חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מתנות למסיבת רווקות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: משרד חקירות חוקר פרטי מעקב גירושין

נושא המאמר: בעל מוסך
מאת: מ.ל.מ. חקירות   שמור מאמר למועדפים

בעל.....מוסך מאת:בית הלחמי דודי
השמות בסיפור שונו אך הסיפורים אמיתיים.
ביום א' כאשר הגעתי למשרד פגשתי בכניסה ליד קפה "ארומה" את איציק המוסכניק שלי,שאלתי אותו למי הוא ממתין,והוא ענה "לך דודי",הזמנתי אותו לעלות למשרד.
איציק ישב מכונס בעצמו ונע בחוסר שקט על כיסאו וניהל איתי שיחה על מכוניות,לאחר שסיימנו לשתות קפה אמר לי איציק "אני ומיכל כנראה מתגרשים",הייתי מופתע,את מיכל אישתו של איציק אני מכיר כחמש שנים,משיחות שהיו לי איתה אני יודע שהיא החלה לעבוד כפקידה במוסך של איציק כשנה לאחר שסיימה את שרותה הצבאי,ולפני כשנתיים היא התחתנה עם איציק שמבוגר ממנה בשתים עשרה שנים,אך נראה צעיר מגילו והיה רווק מבוקש.
כל פעם שהגעתי למוסך של איציק מיכל היתה מקבלת את פני בשמחה ומספרת לי כמה היא מאושרת להיות כל היום עם איציק ולעזור לו לנהל את המוסך,מיכל ואיציק תמיד נראו כזוג יונים ,עובדים ביחד ומבלים ביחד,ולפני כשנה נולד להם בנם הבכור.
שאלתי את איציק מה קרה והוא סיפר לי שלפני כחודש מיכל הודיע לו שהיא עוזבת אותו,היא רוצה גט! מיכל גם הפסיקה לעבוד במוסך,איציק סיפר לי שלאחר ההלם הראשוני שאל את מיכל אם יש לה גבר אחר בחייה ומיכל אמרה שאין לה אף אחד, היא פשוט רוצה חופש,שאלתי את איציק אם הוא הרגיש איזה שינוי בהתנהגותה בחודשים האחרונים או שהוא עשה דבר מה שגרם לה לבקש גט ,איציק השיב בשלילה הוא לא הרגיש בשום שינוי ולא היה ביניהם כל מתח עד היום בו הפילה עליו את ה"פצצה",למעט פה ושם ימי חופש (הרי כל הזמן הם ביחד),שאלתי את איציק מה אומרות המשפחות על המצב שנוצר ואיציק ענה שהוריו המומים כמוהו וכי למיכל אין משפחה קרובה היא גדלה אצל משפחה אומנת ואין לה קשר איתם.
סיכמתי עם איציק שנבצע מספר ימי מעקב אחרי מיכל.(מאחר ומיכל מכירה אותי ,את המעקבים ינהל שותפי נתי)
למחרת בבוקר התמקמו החוקרים ליד ביתו של איציק בקרית אונו,לאחר שעה קלה נראתה מיכל יוצאת מהבית לבושה בחצאית כהה וחולצת טישרט בהירה ניגשה למכונית המאזדה הכסופה שאיציק קנה לה לפני כשנה (מתנה להולדת הבן) נכנסה לרכב ונסעה מהמקום,לאחר כעשרים דקות הגיעה מיכל לקניון עזריאלי החנתה את הרכב בחניון ונכנסה לקניון,לאחר כארבע שעות שבמהלכן צולמה מיכל כשהיא קונה בגדים,נעלים,ומבלה כשעה במספרה,חזרה מיכל לרכבה ונסעה מהמקום.לאחר כחצי שעה הגיעה מיכל לביתה החנתה את הרכב ונכנסה לבית,עד שעות הערב לא יצאה מיכל מהבית,החוקרים החליטו לעזוב ולחזור למחרת.
