חיפוש מאמרים

12307 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מה עליך לעשות כאשר אתה מאוד רוצה להשיג משהו ?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: סחרחורת בחילה וסטיבולרי ורטיגו

נושא המאמר: פיזיותרפיה לבעיות וסטבולאריות והשיקום הוסטיבולארי
מאת: מאיר אפל,פיזיותרפיה וארגונומיה   שמור מאמר למועדפים

פיזיותרפיה לבעיות וסטבולאריות והשיקום הוסטיבולארי

ניתן לעזור לך להקל ולהתגבר על התופעות הבלתי נסבלות שנובעות עקב חשיפה לבעיות הוסטיבולאריות.
פיתרון לבעיות הוסטיבולאריות ע"י טיפולי פיזיוטרפיה ותרגול עצמי יומיומי שימשך כ-10 דקות שיבצע המטופל בביתו לפי הנחיית הפיזיוטרפיסט.

בעיות וסטיבולריות מאופיינות ע"י:
1. סחרחורת סיבובית ותחושת אי יציבות בפעילויות שונות מלווה בתחושת כובד בראש.
2. הקאות בחילות.
3.טשטוש ראיה ובעיות במיקוד הראיה.


הבעיה מתבטאת בפגיעה באיבר שיווי המשקל המצוי באוזן הפנימית.

במצבים קשים יותר בהם נאבחן המצאות קריסטלים באחת מתעלות האוזן הפנימית, נזהה ירידה בתפקודים יומיומיים כגון גלגולים במיטה, הרמת והורדת הראש, שינויי תנוחה מישיבה לשכיבה. תופעות שילוו גם בסחרחורת סיבובית חזקה ואף בבחילה או בהקאה.

במהלך עבודתי מצאתי כי טיפול פיזיותרפי מסוג שיקום וסטיבולארי יכול להתאים למגוון בעיות כגון:
Benign Paroxysmal Positional Vertigo – BPPV שאאבחן בבדיקת Hallpike-Dix כשמדובר בתעלות האחוריות ואטפל בטכניקות מגוונות כגון Modified Epley's maneuve
או ע"י טכניקת,Semont's maneuver, וע"י תרגול לפי Brandet Droff, ובמקרה של תעלה אופקית אבדוק ע"י Rolling test ואטפל ע"י טכניקות מגוונות לפי שיטותיהם של
De La Meilleure ו/או Tusa RJ & Herdman SJ.

סינדרומים ומחלות נוספות במערכת הוסטיבולארית כגון: Meniere's Disease ו-Labyrinthitis [Epidemic vertigo / Vestibular neuronitis]. שאבדוק לצורך זיהויים בבדיקות למערכת הסומטוסנסורית, בבדיקות ליכולת שיווי המשקל, בבדיקת בהירות הראיה ובבדיקת VOR .

מטרות הטיפול הפיזיותרפי שיבוצעו ע"י הדרכת המטופל לתרגול עצמי בביתו, להפחית את עוצמת הסימפטומים, לשפר את יכולת קיבוע המבט, לשפר את היציבות במהלך התפקוד ולהגביר את יכולת הניידות ובטיחותו בהליכה.

www.ergoplus.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מאיר אפל,פיזיותרפיה וארגונומיה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]