חיפוש מאמרים

11801 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
‏קורס מדעים בסיסי – השרירים ומערכת התנועה - קובי עזרא

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: טיפים לכתיבת קורות חיים קורות חיים קו"ח כתיבת קורות חיים

נושא המאמר: טיפים לכתיבת קורות חיים
מאת: טלי שחר   שמור מאמר למועדפים

אפילו לאחר שלמדת איך להכין קורות חיים הרי שתהליך יצירת קורות חיים בעלי עוצמה גוזל זמן.

רישום העובדות כרונולוגית זו מטלה ובייחוד בפעם הראשונה שניגשים לעשות זאת. לאחר מכן חייבים לכתוב, לקרוא, לשכתב, לקרוא ולנסח מחדש את ההיסטוריה התעסוקתית וההשכלה עד שקורות החיים שלך מסבירים באופן מושלם את הרקע שלך, יכולותיך ואופייך.

הזמן שנאמד לתפיסת תשומת הלב של הקורא הוא פחות משלושים שניות ואם בקורות החיים שלך נפלו שגיאות בולטות המעסיקים לא יבזבזו זמן וישליכו אותם לפח.

כדי לוודא שקורות החיים שלך ייקראו להלן חמישה דברים שחובה לעשות בכל בקשת עבודה.

1. תקפיד לכלול מכתב נלווה המקשר בין העבודה כפי שפורסמה לבין מיומנויותיך וניסיונך.

מכתבים נלווים חשובים כל כך לבקשת עבודה עד שמנהלים רבים דוחים אוטומטית קורות חיים המגיעים בלעדיהם. המכתב הנלווה חייב להבטיח שיקראו את קורות החיים שלך. יש דרך לעשות זאת, תיצור את 'הזיקה'!

הזיקה היא חלק מהמכתב הנלווה המתאר כיצד המיומנויות והניסיון שלך מתאימים להיבטים של דרישות העבודה. כך תראה שהבנת מה הם מחפשים.

2. תתאים את קורות החיים ואת המכתב הנלווה לעבודה.

אין שתי עבודות זהות לחלוטין ועבודות דומות דורשות דברים שונים ומתוארים בצורה שונה על ידי המעסיקים. עליך להראות שהבנת את דרישות העבודה שאליה פנית ותעשה זאת על ידי התאמת המכתב הנלווה וקורות החיים לכל פנייה.

3. תתמקד על הישגים הניתנים לכימות.

קורות החיים עשויים להפוך בקלות לארוכים מדי ולהיראות כמו רשימה. רשימת לימודים, מיומנויות, ניסיון ומעסיקים קודמים. הימנע מכך ותתמקד על הישגים הניתנים לכימות. יש אנשים המתקשים להתמודד עם מושג הכימות.

אבל העבודה חשובה כל כך עד שאתה חייב להפיק זאת. האם אתה עומד ביעדים? האם אתה עומד בתקציב? האם אתה מסיים מיזמים במועד? האם עבודתה עונה על אמות מידה של איכות הדרושות? האם אתה מגדיל מכירות, רווחים וכו'? תנסה להדגים כיצד תרמת לשורה התחתונה של החברה שלך.

4. הקפד לקצר.

ככל שתצבור ניסיון תתקשה יותר להכין קורות חיים קצרים וממוקדים. שני עמודים זה אורך אידאלי, שלושה לכל היותר. תצטרך להתמקד. דרך טובה לעשות זאת היא לרשום את מה שאתה עושה ועשית בתמצית בת 200 מלים. קשה לעשות זאת אולם לאחר שתעשה זאת קל יהיה לעבות אותה.

5. דיוק ואמת.

אם תנסה לרמות המרמה תתגלה. אתה חייב להקפיד על תיאורים ותאריכים מדויקים. אל תחשוף את עצמך. אין צורך לכלול נושאים מביכים אולם תתכונן לדון בהם בריאיון.

מתוך חמישה נושאים אלה החשוב מכול לדעתי הוא 'הזיקה'. אני מקווה שזה יעזור לך להביא לכך שיקראו את קורות החיים שלך!

jobsearch.org.il/19675/טיפים-לכתיבת-קורות-חיים


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י טלי שחר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!