חיפוש מאמרים

12051 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
יופי פנימי

    קישורי טקסט (לפרטים)
הלוח מספר 1 באינטרנט לקנייה ומכירה של עסקים / קל ופשוט - שוק עסקים!
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: פיתוח ארגוני איכות חיים הדרכת עובדים רווחת עובדים

נושא המאמר: איכות חיים בעסקים - מדידת איכות חיים ככלי לפיתוח ארגוני.
מאת: הגר שמידוב   שמור מאמר למועדפים

איכות חיים של אדם הינה תפיסה אישית וסובייקטיביות הניתנת למדידה.
היכולת למדוד את איכות החיים הופכת את המושג "איכות חיים" ממושג ערטילאי ומופשט, למושג ארצי ובר מדידה. כי מה שאפשר למדוד אפשר גם לשפר!
מדידת איכות חיים חשובה על מנת להעריך את תחומי העוצמה והחולשה בחייו של האדם.

בעזרת תהליך מדידת איכות חיים ניתן להגדיר משימות, מטרות ופעולות שיביאו לשיפור התפקוד האישי ויניבו תוצאות ברמת עליה במדדי שביעות רצון מאיכות החיים של האדם.

בתהליך מדידת איכות חיים נלקחים בחשבון פרמטרים רבים הקשורים לחייו האישיים והמקצועיים של האדם. מצב פיזי, רגשי, חברתי, מיומנויות תקשורת, התפתחות אישית, למידה, תעסוקה, פנאי ועוד.
הפרמטרים השונים קשורים אחד בשני, משפיעים על תפקודו הכללי של האדם ועל שביעות רצונו מאיכות חייו.

בעזרת "שאלון איכות חיים" שפותח ע"י הגר שמידוב בעלת ומנכ"ל חברת "ורוד – השאיפה לאיכות חיים", נמדדת רמת שביעות הרצון של האדם מאיכות חייו במכלול רחב של תחומי חיים - אישיים ומקצועיים.
תוצאות מדידת איכות חיים – "ציוני איכות החיים" המתקבלים בשאלון, מסייעים לאדם להגדיר את תחומי החיים בהם נדרשת עבורו תמיכה והדרכה למטרת תפקוד מיטבי .
תוצאות נמוכות בתחומי חיים מסוימים מצביעות על קשיים של האדם בהתמודדות אישית באותם התחומים.

עובדים מבלים כיום את רוב שעות היממה במסגרת מקום העבודה. העולם העסקי מצפה מכל עובד להציג תפקוד מיטבי ותוצאות גבוהות.
ציונים נמוכים בהערכת איכות חיים של עובדים בארגון, עשויים להצביע על קשיים ברמת תפקודם במכלול תחומי חיים – אישיים ומקצועיים. אלה באים לידי ביטוי בחוסר שביעות רצון מאיכות חייהם.

ברמת הארגון, ניתוח תוצאות "שאלון איכות חיים", יכול להצביע על מגמות או תחומים בהם יש לתת לעובדים תמיכה לשיפור תפקוד ולהשגת תוצאות מיטביות הן ברמת הדרכה והן ברמת פעולות רווחה ולסייע בבניית תכנית לפיתוח משאבי אנוש בארגון.

ורוד – השאיפה לאיכות חיים מציעה תהליך הדרכה לפיתוח משאבי אנוש המשלב מדידת איכות חיים עם הדרכה בתחומי העצמה אישית ומקצועית למטרת פיתוח ארגוני ועסקי.

אנחנו מאמינים שכל אחד יכול ללמוד "לראות ורוד" כי תכנית הדרכה טובה לפיתוח משאבי אנוש צריכה להעניק לאדם כלים להעצמה אישית ומקצועית להתמודדות מיטבית עם מטלות החיים המורכבות.

התכנית "איכות חיים בעסקים" מותאמת לעובדים בדרגים שונים ומציעה תהליך של הערכת איכות חיים, מודעות לעוצמות וחולשות, פיתוח מיומנויות העצמה אישית, הובלת שינוי, מימוש אישי ומקצועי ותמיכה בתחומי תפקוד אישי ומקצועי – פיתוח כישורי ניהול, תקשורת בין אישית, שירות ומכירות, יעוץ ארגונומי ועוד.

תכנית ההדרכה לפיתוח משאבי אנוש של ורוד – השאיפה לאיכות חיים תוביל לתפקוד מיטבי אישי ומקצועי של העובדים בארגון, התמקצעות והעלאת תפוקות אישיות בעבודה, העלאת שביעות רצון העובדים ועליה במוטיבציה הארגונית.

פרטים נוספים באתר: www.varod4u.co.il

varod4u.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י הגר שמידוב שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!