חיפוש מאמרים

12047 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שעוני יד - שיווק גלובלי כמשל

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: השקעות זרות מס בקוריאה מס הכנסה מיסים

נושא המאמר: השקעות זרות לאור שיטת המס בקוריאה
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il


קוריאה ידעה תקופות קשות ביותר בגין השלטון הקולוניאלי שהתרחש בה במחצית הראשונה של המאה ה-20, אולם עם סיומה של מלחמת העולם השנייה, פסק הכיבוש היפני, וקוריאה חגגה את עצמאותה בשנת 1948.

קוריאה היא מדינה דמוקרטית הדוגלת בכלכלת שוק חופשי. קוריאה רשמה הישגים מרשימים בפיתוח הכלכלה וקידומה ושיעור האבטלה הנמוך בקוריאה יכול ללמד על כך (3.3%). כיום קוריאה היא מדינת הסחר הבינלאומי ה-12 בגודלה בעולם, עם נתוני יצוא של מיליארד דולר ביום!!!

חברה שמקום הניהול והשליטה שלה ממוקם בקוריאה, תחשב כחברה תושבת קוריאה לצורכי מס. חברה תושבת קוריאה חייבת במס בקוריאה על כלל הכנסותיה ללא קשר למקום הפקתן או צמיחתן. חברה שאינה תושבת קוריאה חייבת במס אך ורק על הכנסותיה שהופקו או נצמחו בקוריאה.

הכנסת חברה קוריאנית מדיבידנדים המתקבלים מחברה קוריאנית אחרת, ימוסו כהכנסה רגילה של החברה. יחד עם זאת, בהתאם לדין הקוראני, ניתן לקבל ניכוי ממס בשיעור מינימאלי של 30% ובשיעור מס מקסימאלי של 100%, בגין הכנסה זו. גובה הניכוי נגזר בהתאם לשיעור אחזקת מניות חברת האם במניותיה של חברת הבת. הכנסת חברה קוריאנית מדיבידנדים המתקבלים מחברה זרה, ימוסו כהכנסה רגילה בשיעור מס חברות קוריאני, כמפורט להלן.

רווחי הון שהפיקה חברה קוריאנית ימוסו כמס חברות בקוריאה. רווח הון של חברות זרות בקוריאה, יחויב במס בשיעור מינמאלי של 11% ובשיעור מס מקסימאלי של 27.5%. לגבי קיזוז הפסדים של חברה קוריאנית נציין, כי בקוריאה ניתן לקזז את ההפסדים של החברה הקוריאנית שנצברו במהלך חמשת השנים האחרונות.

שיעור מס החברות בקוריאה הוא 13% בגין ה- 100 מיליון הוון (KRW) הראשונים, ובגין הכנסות מעבר לסך של 100 מיליון הוון, שיעור מס החברות הוא 25%.

דיבידנדים וריבית שמקבלת חברה זרה מחברה קוריאנית כפופים לניכוי מס במקור בשיעור של 27.5%. יחד עם זאת, באמצעות שימוש נכון בהוראות אמנת המס הבינלאומית למניעת כפל מס הרלוונטית, ניתן יהא להפחית את שיעור המס כאמור.

יחיד תושב קוריאה חייב במס בקוריאה על כל הכנסה שהופקה ו/או שנצמחה לו, ללא קשר למקום הפקתה. יחיד שאינו תושב קוריאה חייב במס אך ורק בגין הכנסותיו שהופקו בקוריאה. ככלל, יחיד אשר התגורר או נוכח בקוריאה לפחות שנה אחת, נחשב כתושב קוריאני לצורכי מס.

יחיד אשר הגיע לקוריאה לצורכי עבודה, אשר בעטייה נכח בקוריאה שנה אחת או יותר או יחיד אשר משפחתו הצטרפה אליו לקוריאה והוא מנהל משק בית בקוריאה, יחשב כתושב קוריאני לצורכי מס, כבר ממועד הגעתו לקוריאה. שיעור המס ליחידים בקוריאה הנו פרוגרסיבי, והוא מגיע לשיעור מס מקסימלי של 38.5%.

לסיום נציין, כי ממשלת קוריאה נוקטת במדיניות תומכת, המעודדת משקיעים זרים להקים עסקים בתחומה. חברות עסקיות למשל המתעניינות במחקר ובפיתוח של תעשיות היי-טק, המבקשות להעביר את משרדיהן לקוריאה, יזכו להטבות מס, מענקים ותמריצים ממשלת קוריאה, ואף ההליכים הבירוקרטים של חברות אילו יצומצמו למינימום האפשרי, על מנת להקל ככל האפשר על המשקיעים הזרים.

רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
eli-doron@taxlawyers.co.il


www.adciser.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!