, מוכשרים, בעלי נתוני פתיחה זהים והבחירה היא קשה. הרבה מעסיקים עברו חוויות "לא נעימות" עם עובדים, שהשאירו עליהם רושם ראשוני חיובי, אבל במוקדם או במאוחר הם התגלו כלא אמינים, עצלנים, לא נאמנים, מתקשים לעבוד עם צוות, אימפולסיביים, חסרי סבלנות וכיוצ"ב לעיתים, הנזק שעושה עובד לא מתאים, עולה בסופו של דבר, על התועלת שהוא מביא לעסק מסוים.

גרפולוגיה אמנם אינה מדע מדוייק ב 100% אך בשנים האחרונות הוכח שיכולת האבחון והניבוי של גרפולוגיה גדולה בהרבה ממבחני מיון ואבחון אחרים וחברות רבות בארץ ובעולם נעזרות בגרפולוגיה לצורך אבחון מועמדים לעבודה ואף תולות חלק בלתי ניכר מהצלחתם הכלכלית אודות לאבחון המועמדים לבדרך זו.

nhui gucsho
drpukudhv
drpukud
van, cfhrho
vgrf, gucsho
drpukudho
vdrpukud
pxhfukudhv
pxhfukud
vanv cfhrho
znhr drpukudho
xhui znhr
nfui kdrpukudhv
nfui drpukudhv
znhr
hmje znhr
מאמרים אקדמאיים - מאמרים באנגלית - מאמרים מתורגמים - מאמרים מדעיים - מאמרים רפואיים - מאמרים משפטיים - מאמרים פסיכולוגיה - מאמרים אקדמים - מאמרים בעברית - מאמרים בקרימינוגוליה - מאגר מאמרים - סיכומי מאמרים - מאמרים קולנוע - מאמרים בתקשורת - כתיבת מאמרים - פרסום מאמרים חינם - חיפוש מאמרים פרסום מאמר באינטרנט פרסום מאמר מקצועי פירסום מאמרים מקצועיים מאמרים לשימוש חופשי מאמרים מקצועיים פירסומי מאמרים פרסום מאמר בתוספת קישור לאתר אינטרנט מאמרים - מאמר - מאמר בנושא


גרפולוגיה - מאמרים גרפולוגיה - גרפולוג - פסיכולוגיה - drpukudhv


 


www.zamir-graphology.co.il
קישור לאתר המקור: http://www.clickgo.co.il/index/legal_graphology.html


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י זמיר סיון - גרפולוג שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!