חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
בוחרים תקליטן לחתונה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: נטורופתיה תזונה בדיקות דם אירידולוגיה

נושא המאמר: נטורופתיה (ריפוי טבעי) - האם זה מעשה קסמים?
מאת: גיליה גלעד   שמור מאמר למועדפים


בעבודתי כנטורופטית, זכיתי להכיר בשנים האחרונות אנשים שהגיעו אלי עם בעיות בריאות כאלה ואחרות, אני יכולה לומר כמעט בוודאות, שלרוב האנשים שהגיעו לפגישה איתי לא היה מושג מהו טיפול נטורופתי.

צפיתי בהם מתיישבים בכיסא שמולי, נושאים אלי עיניים שואלות ומצפים שאשלוף אל מולם את שרביט הקסמים שלי, אנפנף בו סביבם תוך כדי אמירת לחש מבריא וכך אולי כל בעיות הבריאות שלהם תעלמנה באחת.

רבים מגיעים אל הטיפול הנטורופתי כשהם מקווים שישמש חלופה הולמת לטיפול רפואי קונבנציונלי, בין אם כי אין להם עניין בו - ובין אם נחלו אכזבה ממנו...
זה נכון, נטורופתיה היא אלטרנטיבה או השלמה לטיפול רפואי קונבנציונלי, אך רצוי לנסות ולהסביר את חוקי המשחק לפיהם עובדת הנטורופתיה על מנת שנוכל לנצח ולהשיב את בריאותנו באופן טבעי לאיזונה.

הנחת היסוד של הטיפול הנטורופתי היא שהגוף יכול לרפא את עצמו אם יוצרים לו את התנאים המתאימים.
אם כך, בואו נשאל יחד - מה מפריע לו לרפא את עצמו?

עם ההבנה שיש לנו השפעה ישירה על יכולת הריפוי של הגוף וביחד עם ההסכמה לקבלת האחריות על יצירת תנאי ריפוי מתאימים - מתחיל התהליך.

נכון שכולנו אמורים לדעת שהמזון הנכנס אל פינו משמש את הגוף לבניית דם, תאי שריר, תאי הולכה עצבית, יצור הורמונים - ובקיצור כל מה שהגוף צריך בכדי שהעבודה בבית החרושת העצום הזה תמשיך לתקתק...?

אמורים לדעת אבל לצערי הרב, רובנו טרם הפנים ידיעה זו.

מי מכם אינו מדלג על ארוחות, אוכל מה שיש, לא מקפיד על האיכות של חומרי הגלם הנכנסים אל פיו, אוכל תוך כדי נהיגה, עובד מול המחשב, ופעמים רבות אפילו מכניס לפיו חומרים רעילים מתוך מודעות מלאה, כי זה טעים, זמין, או כי זה IN...
את כל זה עושה האדם מתוך "שכחה" שהמזון הוא חומר הגלם שיקבע את מצב בריאותו.

הטיפול הנטורופתי מלמד את האדם לבחור אחרת את מזונותיו, עושה סדר במה שכדאי ומומלץ לאכול, לבין מה שעדיף להימנע ממנו...

מלבד המזון שבא אל פינו, כאן המקום להזכיר את הרעלנים הסביבתיים שתרבות השפע מקדמת אל חיינו ואל גופנו מבלי שנרגיש:
זיהום אויר קשה (תזכרו במכונית שלפניכם שפולטת עשן שחור ולכם אין שום ברירה אלא לנשום אותו),
מים עתירי אבנית, פלואוריד ומי יודע מה עוד,
קרינת שמש שהולכת והופכת יותר ויותר הרסנית,
קרינת אנטנות סלולריות, טלפונים אלחוטיים, מחשבים ושאר מרעין בישין...

לגוף שלנו יש הרבה מאוד סבלנות.......... הוא חשוף לכל אלה אך ממשיך לעבוד בלי לנוח לדקה.....

את הביטוי שלו לכך שהגיעו מים עד נפש אנחנו בדרך כלל מבינים מאוחר מידי, כשמופיעים כבר סימנים של חוסר נוחות או של מחלה - אלא אם כן אנחנו מפתחים יכולת הקשבה או סוג של דיאלוג עם גופנו ואת זאת מלמד הטיפול הנטורופתי.הרעלים שגופנו חשוף אליהם מובילים לחילוף חומרים (מטבוליזם) לקוי ועתיר תוצרי לוואי המצטברים בגוף.
התזונה החסרה, הדרישה התובענית מן הגוף לתפקד במצבי לחץ אינטנסיבי על בסיס קבוע -וההתשה הנלוות לכך לעיתים במישור הרגשי - כל אלו מובילים לכך שהאיברים בגופנו כורעים תחת עומס.
לאורך זמן, התוצאה של מצב זה תהייה הצטברות של רעלים בגוף המכבידים עד כדי פוגעים ביכולת תפקודו, או במילים אחרות – מחלה.

להבדיל מהטיפול הקונבנציונלי המתמחה בהעלמת הסימפטומים שהגוף שולח אלינו כאותות מצוקה, הטיפול הנטורופתי לא מבקש להעלים את סימני חוסר הנוחות אלא לפתור את המקור שבגינם החלו.

כוח הריפוי של הגוף הוא עצום, הגוף בנוי כך שברגע שנוצרים עבורו תנאים מיטביים, הוא מתחיל בעבודות של תיקון ושיפוץ הרקמות - הפסולת שהצטברה בתאים, באופן טבעי מפונה החוצה דרך מערכת העיכול, מערכת הנשימה, והזיעה, כך שהתהליך הנטורופתי הוא זה שיוצר את התנאים המיטביים ובו זמנית גם מחזק את הגוף.

מעניין אתכם לדעת איך?

באמצעות תזונה המותאמת אישית לכל אדם על פי סוג דמו, שימוש בצמחי מרפא,ויטמינים ומינרלים, עיסויים, תרגול הרפיה וניקוז רגשי, יקבל הגוף את הגיבוי שהוא זקוק לו על מנת להשלים את תהליך הריפוי העצמי.
הגוף המתחזק מתפקד טוב יותר והדבר בא לידי ביטוי בכל תחומי החיים - התחושה הכללית שנלוות לתהליך הריפוי הטבעי היא של תגמול הדדי ובעיקר שהמאמץ מ ש ת ל ם.

לצורך כך נדרשים רצון בשינוי, נחישות, השקעה, סבלנות, ומעל לכל ב ח י ר ה ב ח י י ם.היעוץ הנטורופתי האמור ניתן על ידי גיליה גלעד, בוגרת מסלולי לימוד מקצועיים ומקיפים בבתי הספר לרפואה טבעית מהמובילים בישראל.
תחומי ההכשרה העיקריים: רפואת צמחים, תזונה, אירידולוגיה, ארומתרפיה, פרחי באך, תרפיה בהדמיה, ופענוח בדיקות דם.

ניסיון מקצועי בן שבע שנים הוביל לבניית תבנית הטיפול הבאה:

המפגש הראשון מוקדש לאיסוף יסודי של נתונים מהמטופל/ת: תשאול מקיף, קבלת תוצאות בדיקות דם וסוג דם, בדיקה אירידולוגית (אבחון על פי קשתית העין).
במפגש השני מקבל/ת המטופל/ת את ההמלצות המתאימות לשיפור הבריאות, אלו כוללות רשימת מזון מועדפת, תפריט לדוגמא, התאמה אישית של תוספי מזון והנחיות כלליות להבראה.

הקליניקה ממוקמת בבית הכרם, ירושלים.
052-2284109
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י גיליה גלעד שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]