חיפוש מאמרים

12326 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
יחסי ציבור: ישראל היפה זו לא בר רפאלי

    קישורי טקסט (לפרטים)
למידע בנושא תמ"א 38
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: לימודי אדריכלות אדריכלות לימודי עיצוב פנים מכינה לעיצוב

נושא המאמר: לימודי אדריכלות - תנאי קבלה
מאת: מכון קווים   שמור מאמר למועדפים

לימודי אדריכלות ועיצוב פנים הפכו בשנים האחרונות למקצועות אופנתיים ומבוקשים בשוק העבודה הישראלי. בעליה בדרישת השוק המקומי לייעוץ הניתן על ידי אדריכלים ומעצבי פנים בזמן רכישת דירה או שיפוץ דירה קיימת, מפנה צעירים רבים לבחור בלימודי אדריכלות.
סוג התואר שמעניקים המוסדות שלעיל משתנה ממוסד למוסד. באופן כללי קיימים 2 סוגי תארים:
1. B. Arch. - תואר מקצועי המקנה זכות חתימה על פרויקטים של עד 4 קומות לאחר סיום הלימודים. דורש רישיון המתקבל מרשם האדריכלים (גוף השייך למשרד העבודה).
2. Ed. B.Arch.- ויצ''ו חיפה הינו המוסד היחיד שמקנה בנוסף גם תואר בהוראה.

תנאי קבלה ללימודי אדריכלות
תנאי הקבלה למסלול לימודי אדריכלות משתנים בהתאם למוסד בו תבחרו ללמוד. דרישות הקבלה המינימליות בכל מוסדות לימודי האדריכלות בארץ הן תעודת בגרות וציון פסיכומטרי, ו/ או ציון במבחן אמי"ר לשליטה באנגלית. בבית הספר "שנקר" ובאוניברסיטת תל אביב נדרשות 4 יחידות מתמטיקה לפחות בתעודת הבגרות, כאשר ישנה התייחסות מיוחדת לציוני בחינות הבגרות באנגלית והבעה. הדרישה המינימלית של ציון הפסיכומטרי היא ציון מעל 500 (הנמוך ביותר) במכללת ויצ''ו חיפה ו-580 (הגבוה ביותר) במכללה האקדמית יהודה ושומרון באריאל.

תהליך המיון בבתי הספר השונים למסלול לימודי אדריכלות כולל בשלב ראשון בחינות כניסה, שהן מבחן מעשי הבוחן את היכולות היצירתיות של המועמד, את כושר ההסתכלות שלו, יכולת הניתוח, את הזיכרון החזותי ובדיקת ראייה מרחבית וכולל גם בדיקת יכולת הבעה גראפית בתכנים צורניים, כולל מבחני רישום ומודלים ויכולת הבעה מילולית. בטכניון בחינת המיון מורכבת משני חלקים.

לאור ריבוי המועמדים המנסים להתקבל למסלול לימודי אדריכלות בארץ, יחד עם מספר מקומות לא גדול וסינון קפדני, יש לעיתים צורך לעשות קורס מכינה שהינה הכנה לכל שלבי מבחני הכניסה, על מנת לעמוד בהצלחה בתנאי הקבלה ללימודי אדריכלות במוסדות השונים העוסקים בלימודי אדריכלות בארץ. תכנית הלימוד במכינה משלבת לימודים בקבוצה עם הנחיה אישית, הכנת תיק עבודות והכנה לתהליכי המיון שיש לעבור כדי לעמוד בתנאי הקבלה למסלול לימודי אדריכלות.

מבחן המיון משמש למיון ראשוני של המועמדים ואלו שישיגו ציון "עובר" יוכלו לגשת לשלב השני. בשלב השני מוזמנים המועמדים לראיון אישי שבו הם צריכים להציג לעיתים גם את תיק העבודות. מי שעמד בכל תנאי הקבלה במוסדות לימודי אדריכלות יוכל להתקבל ללימודים בארץ.


www.cavim.co.il/about.asp


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מכון קווים שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]