חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
המלצה על חברת פוליש , חברת ניקיון מעוררת כבוד

    קישורי טקסט (לפרטים)
ייעוץ משפטי בנושא תמ"א 38 ללא תשלום
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גירושים הסכם שלום בית הסכם גירושים דיני משפחה

נושא המאמר: "על כל פשעים תכסה האהבה"- אם החלטתם לתת צ'אנס נוסף-הסכם שלום בית
מאת: אלי דורון, עו"ד - אתי סדיס-פרל, עו"ד [email protected]   שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עו"ד - אתי סדיס-פרל, עו"ד [email protected]


מהו הסכם שלום בית?
סביר להניח שהביטוי הסכם שלום בית יעלה במהלך הליכי גירושיך בשני מקרים. המקרה הראשון הוא כאשר קיים רצון אמיתי וכנה, של אחד מכם, או של שניכם, לשקם את נישואיכם.

המקרה השני, הוא כאשר אחד מכם, יטען כי ברצונו לנהל הליכי שלום בית, וזאת במטרה "לרכך" אתכם ולגרום לכם להסכים לויתורים רכושיים מתוך תקווה שאלו יביאו לשלום בית כנה. לכן השלב הראשון בכל הסכם שלום בית הנו בדיקה ווידוי כנותם של הצדדים בבקשתם לשלום בית.
הסכם שלום בית הוא הסכם שבמסגרתו מגדירים בני הזוג את אופן המשך חייהם המשותפים בעתיד. בדרך כלל תופענה בו הסיבות העיקריות שגרמו לסכסוך בין בני הזוג, ופתרונות מוסכמים לכל בעיה.

לדוגמא, לדינה הפריעו, בין היתר, שעות העבודה המטורפות של רונן, ורונן התחייב במסגרת הסכם שלום הבית להפחית את שעות עבודתו, ולהגיע הביתה בשעות סבירות.
לרותי וגלעד היו וויכוחים רבים לגבי אופן הוצאת הכספים המשותפים, ובהסכם שלום הבית הגדירו בני הזוג מה הן ההוצאות המוסכמות עליהם וכיצד יחלקו את התקציב המשפחתי.
הסכם שלום הבית יכול להתמשך "לנצח" והוא גם יכול להפסק ברגע שאחד מהצדדים אינו מעונין להמשיך ולקיימו. יש זוגות שקוצבים תקופה ניסיונית מוגדרת לשלום הבית כבר בהסכם עצמו, ואחרים אף מגדירים באותו ההסכם כיצד יבוצעו גירושיהם אם שלום הבית לא יצלח.

באילו מקרים כדאי יהיה לנסות להגיע להסכם שלום בית?
באופן עקרוני הסכם שלום בית עושים רק אם מאמינים שיש סיכוי אמיתי לשקם את הנישואין.
כדאי לך ולבן זוגך לנסות ולהגיע להסכם שלום בית כאשר האהבה ביניכם עדיין קיימת, כשהיסודות של נישואיכם לא התערערו, כשיש קבלה הדדית של אחריות להיווצרות המשבר, כשיש רצון כנה, של שניכם, לאחות את הנישואין ומהסיבות הנכונות קרי, אין מדובר ברכושניות ו/או תלות גרידא.

הסכם שלום בית בשירות הגירושין- היזהרו ממלכודות!
גם באם ברצונכם להגיע לשלום בית אמיתי, ובן זוגכם אף הוא מעוניין בהסכם, טוב אם תדאגו להבטיח את זכויותיכם במקרה שניסיונות שלום הבית יעלו על שרטון או גרוע מכך, במקרה שכל ההסכם היה מלכתחילה "תכסיס" של בן הזוג להרוויח זמן בכדי לפעול לשלילת זכויותיכם ולקבל נתח גדול יותר מעוגת הרכוש המשותף.

שמחה וששון נשואים 16 שנים. במהלך שנות נישואיו לשמחה, עבד ששון כמרצה בטכניון ובמקביל הקים עסק קטן לכתיבה והפצת ספרים, שהיה רשום על שמו בלבד. שמחה סירבה בכל תוקף להתגרש מששון, בשל אהבתה אליו ויותר מכך, בשל החשש להישאר לבד. במסגרת ניסיונותיה למנוע את הגירושין איימה על ששון כי תפעל לקבל את חלקה בעסק של ששון ותפעל להריסת העסק. ששון, אשר חשש לאבד את העסק שבבעלותו, השתמש בעצת עורך דינו, והציע לשמחה לחתום על הסכם שלום בית, במסגרתו היא מצהירה כי העסק הנו בבעלות ששון בלבד ולה אין כל חלק וזכות בו. שמחה, ששמחה לחזור לבעלה, מיהרה לחתום על ההסכם. שבועיים לאחר מכן, הודיע ששון לשמחה כי הוא חש ששלום הבית אינו עולה יפה ועזב את שמחה...כך איבדה שמחה גם את ששון וגם את חלקה בעסק המשותף שלו.

שביל הזהב : הסכם שלום בית משולב עם הסכם גירושין
הדרך הטובה ביותר להבטיח את זכויותיכם החוקיות ובמקביל לתת הזדמנות אמיתית לשלום בית, הנה באמצעות הסכם שלום בית המשולב עם הסכם גירושין. הסכם זה יכלול את תנאי שלום הבית וכן את תנאי הגירושין במידה והסכם שלום הבית לא יעלה יפה.

הסדרה נבונה של הנושאים הרכושיים, ושל יתר הנושאים השנויים במחלוקת ביניכם באמצעות הסכם שלום בית משולב עם הסכם גירושין, תבטיח כי גם אם מדובר במלכודת שבן הזוג טמן לכם וגם אם ניסיון שלום הבית לא יעלה יפה לאחר ניסיונות כנים של שניכם, לא תצאו מקופחים וזכויותיכם תהיינה מובטחות.


רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
[email protected]


wwww.adviser.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - אתי סדיס-פרל, עו"ד [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]