חיפוש מאמרים

11864 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מסיבת רווקות או לא להיות!

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: פוליגרף בדיקת פוליגרף מכון פוליגרף מכונת אמת

נושא המאמר: מהו פוליגרף?
מאת: ערן גזית   שמור מאמר למועדפים

פוליגרף הינו מכשיר המסייע באבחון שקרים. כמרומז משמו, (פולי = הרבה, גרף) הפוליגרף מתרגם תגובות פיזיולוגיות הנקלטות מגוף הנבדק, המחובר למכשיר פוליגרף, לרישומים גראפיים אותם יכול מומחה פוליגרף מוסמך לאבחן כתגובות המעידות על אמירת אמת או שקר.התגובות הפיזיולוגיות הנמדדות ע"י פוליגרף נובעות ממערכת העצבים האוטונומית, ועל כן, בניגוד ל"אגדות עממיות" מסוימות הרווחות בציבור,אינן ניתנות לשליטה ו/או לשינוי ע"י הנבדק בבדיקת פוליגרף.בניגוד לאמונה רווחת נוספת, פוליגרף אינו מכונה שבלחיצה על כפתור מאבחנת אמת או שקר, אלא תהליך פסיכופיזיולוגי מורכב המחייב שילוב בין מכשיר פוליגרף תיקני, מומחה פוליגרף בעל הכשרה והליך בדיקת פוליגרף מלא, כפי שיתואר בהמשך.חשיבות מכשיר פוליגרף תיקני הינה ברורה, כמו גם חשיבותו של מומחה פוליגרף מוסמך ובעל הכשרה מתאימה. אולם, רבים נוטים להתעלם מן החשיבות המשמעותית של הליך בדיקת פוליגרף.בטרם עריכת בדיקת פוליגרף, על מומחה פוליגרף מקצועי לקבל חומר רקע לבדיקה, מפורט ככל האפשר, חומר הרקע הזה יהווה כלי עזר למומחה, בבואו לנסח את השאלות שיבחנו בבדיקה. ניסוח אופטימאלי של שאלות הבדיקה הינו אחד המרכיבים החשובים ביותר בבדיקת פוליגרף.בדיקת פוליגרף תקנית נערכת בחדר שקט, אטום ככל האפשר לרעשים חיצוניים . בתחילתה של הבדיקה נערכת שיחה מקדימה במסגרתה נשאל הנבדק שאלות שמטרתן קבלת מידע אודות מצבו הבריאותי והנפשי, בכדי לאבחן את מידת התאמתו וכשירותו לעבור בדיקת פוליגרף. מומחה הפוליגרף מבקש מהנבדק להציג בפניו את גרסתו המלאה לנושא הבדיקה ואת סיבת הגעתו לבדיקה ומנסח, יחד עם הנבדק, בשפתו ובלשונו, את השאלות לבדיקה. השאלות בבדיקת פוליגרף חייבות להיות פשוטות, ברורות וקצרות ככל האפשר ויש להימנע משאלות שהתשובות עליהן אינן חד משמעיות. הנבדק בבדיקת פוליגרף, צריך לענות על השאלות בחיוב או בשלילה בלבד. אין להציג שאלות עליהן מסרב הנבדק להשיב. בשלב זה מחובר הנבדק למכשיר פוליגרף ונשאל את השאלות עליהן סוכם, מס' פעמים, תוך כדי רישום תגובותיו הפיזיולוגיות לשאלות במכשיר פוליגרף. בתום הליך הבדיקה מנתח מומחה פוליגרף את הרישומים. תגובות פיזיולוגיות מסוימות החוזרות על עצמן מס' פעמים לגבי שאלה ספציפית, יובילו למסקנה כי הנבדק שיקר בתשובתו לאותה שאלה.

www.gazit-poly.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ערן גזית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!