חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
חברות ביטוח, תביעות ביטוח

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: טבעוני הזדקנות אנטי אייג'ינג תוספי תזונה

נושא המאמר: עיכוב תהליכי נזקי הגיל
מאת: מורן   שמור מאמר למועדפים

עפ"י רזי הרפואה הפונקציונלית שיטת טבעוני

מהי הרפואה הפונקציונלית?

בבסיס הרפואה הפונקציונלית עומדת הקביעה שלגוף האדם יש את כל הכלים הנדרשים כדי להתמודד עם השינויים החלים בנו עם התקדמות הגיל ותחלואים שונים הפוקדים אותו במהלך השנים, וזאת בתנאי שמערכות האדם מאוזנות.
על פי כלל זה, המטופלים ברפואה הפונקציונלית מקבלים במהלך הטיפול את הכלים המתאימים (בפועל: התאמת זרזים ייחודיים הנקראים אוליגוטיב) להפעלת תהליכים מאזנים בגוף מבחינה מנטלית, נפשית, אנרגטית ופיזית. בעקבות איזון המערכות בא גם עיכוב נזקי הגיל, השיקום והריפוי. איזון בגיל המבוגר חשוב מתמיד ומהווה את טיפול האנטי אייג'ינג האמיתי.
האיזון המושג בשיטה הפונקציונלית מאפשר לאדם המבוגר להראות טוב, לחוש היטב, להיות פעיל וחיוני יותר ובמצב רוח משופר.

ניתוח התהליך היווצרות נזקי הגיל על פי שיטת טבעוני.

בעידן המודרני עולה המודעות למראה החיצוני והתפקוד התקין בגילאים המבוגרים. החל מגיל 30 חל תהליך הזדקנות שסימניו מתחילים להראות בגילאי ה- 40 והלאה.
המודעות ההולכת וגוברת לתהליך זה הביאה חוקרים ורופאים רבים לעסוק בסוגיה זו ולפתח פתרונות לצרכים שונים. עובדה אחת יש לזכור, כי את תהליך ההזדקנות לא ניתן לעצור, אך בהחלט ניתן להאט באופן משמעותי ולהפוך אותו לקל יותר, נעים יותר ואף להראות טוב ולהרגיש מעולה ללא קשר לגיל הכרונולוגי.
היום יותר ויותר אנשים פונים לניתוחים פלסטיים למיניהם ולעזרה כירורגית לתיקון נזקי גיל שונים המתבטאים בקמטים, בעור נפול בשרירים רפויים ובכלי דם הרוסים. אך הפתרון טמון דווקא במערכות הפנימיות של הגוף. איזון של המערכות ותפקוד נכון שלהן יחסוך ניתוחים רבים, על הסיכון הכרוך בהם, ועוגמת נפש רבה תימנע.
כיום אנשים מחפשים דרכים קלות לפתרון, אך הפתרון האמיתי נמצא בתוך האדם .
סטרס חמצוני – תופעת לוואי, הנגרמת בשל חוסר יכולת התאים לייצר אנרגיה חיונית לתפקוד תקין. במצב זה נוצרים רכיבים מסוכנים, ביניהם רדיקלים חופשיים, אשר גורמים לנזקים קשים, הרס תאים ורקמות עד לנזק תפקודי (בזמן שריכוזם הינו גבוה).
רדיקלים חופשיים וסטרס חמצוני גורמים לשינויים ונזקים ב- DNA.
דר' הלסטר, מארה"ב טוען, כי תהליך של חוסר חמצון תקין בתאים והיווצרות רדיקאלים חופשיים הם מהגורמים הראשיים להזדקנות מואצת ולמחלות קשות, כגון: סרטן. תהליך ההזדקנות מלווה בתופעות, כגון: פגיעה במראה העור, קשיי שינה, עייפות, בעיות עיכול, בעיות ראייה, דיכאון ומצבי רוח משתנים. ירידה בחשק מיני, השמנה ועוד.

