חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אחריות עירייה למניעת מפגעים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: פנג שואי מודרני אסטרולוגיה מרכז ג'וזף יו

נושא המאמר: פנג שואי - מבט מודרני\מאת מאסטר ג'וזף יו
מאת: מרכז ג'וזף יו לפנג שואי ואסטרולוגגיה סינית   שמור מאמר למועדפים

פאנג שואי –מבט מודרני/ מאת מאסטר ג'וזף יו
על הפאנג שואי להסיר את רעלת המיסתורין שלו ולהיפתח לביקורת מדעית.
מקור הפאנג שואי הנו שילוב של תכנון ערים, שיפור תנאי הסביבה, אדריכלות ועיצוב פנים. הסינים הקדומים חיו על יד הנהר הצהוב. הדאגה העיקרית שלהם הייתה כיצד להתגונן בפני רוחות רעות של סערה ומי שטפונות לא מרוסנים. ככל שהחברה התפתחה בגודלה ובמורכבותה, הפאנג שואי עבר לעסוק בנושאים כמו תהילה, עושר ופוריות. הפילוסופיות של קונפוציוס ושל טאו היו קיימות בסין מזה אלפי שנים, ואין צל של ספק שהפאנג שואי ינק והתפתח מרעיונות אלו. אין זה אלא חוסר מזל שהמאסטרים העתיקים של הפאנג שואי היו אגואיסטים ולא העבירו את כל הידע לתלמידים שלהם. זאת הסיבה שתורת הפאנג שואי הלכה לאיבוד ותורות דמוי פאנג שואי צצו כמו פטריות אחרי הגשם.
הקונפוציאניזם החשיב את האדם כחלק מהיקום בו הוא חי. האדם חייב לכבד מה שאמא אדמה מעניקה לו ולא למרוד נגד השמיים – נגד הגורל שלו, הוא צריך להשתלב בטבע ולא ללכת נגדו. זה למעשה מה שעל האדם לעשות כדי לשמור על הסביבה הטבעית. במהלך החיים האדם מושפע ממזל האדמה, מזל השמיים ומזל אדם - גורל. הדרך המודרנית להגיד את המשפט האחרון היא לתאר את מסלול החיים של האדם המתואר על ידי 3 גורמים: זמן, מקום ופעולה. הזמן זה פונקצית המזל של האדם ברגע הופעתו לעולם והתנאים שלהם הוא נולד. והמקום זו הסביבה, איפה נולד והיכן הוא חי. הגורם של הפעולה זה מה האדם עושה. אם האדם עושה את הדבר הנכון, במקום הנכון ובזמן הנכון המזל ילווה אותו. אחרת הוא יחיה בקשיים. לשאוף ל "מזל אדמה" זה למצוא מקום שיהיה אפשרי לחיות ולעבוד בו בהרמוניה עם הטבע. האם זה נשמע כאמונה תפלה?
פאנג שואי סובב סביב "צ'י". כיוון שמסה ואנרגיה יכולים להפוך מאחד לשני גם צ'י יכול לקחת את צורתן או להיות מורכב משתיהן. לכן צ'י יכול להיות גלוי לעין או נסתר או גלוי חלקית. סינים קדמונים קטלגו את כל הדברים בטבע לחמשת היסודות: מתכת, מים, עץ, אש ואדמה. למעשה כל הדברים בטבע הם שילוב של חמשת היסודות הללו. שילובים שונים משפיעים באופן שונה. חלקם מביאים מזל וחלקם הרסניים. פאנג שואי למעשה זה חקר של התפזרות הצ'י במקום. התפזרות זאת משתנה עם הזמן. לתורה זו יש בסיס מדעי מובהק של מתמטיקה, פיזיקה, אסטרונומיה וגיאוגרפיה.
הפאנג שואי התקבל יפה בצפון אמריקה והתפתח מהר בשני העשורים האחרונים. לצערי הפאנג שואי הנהוג במקומות רבים במערב לא מדבר על רוח ומים, אלא על הכיוונים השונים - "אסכולת המגבעת השחורה" ולכן זה "פאנג שואי בלי רוח ומים", כלומר, זה לא פאנג שואי.
התפזרות הצ'י מושפעת מה"צורה" ומה"פורמולה- נוסחא". מכיוון שהצורה- הסביבה של מקום הנה גלויה ומורגשת היא ניתנת להבנה בקלות יחסית. לעומת זאת, הפורמולה (כוכבים מעופפים) קשה יותר להבנה עבור האדם הממוצע. מאסטר פאנג שואי אמיתי חייב להתחשב גם בפורמולה וגם בצורה. המסקנה הלוגית הוא ש"אסכולת הצורה" ו"אסכולת הנוסחא" הם שניהם "בקבוקים חצי מלאים".
בדיקת פאנג שואי של מקום המגורים או העסק נעשית ב- 4 צעדים:
1. בדיקת הסביבה. האם הרים ונהרות ממוקמים בהתאם.
בעיר הבניינים והכבישים נחשבים להרים ונהרות וירטואלים.
2. בדיקת חזית הבית. משתמשים בנוסחאות כדי למפות את ה"כוכבים" על שרטוט הבית.
3. עיצוב הבית – מיקום הרהיטים ושימוש בצבעים על מנת להגביר צ'י טוב ולדכא צ'י רע.
4. חשובGUA (מין-גואה) של כל בני הבית על מנת להתאים את חדרי הבית לאנשים הגרים בהם.

הערה: כל הכתוב למעלה הנו קווים כלליים על פיהם פועל מאסטר פאנג שואי בר ידע. זהו לא המקום להסביר כיצד נעשה כל צעד. בדרך כלל הסיבה להזמנת בדיקת פאנג שואי היא להביא לשקט נפשי.
יש המשתמשים באקוואריום כדי לתת למים ל"עבוד" ולהביא מזל. יש החושבים שאפשר להקריב דג כדי לעזור לבעלי הבית המותקפים על ידי צ'י רע.
אקווריום יכול לשמש כתיקון ואם הוא ממוקם נכון, הוא יכול להביא עושר לבית אך אם הוא ממוקם במקום הלא מתאים הוא יכול לגרום לבעיות. תיקון נוסף הוא שימוש במטוטלת או בפעמוני רוח ממתכת, השימוש באלמנט המתכת נועד במטרה להחליש את הצ'י הרע הגורם לחולי. שוב, אם המיקום שלהם לא נכון זה יכול להזיק. מראת ה- BA GUA הנה כלי פאנג שואי רווח אך חסר תועלת לחלוטין. אם מישהו שם את המראה על הדלת זה פשוט אומר לאנשים מבחוץ שבעלי הבית הם אנשים בורים ומלאים באמונות תפלות.

מתורגם על ידי המרכז לפאנג שואי ומטפיזיקה סינית של מאסטר ג'וזף יו – מרכז ג'וזף יו לפנג שואי בהנהלת מאסטר מרינה שולמן.
Copyright Joseph Yu


לפרטים נוספים: 03-7411080, [email protected]
www.fsrc.co.il


www.fsrc.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מרכז ג'וזף יו לפנג שואי ואסטרולוגגיה סינית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]