חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
איך בונים התניה נכונה לפקודות?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ביטוח רכב הוגן ביטוח רכב דיפרנציאלי

נושא המאמר: ביטוח רכב הוגן
מאת: חיים הראל   שמור מאמר למועדפים

רכשתם רכב בעמל רב, וכעת אתם מוצאים את עצמכם משלמים סכומי עתק עבור ביטוח רכב? זה לא חייב להיות כך! אתר "ביטוח רכב הוגן" הוקם כדי ללחום במחוקקים ובחברות הביטוח שאינם מנהיגים קריטריונים אובייקטיביים והגיוניים לקביעת סכום הביטוח, ולפיכך מטילים נטל לא הוגן על חלקים נרחבים מהציבור.
מהו ביטוח רכב דיפרנציאלי?

סכום הביטוח נקבע על ידי חישוב הסכום שחברות הביטוח מוציאות לשיפוי נפגעי תאונות, כשעל סכום זה מתווסף הרווח של החברות. סכום זה מתחלק בין כל המבוטחים ופוליסת הביטוח נגזרת ממנו, כשככל שהסכום גבוה יותר - כך גם הפוליסה.

ידוע שקבוצות שונות באוכלוסיה נמצאות בסיכון שונה למעורבות בתאונת דרכים, ולפיכך, אין היגיון בתמחור זהה של ביטוח רכב לכל המבוטחים. ביטוח רכב הוגן הוא ביטוח דיפרנציאלי, המתייחס לכל אוכלוסיה בנפרד וקובע את מחיר הפרמיה בהתאם לאחוז התאונות בה ביחס לגודלה באוכלוסיה הכללית. בשיטה זו, קבוצות מועדות לפורענות לא ייהנו מסבסוד כפוי של שכבות הנמצאות בסיכון נמוך, כפי שקורה היום, והחברים בקבוצות סיכון נמוך יתחלקו על סכומים נמוכים יחסית ופרמיית הביטוח תוזל בהתאם.

הפתרון - ביטוח רכב דיפרנציאלי לפי פרמטרים דמוגרפים

כפי שמדגימה הפרמיה הגבוהה עבור נהגים צעירים, חברות הביטוח והמחוקקים יודעים את החשיבות של פילוח לפי קבוצות אוכלוסיה.למרבה הצער שיקולים פוליטיים ופופוליסטים שונים מונעים מחברות הביטוח ומהמחוקקים לקדם ביטוח רכב דיפרנציאלי, כשקבוצות האוכלוסייה שייהנו מהנחות או ישלמו תעריף גבוה, יקבעו על סמך מחקרים אובייקטיבים.

www.brh.org.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י חיים הראל שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!