חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מחזור משכנתא

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הרחקת יונים גירוש יונים יונים סילוק יונים

נושא המאמר: לשלשת יונים - נזקים לאדם ולרכושו
מאת: ניר מובדלי   שמור מאמר למועדפים

לשלשת יונים הינה מפגע תברואתי בהיותה מצע נוח להתפתחות מחלות וזיהומים, הלשלשת מהווה גם מפגע סביבתי וגורמת לפגיעה ברכוש: ערימות לשלשת על מדרכות, אדני חלונות, מעקים של מרפסות וספסלים. כמו כן, ללשלשת תכונות קורוזוביות הגורמות לאיכול אבן בבתים וצבע ממכוניות. לעיתים מצטברת כמות גדולה של לשלשת על גבי תקרות רביץ בתוך גגות רעפים פרוצים המועדים לקינון יונים. ערימות לשלשת אלו עשויות לגרום, כשהן נרטבות מהגשם, לריחות קשים ביותר, עקב תהליכי תסיסה המשחררים גזים ואף לקריסת התקרה עקב המשקל הכבד.
ההוצאה השנתית בבריטניה על נזקים הנגרמים למכוניות מלשלשת היא 57 מיליון ליש"ט! (ראה קישור למאמר בכלכליסט: http://www.calcalist.co.il/articles/0,7340,L-3092283,00.htm)
חשוב מאוד כאשר מזמינים בעל מקצוע בתחום הרחקת היונים, לעבודה בגג רעפים לבדוק היטב האם הוא מבוטח. כניסה לתוך גג מלא בלשלשת עלול להסתיים בקריסת התקרה.
כדי למנוע את נזקי הלשלשת יש צורך בביצוע טיפול מונע, כלומר, יש לטפל בגורם לבעיה והוא . . . היונים. יש צורך בסילוק היונים על מנת שלא יצטברו מצבורי לשלשת בגג הרעפים, במסתור הכביסה, המרזבים וכו'. גירוש יונים הנו התמחות לכל דבר. רוב הפעולות בתחום מבוצעות על ידי חברות הדברה. אבל אל תתבלבלו אין אפשרות להרוג את היונים בחומרי הדברה, הדרך יהיחידה לסלקן היא באמצעות התקנת רשתות ודוקרנים שימנעו מהן להגיע לאיזור המוגן. הסיבה לכך שכך נוהגים היא שהיונה מוגדרת כציפור בר ולכן על פי החוק אסור להרוג אותה. בנוסף, הניסיון מוכיח שגם לו היה מותר להרוג את היונים, פשוט אין בכך טעם, כיון שבמציאות של היום, בהיעדר אויב טבעי ליונים, הן מתרבות בקצב מהיר ובכל מקום שיתפנה מזוג יונים אחד,, יגיעו לפחות שני זוגות לתפוס את מקומם. כך שבעצם אם נהרוג אותן רק נכפיל לעצמינו את הצרה

www.yarok.net


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ניר מובדלי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]