חיפוש מאמרים

12047 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
בניית ציפורניים היסטוריה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: דירות נדלן מבשרת ציון מה עושה הדולר לשוק ההון?

נושא המאמר: מה עושה הדולר לשוק הנדלן במבשרת והסביבה
מאת: מושי כהן   שמור מאמר למועדפים

במהלך השנה האחרונה אנו עדים לתנודות חוזרות ונשנות של שער הדולר, המשפיעות רבות על שוק הנדלן במבשרת ציון, הר אדר ויישובי הסביבה.
אין ספק כי מחירי השוק משתוללים, הן כאשר מדובר על מחירי נדלן והן כאשר מדובר על דירות להשכרה.
להשתוללות השוק במבשרת ציון והסביבה קיימות מספר סיבות.

ראשית, בשל המחסור בנדל"ן חדש, ובמצב בו הביקוש לנדלן ודירות באיזור עולה, הרי שמחירי הדירות נתונים לעלייה מתמדת בשל כוחות השוק.
יחד עם זאת, אלה שמחזיקים בנכסי נדלן ורוצים לשדרגם, מוצאים עצמם רבות במצבים בהם יש קונים לדירה, אך אין מוכרים לנכסים אותם הם דורשים. מצב זה גורם להם להחזיק בדירה, ואף לדרוש לעת עתה מחיר גבוה יותר.
מעבר לכוחות השוק המונעים על ידי הביקוש וההיצע, הדולר לא מפסיק לרדת. עובדה זו גורמת לכך שאם אנו יוצאים לשוק עם נכס למכירה במחיר דולרי, המחיר השקלי שנקבל עליו יהיה נמוך פלאים ממה שנצפה. אדם שמחזיק בדירה ומבקש למכור אותה, יקבל סכום שקלי נמוך משמעותית גם עבור ירידה קלה בשער הדולר.
אי לכך, יותר ויותר מוכרים חוששים לצאת לשוק ובכך לבצע עסקה לא כדאית.
רבים אחרים כבר עברו למחיר שקלי. אותם אנשים מצאו לנכון לקבע מחיר שקלי, ובכך להבטיח לעצמם את המחיר אותו הם קבעו כששער הדולר היה גבוה יותר.

הדבר נכון גם לגבי דירות להשכרה, כך שכיום רוב עסקאות השכירות נעשות בשקלים מראש. כך אף אחד לא מרוויח על חשבון ההפסד של הצד השני, וכל הצדדים יוצאים מרוצים.

בסך הכול קיימים בשוק מספר נכסים ראויים מאוד, במחירים שנראים לנו מופקעים. לפני שאנו שוללים את המחירים שעל פניו נראים גבוהים, עלינו לבצע חישוב שקלי למחיר הדולרי המבוקש, ולהבין, ברבים מן המקרים, כי המחיר לא כל כך מופקע.
יחד עם זאת יש לזכור כי כשאנו קונים גבוה, אנו גם מוכרים גבוה, ואז כבר הכול נראה אחרת. זה נכון עבור מי שכבר מחזיק נכס ביד. לאלה שאינם מחזיקים נכסים עדיף להמתין מעט ברכישה, עד יעבור זעם - עד שכל אותם הדורשים מחירים לא ריאליים יבינו כי אין ארוחות חינם.
לגבי דורשי המחירים הלא ריאליים, נוכל לאמר כי לנסות זה משתלם, אך לא תמיד. כאשר הנכס נמצא יותר מידי זמן בשוק, קיים הסיכון שהוא כבר לא ייתפס כמציאה, אלא כנכס נדלן המעורר תהיות אודות אי מכירתו בזמן כה ארוך. אלמנט זה של שחיקת הנכס בשוק יכול להוריד בסופו של דבר מקרנו של הנכס בעיני הקונים, לעורר תהיות לגבי טיבו ולגבי רצינות ואמינות המוכר, ובכך בעצם לחזור כבומרנג.

לסיכום נאמר כי במקום לצאת עם נכס נדל"ן לשוק עם מחיר דולרי ולקוות לניסים, במקום לצאת לשוק עם דירה ולהתחרט מייד כשמגיע קונה ואז להיאלץ לעלות שוב את המחיר הדולרי, ובמקום לצאת לשוק עם נכס נדלן ולבקש מחיר מופקע, ההמלצה הרווחת כיום היא לדרוש מראש מחיר שקלי.
נטייה זו של דרישת מחיר שקלי עבור נכסי נדלן למכירה, הופכת נפוצה יותר ויותר, וזו הדרך שלנו להתמודד בשוק הנדלן והדירות עם תנודותיו התכופות של שער הדולר.

www.balcon.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מושי כהן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!