מלחמה מתמדת בנזקי הרדיקלים החופשיים . . .

רדיקליים חופשיים הם תוצרי לוואי של פעילות התאים בגופנו, הנוצרים בזמן יצירת אנרגיה.
ריבוי רדיקליים חופשיים בדם , גורם לנזקים קשים והרס רב בתאים ובאיברים, עד למצב של הזדקנות מוקדמת.
ככל שאדם מתבגר, יש ירידה באספקת החמצן לתאים, וכך נגרמת ירידה ביצירת אנרגיה בתאים ובתפקודם. בשל כך, נוצרות כמויות רבות של רדיקלים חופשיים וסטרס חמצוני (חוסר יכולת של התאים לייצר אנרגיה זמינה עקב חוסר בחמצן, או רכיבי תזונה חיוניים) הגורמים להרס תאים ולהאצת ההזדקנות.
הרפואה הפונקציונלית מציעה מגוון פתרונות לטיפול ואיזון תאי ומערכות הגוף ומתמקדת במסגרת הפתרונות פותחו מכלול חומרים, שמאפשר לתאים להתמודד עם נזקי הגיל

הפיתוחים החשובים של חברת טבעוני לטיפול בנזקי הגיל

סנוזלה ותא חמצני– אנרגיה חיונית לתאים – לעצור את תקתוק השעון . . .

מוצר יעיל ביותר לעיכוב תהליכי הזדקנות הגוף.
מוצר טבעי, שפותח על ידי פרופ' לונן (חתן פרס נובל 1968) בגרמניה.
הסנוזלה מכילה את כל התזונה שהתא זקוק לה, על מנת לייצר את אנרגיית החיים, וכך יתרחשו תהליכים החיוניים להמשך חיים תקין ושיקום הפגמים שנגרמו.
בסנוזלה חומרים טבעיים המאפשרים לתא להתמודד עם הסטרס החמצוני ועם הרדיקאלים החופשיים ובכך לעכב את ניזקי הגיל.

אומגלין מתיחת פנים מבפנים!

אומגלין הינו תוסף טבעי ביולוגי המכיל חומצות שומן חיוניות לשמירה על הרקמות בפני נזקי גיל הבאים לידי ביטוי גם במראה העור ובאיכותו.
העור– כרטיס ביקור מהותי בעידן המודרני

מנוטיב – על ידי איזון הורמונלי: את יכולה להראות אישה ללא גיל . . .

מנוטיב פותחה במיוחד לנשים בגיל המעבר לאיזון המערכת הורמונלית גם בגיל המעבר. איזון הורמונלי הוא אחד מרזי האטת תהליכי ההזדקנות. גוף המאוזן הורמונלית יכול לתפקד באורח בריא וחיוני ואף לגלות סימני רגיעה מנטאליים ושיפור במראה העור. . .

אנדרו 7 – על ידי איזון הורמונלי גם אתה יכול להיות גבר בכל גיל . . .

אנדרו 7 - פותח במיוחד לאיזון המערכת ההורמונלית הגברית.
גברים, כמו נשים עוברים תהליכים המלווים בשינויים הורמונליים ולהם סימפטומים שונים של מצבי רוח משתנים, ירידה בחשק המיני ועוד. איזון המערכת ההורמונלית יאפשר תפקוד תקין.


אומגקר – מאפשר מניעת נזקים בכלי הדם והלב. . .

אומגקר – תוסף שעשוי משמני דגים וצמחים על טהרת הטבע המסייע לעיכול שומנים תקין ומשפר את היחס בין הורמוני האייקוזנואידים החשובים לעיכוב תהליכי הזדקנות, לשמירה על משקל גוף תקין ולמניעת נזקים בכלי דם ולב.

יצחק טבעוני
B. Sc.Te
מומחה ברפואה פונקציונלית ואוליגותרפיה
http://www.tivoni.com/

tivoni.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מורן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]