בבוקר שוב התמקמו החוקרים ליד ביתו של איציק בקרית אונו,לאחר המתנה שלכחצי שעה נראתה מיכל יוצאת מהבית לבושה בג'ינס אופנתי ניגשה לרכבה הוציאה מתא המטען תיק קטן ונעמדה בסמוך לבית,למקום הגיעה מונית מיכל ניכנסה אליה והמונית נסעה מהמקום.
לאחר שעה קלה עצרה המונית ברחבת החנייה של כלא הדרים (תל מונד).מיכל יצאה מהמונית וניגשה לכניסת הביקורת של הכלא,העוקבים ניצמדו למיכל והתברר כי יש ביקור משפחות בכלא ואף שמעו את שם האסיר אותו באה לבקר.לאחר כשעה חזרה מיכל למונית שהמתינה לה וחזרה לביתה.עד לשעות הערב לא יצאה מיכל מהבית ולאחר שאיציק חזר מעבודתו במוסך הופסק המעקב.
למחרת לא המשיכו החוקרים במעקב,הם החלו בחקירות לברור פרטים לגבי האסיר שאותו ביקרה מיכל.החקירות העלו ממצאים מדהימים ! התברר שמדובר באסיר בן מיעוטים ששמו יוסף שנמצא כבר שש שנים בכלא בגין ניסיון לרצח ובקרוב עומד להשתחרר מהכלא לאחר שהופחת לו שליש מעונשו.בחקירות הוברר כי יוסף חשמלאי בניין ומשפחתו גרה בטייבה.בחקירות בכיסוי שנערכו בבית משפחתו ובסביבה התברר לנו שיוסף התחתן אצל הקאדי זמן קצר לפני מאסרו עם בחורה יהודיה ,וזאת בניגוד לבקשת משפחתו,שהתנגדה לנישואים.אביו אמר חד משמעית כי הוא לא מוכן שבנו יגור עם אשתו היהודיה אצלו בבית,אביו של יוסף ניגש למזנון והוציא תמונה של גבר ואשה על רקע הים ואמר שזוהי תמונה של יוסף ואשתו היהודיה שגרמה לכל הבעיות.האשה בתמונה היתה לא אחרת מאשר מיכל אשתו של איציק !!!!!!!! תוך כדי הסחת דעתו של האב הצלחנו לצלם את התמונה.
אני ושותפי נתי היינו המומים, אנחנו ששנים רבות עוסקים בחקירות פרטיות לא נפגשנו עם מקרה שכזה ! וחשבנו איך מעבירים לאיציק את המימצאים?
כל הדרך חזרה למשרד היבטנו שוב ושוב בצילום .......הוכחה חד משמעית !
כשהיגענו למשרד פנינו להתייעצות עם אודי חבר שאנו מכירים שהוא עו"ד במקצועו ובעל תואר בפסיכולוגיה ועוסק גם בגישור.לאחר ששמע את המקרה הציע לקיים את הפגישה בנוכחותו ולבקש מאיציק לבא לפגישה עם בן משפחה קרוב שיודע מהבעיה בנישואין.
הזמנתי את איציק לפגישה כמסוכם.
איציק הגיע לפגישה עם אחיו הגדול לאחר שהיצגנו בפניהם את אודי ולאט לאט סיפרתי להם אודות מימצאי החקירות והמעקבים.לבסוף כשראו את התמונה של יוסף ומיכל איציק ואחיו נשארו מוכי הלם.לאחר מספר דקות איציק אמר לי :דודי אתה זוכר כי לפני החתונה שמעתי ממך "היסטוריה של רכב אנשים בודקים לפני קניה ואת בן/בת הזוג לא."
איציק שילם את החשבון לקח את מימצאי החקירה וקבע להיפגש יותר מאוחר עם אודי לצורך ייעוץ.

www.mlminv.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מ.ל.מ. חקירות שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!