חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
רכב 7 מקומות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ניהול מסמכים סריקת מסמכים ארכיון אלקטרוני סריקה ממוחשבת

נושא המאמר: סריקת מסמכים בחכמה 2
מאת: מנהל האתר Documents – אתר השער לניהול וסריקת מסמכים   שמור מאמר למועדפים

סריקה של מסמכים משרדיים האמורים להיות מאוחסנים כגיבוי בשרת הארכיב או מסמכים האמורים להישלח אחר כבוד בפקס, חשוב שתיעשה במחשבה תחילה, בעיקר אם היא מתבצעת במכשירים משולבים.
מסמכים אלה כדאי לסרוק ברזולוציה המומלצת במאמר הקודם, דהיינו של 150 DPI.
כשהמכשיר המשולב מכוון למצב אוטומט, הסריקה מתבצעת באיכות ירודה והמידע הנמצא במסמך אינו נאמן למקור. פקסים שנשלחם במצב כזה עלולים להגיע לנמען באופן לא ברור ובכך להחטיא את המטרה.
כיוון שכך יש להתייחס למכשיר המשולב כפי שמתייחסים לסורק מקצועי, דהיינו הגדרה מדויקת של כל הפרמטרים הדרושים לביצוע סריקה איכותית. אם אתם סורקים כמויות העולות על 100 מסמכים ביום, אני ממליץ על רכישת סורק מסמכים מקצועי אשר יבצע את עבודתו במהירות ובאיכות.

קיימים כיום בשוק סורקים רבים איכותיים של חברות כגון פוג'יטסו, קודאק, פנסוניק, זירוקס, קנון ועוד. רצוי לרכוש סורק שמגיע עם מזין נייר אוטומטי המכיל מקום ל- 50 דפים לפחות. אם אתם סורקים גם ספרים או חוברות כדאי לרכוש סורק המגיע כבר עם משטח סריקה נפתח יחד עם מזין נייר אוטומטי.

חשוב לדעת אם אתם צריכים לסרוק את המסמכים שלכם מצד אחד או משני הצדדים. אם אתם סורקים משני הצדדים, קנו סורק דופלקס. סורק כזה מבצע את הסריקה של שניצידי הדף בו זמנית וחוסך לכם זמן רב.
כשאתם רוכשים סורק וודאו שמגיע איתו מערכת (תוכנה או חומרה) המבצעת שיפור אוטומטי של איכות המסמך הסרוק. מערכת כזו תייצר לכם מסמכים איכותיים ותחסוך לכם את הצורך בסריקה נוספת של מסמכים בעייתיים.

פרמטר חשוב נוסף הוא גודל הסורק. אם אתם סורקים מסמכים בגודל A3 רצוי לעשות זאת בסורק בגודל המתאים ולא לקפל את הדף לשנים ולסרוק אותו משני צידיו. סורקי A3 יקרים באופן משמעותי מסורקים A4.
הכותב הוא מנהל האתר Documents – אתר השער לניהול וסריקת מסמכים.
http://www.documents.co.il

www.documents.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מנהל האתר Documents – אתר השער לניהול וסריקת מסמכים שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]