חיפוש מאמרים

12048 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
סטרואידים ודהטוקסיפיקציה (ניקוי הגוף) \ קובי עזרא

    קישורי טקסט (לפרטים)
מלונות מומלצים בהונג קונג

קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: חברות קפריסאיות חברות בהונג קונג מלונות מומלצים בהונג קונג מס הכנסה

נושא המאמר: חברות קפריסאיות המחזיקות בחברות בהונג קונג
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il הצלחותיהם הכלכליות של אנשי עסקים ישראלים בפעילות עסקית בהונג קונג כבר מזמן אינם בגדר סוד. הונג קונג מציעה למשקיע הישראלי מגוון רב של הזדמנויות עסקיות בתחום ההיי טק, השירותים המקצועיים, התכשיטים ויהלומים. אחת הדרכים שמציע משרדנו להשקיע בהונג קונג בצורה נבונה, תוך ניצול שיטת המס הנהוגה בהונג קונג, היא הקמת חברת אחזקות קפריסאית, המחזיקה בחברה תושבת הונג קונג. שיטת המס הנהוגה בהונג קונג הינה שיטת מס טריטוריאלית (שיטה אשר הייתה נהוגה בישראל טרם הרפורמה), לפיה כל הכנסה שהופקה או שנצמחה בהונג קונג חייבת במס בהונג קונג, ללא תלות בזהות מפיק ההכנסה. מנגד, הכנסה שמקורה מחוץ להונג קונג אינה חייבת במס בהונג קונג. חברה תושבת הונג קונג הנה חברה אשר התאגדה תחת הדין בהונג קונג ו/או חברה שמרכז הניהול והשליטה שלה נמצאים בהונג קונג. בהתאם לשיטת המס הטריטוריאלית הנהוגה בהונג-קונג כאמור, חברות תושבות הונג קונג וחברות שאינן מהוות חברות תושבות הונג-קונג לצורכי מס, חייבות במס רק על הכנסותיהן המופקות בהונג קונג וחייבות במס בשיעור של 16.5%. נציין, כי שיעור מס זה אמור לרדת ל – 15% החל משנת 2009. ככלל אין בהונג קונג חובת ניכוי מס במקור, למעט על הכנסות מתמלוגים והכנסות שהופקו על ידי בדרנים וספורטאים אשר הם אינם תושבי הונג קונג. הדין בקפריסין קובע, כי רק חברה המנוהלת ונשלטת מקפריסין תחשב כחברה תושבת קפריסין לצורכי מס. חברה תושבת קפריסין חייבת במס בקפריסין על כל הכנסה שהפיקה ו/או שנצמחה לה, ללא קשר למקום הפקתה, בעוד שחברה שאינה תושבת קפריסין חייבת במס בקפריסין אך ורק בגין הכנסה שהפיקה ו/או שנצמחה לה בקפריסין. על חברות מוטל בקפריסין מס החברות אחיד בשיעור של 10%. נציין, כי הכנסות חברה קפריסאית מדיבידנדים המשולמים על ידי חברה תושבת הונג קונג, שהחברה הקפריסאית מחזיקה לפחות ב - 1% ממניותיה, פטורות ממס בקפריסין. נדגיש, כי פטור זה לא יינתן במידה ולמעלה מ - 50% מפעילות החברה המשלמת היא פעילות השקעתית. יתרון נוסף הקיים בדין הקפריסאי, אשר הנו רלוונטי ביותר למשקיע הישראלי הוא, שדיבידנדים המשולמים על ידי חברה קפריסאית לזרים אינם כפופים לניכוי מס במקור בקפריסין. מהאמור לעיל יוצא, כי תשלום דיבידנדים מחברה תושבת ההונג קונג לחברה הקפריסאית אינו חייב במס בקפריסין ובהונג קונג, ותשלום דיבידנדים מהחברה הקפריסאית למשקיע תושב ישראל המחזיק בחברה הקפריסאית יחויב במס בישראל בלבד בשיעור של 20% למעט מקרים בהם המשקיע הישראלי היה במועד קבלת הדיבידנד, או במועד כלשהו בשנים עשר החודשים שקדמו לו, בעל מניות מהותי בחברה הקפריסאית, שאז שיעור המס בו יחויב יהיה 25%. רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל) טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976 שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: eli-doron@taxlawyers.co.il


ראו גם מלונות בהונג קונג

www.adviser.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!