חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מורה נבוכים לפוליגרף - פוליגרף - בדיקת פוליגרף - מכונת אמת

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אגרות חוב בית השקעות כלכלה

נושא המאמר: אגרות חוב
מאת: nadav   שמור מאמר למועדפים

אגרת חוב היא מעין הלוואה ארוכת טווח הניתנת לחברה או לגוף ממשלתי. אגרות חוב הן אמצעי עבור חברה, ארגון, או ממשלה לגייס הון ומשאבים. כשם שאגרת החוב היא אמצעי לגיוס כספים עבוד החברה, או הארגון הממשלתי הנזקק לה, כך היא אמצעי השקעה לטווח ארוך עבור המשקיע הנהנה מהריבית המצטברת.
בניגוד להלוואה רגילה, אגרות חוב ניתנות על סמך הפוטנציאל העתידי לרווח של חברה או גוף הממשלתי, ולא על סמך נכסים או משאבים קיימים.
לכל איגרת חוב יש מועד נקוב מראש לפדיון, בדרך כלל משנה ועד לשלושים שנים.
שלושת הסוגים העיקריים של אגרות חוב הם:
אגרות חוב קצרות מועד, שניתן לפדות בתוך שנה או פחות.
אגרות חוב לטווח בינוני, שניתן לפדות אחרי יותר משנה ופחות מעשר.
אגרות חוב ארוכות טווח, שניתן לפדות רק אחרי עשר שנים או יותר.
בישראל, שלושת המנפיקים העיקריים של אגרות חוב הם:
ממשלת ישראל -.אגרות חוב המונפקות על ידי הממשלה נקראות אגרות חוב ממשלתיות. אגרות חוב המונפקות על ידי הממשלה אינן מדורגות שכן הן נחשבות לבטוחות לחלוטין.
רשויות מקומיות – אגרות חוב המונפקות על ידי רשויות מקומיות נקראות אגרות חוב מוניציפאליות. אגרות חוב כאלו מונפקות, בדרך כלל, למימון פרוייקטים חד פעמיים, תשתיות, וכדומה.
חברות – אגרות חוב המונפקות על ידי חברות נקראות אגרות חוב קונצרניות.
אגרות חוב נחשבות לאמצעי השקעה ארוך טווח בטוח יותר ממניות, אך בעל תשואה נמוכה יותר.
אגרות החוב השונות מדורגות לפי היכולת הפוטנציאלית של המנפיק לפרוע את חובו. לחברות קטנות, שסיכוייהן לפרוע את החוב קטנים יותר, יהיה דרוג נמוך, אך שיעור הריבית שהן יהיו מוכנות להעניק, בדרך כלל גבוה יותר. אגרות חוב כאלו, בעלות דרוג נמוך ושיעור ריבית גבוה, נקראות "אגרות חוב זבל". אגרות חוב שזכו לדרוג גבוה נקראות "אגרות חוב מדורגות".

www.psagot.co.il/homepage/.aspx


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י nadav שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]