חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
דיכוי ריחות בחללי גידול הידרופוניים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: נסיעות טיולים מאורגנים טיולים תיירות

נושא המאמר: מהי תיירות אקולוגית?
מאת: טלי שחר   שמור מאמר למועדפים

תיירות אקולוגית, מסע אקולוגי, מגורים אקולוגיים ובאופן כללי התואר 'אקולוגי' נעשה פופולרי לקידום מכירות בתיירות. מהי תיירות אקולוגית אמתית? מה מגדיר מגורים אקולוגיים או חברה אקולוגית? איך מעורבת הקהילה הסובבת? ולבסוף, האם תיירות אקולוגית היא באמת עניין גדול כל כך?

כדי להבין לעומק את התיירות האקולוגית ואת כל היתרונות והחסרונות שלה נחוץ לערוך מחקר רקע. עמוד זה מציע הקדמה לנושא בצירוף כמה לינקים לקבלת מידע מפורט יותר. ההגדרות הבסיסיות הבאות אומצו והובהרו מהשפה המשמשת באופן רגיל את תעשיית התיירות. חלק מהלינקים מוביל למאמרים המאפשרים להגדיר ביתר הרחבה את התיירות האקולוגית. חלק מהמאמרים מעודד תיירות אקולוגית וחלק מתקיף אותה אולם כולם מעוררים עניין ומספקים מידע.

מטרת עמוד זה אינה למכור או להמעיט בערך של תיירות אקולוגית אלא לבחון אותה כמושג ולסייע ביצירת מטיילים מעודכנים השואלים שאלות רבות לפני הטיול, במהלכו ואחריו. מטיילים מעודכנים בוחרים את המדריכים, את חבריהם למסע ואת מקומות הלינה מעמדה של ידע. כוח קנייה זה עשוי להיות כוח ממריץ שמאחורי השפעות שליליות או חיוביות על המקומות שבהם תבקר.

תעשיות גדולות רבות משתמשות בטכניקות של 'התמרקות בירוק' כדי להציג עצמן כיום ותעשיית התיירות אינה יוצאת מהכלל. הכרת ההבדל בין תיירות אקולוגית 'אמתית' ופרסום רעשני עשוי לבלבל לעתים קרובות. מאמר זה עשוי לעזור לפזר את מסך הערפל ומבוסס על מובאות מהספר המצוין של מרתה הוני 'תיירות אקולוגית ופיתוח תומך'. זהו ספר מומלץ בחום לכל המעוניין בנושאים השנויים במחלוקת הנוגעים בתיירות אקולוגית.

מספר המונחים לתיאור סוגי המסעות רב כמו כמות חברות התיירות. שתי מלים אופנתיות שתשמע לעתים קרובות כיום הם 'תיירות אקולוגית' ו'מסע הרפתקאות'. כדי להוסיף על הבלבול בנושא יש גם 'תיירות תומכת', 'תיירות אחראית', 'מסע המבוסס על הטבע', 'טיולים ירוקים', 'הרפתקאות ספורט מרובות' ו'תיירות תרבותית'. ההגדרות הבאות הן דרכים לא סלולות המבוססות על השימוש הנהוג.

תיירות אקולוגית: זו כנראה המלה בעלת שימוש היתר הרב ביותר והמוטעה ביותר בתעשיית התיירות. אולם מה פירושה? אגודת התיירות האקולוגית מגדירה זאת כ'מסע אחראי לאזורים טבעיים התומכים בסביבה ומשפר את רווחת התושבים המקומיים'. טיול ביערות הגשם אינו תיירות אקולוגית אלא אם כן הליכה זו תורמת לסביבה ולאנשים שחיים שם. מסע שייט זו תיירות אקולוגית רק אם הוא מעלה את המודעות ומשיג מימון לסייע להגן על פרשת המים. פרשנות רחבה של הגדרה זו מאפשרת לחברות רבות להעמיד פנים שהן מציעות תיירות כזו. אם חשובה לך תיירות אקולוגית אמתית תשאל שאלות רבות כדי להבטיח שהמסע שלך יסייע 'לשמר ולשפר' את המקומות שתבקר בהם.

www.traveldiscreet.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י טלי שחר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]