חיפוש מאמרים

11811 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
בשורה לבעלי המספרות - הנחה בארנונה - בעלי מספרות - הנחה בארנונה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אילוף כלבים אילוף כלבים

נושא המאמר: אילוף פרטי, אילוף בקבוצה או אילוף פנסיון.
מאת: לוענית   שמור מאמר למועדפים

כשאנחנו מדברים על אילוף, אנחנו בעצם מדברים על ללמד! את הכלב וכמובן את בעליו, פקודות. אילוף בקבוצה, משמעו, קבוצה של כלבים ובעלים, נפגשים ולומדים פקודות שחדשות להם. לכל כלב יש את האופי המיוחד שלו, אם זה כלב אנרגטי או כלב שקט וסגור, כלב שקל לו יותר להבין דברים וכלב שקצת יותר קשה לו. וכמובן בעלי הכלבים, ישנם בעלים שקל להם להבין איך לעבוד עם הכלב ומיד אחרי שלמדו את הפקודה הם מיישמים אותה על הכלב וישנם אלו שקצת יותר קשה להם ליישם אותה. באילוף קבוצה, הקבוצה כולה לומדת את אותה פקודה, אך לכלב אחד קצת יותר קשה לקלוט או בעלי כלב אחר מתעכב בהבנת יישום הפקודה, מה קורה אז לפקודה? העבודה העיקרית של לימוד הפקודה צריכה להעשות ע"י הבעלים שאולי לא כל-כך הבין איך לעבוד ואולי גם קצת מתבייש לשאול את המאלף מאחר וכבר שאל שלוש פעמים. מצד אחר כשקבוצה של כלבים נמצאים ביחד הם רוצים לשחק ולהשתולל, תשומת הלב שלהם מכוונת לכלבים שנמצאים לידם ולא למאלף או לבעלים. קשה מאוד ללמד את הכלב פקודות. הבעלים נבוכים שהכלב לא רגוע, מעירים לו ומה עם הכלב? הוא רוצה לשחק, זה הדבר היחיד שהוא מוכן לעשות עכשיו. באילוף פרטי המשלב קבוצה, לומדים הכלב והבעלים את הפקודות באיזור ללא גירויים כמו כלבים אחרים, אנשים אחרים, רעשים מיוחדים. תשומת לב של הכלב נתונה למאלף ולבעליו בלבד. הוא לומד את הפקודות בקצב שלו וכן הבעלים, הם יכולים להתאמן במשך כל השיעור על אותה פקודה והעיקר שתעשה בצורה טובה. לאחר שלמדו הכלב והבעלים את הפקודות ועובדים עם הכלב מצוין, לדעתם ולדעת המאלף, עכשיו אפשר לעבור לקבוצה ובה ללמד את הכלב והבעלים לעבוד על הפקודות כשמסביב ישנם כלבים נוספים, גירויים והכלב צריך להקשיב לבעלים. צורת עבודה נוספת היא אילוף בפנסיון. שתי השיטות האלו, אילוף פרטי המשלב קבוצה וכן אילוף פנסיון הן טובות. באילוף פנסיון הכלב נשאר בפנסיון לזמן המוגדר מראש שבו המאלף עובד עם הכלב יום יום. בזמן השהיה בפנסיון הבעלים מגיעים לשיעור אחד ולומדים את הפקודה כשהכלב כבר יודע אותה. הם לא צריכים ללמד את הכלב את הפקודה בזמן שהם בעצמם לומדים אותה. ובסוף התהליך, מגיעים הבעלים לקחת את הכלב ועוברים שיעור נוסף ואח"כ מצטרפים לקבוצה. שיטת זו מתאימה בעיקר לבעלי כלבים שמוכנים להפרד מהכלב לכמה ימים וכאלה שמודעים לכך שלא יוכלו לעבוד עם הכלב מידי יום על הפקודות שנלמדו בשיעור הפרטי. אילוף כלבים

www.loanit.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י לוענית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!