חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
ירידה בשמיעה בגין חשיפה לרעש - ירידה בשמיעה - עורך דין נזיקין - פגיעה בשמיעה - עו"ד נזיקין

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: קפריסין שיעורי מס מס הכנסה עו"ד מיסים

נושא המאמר: שיעורי מס הכנסה בקפריסין
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il

קפריסין, חגגה את עצמאותה אומנם בשנת 1960, אך כמו מדינת ישראל עשתה כן לאחר שחרורה מעול השלטון הבריטי. תיירות החוץ בקפריסין מהווה חלק נכבד ביותר בכלכלת קפריסין ופועל יוצא מכך, משקיעים זרים רואים בכך אפיק רווחי להשקעה בקפריסין. כפי שניווכח להלן, שיטת המס בקפריסין מאפשרת למשקיע הזר לממש אפיקי השקעה אילו.

הדין הקפריסאי קובע, כי רק חברה המנוהלת ונשלטת מקפריסין הנה חברה תושבת קפריסין לצורכי מס. על מנת שרשויות המס בקפריסין יתייחסו לחברה שנתאגדה בקפריסין כחברה שאינה חברה תושבת קפריסין לצורכי מס, על החברה להציג אישור בדבר תשלום מס במדינת תושבותה.

חברה תושבת קפריסין חייבת במס בקפריסין על כל הכנסה שהפיקה ו/או שנצמחה לה, ללא קשר למקום הפקתה, בעוד שחברה שאינה תושבת קפריסין חייבת במס בקפריסין אך ורק בגין הכנסה שהפיקה ו/או שנצמחה לה בקפריסין. מן הראוי לציין את שיעור מס החברות האחיד הנמוך החל בקפריסין, העומד על שיעור של 10% בלבד כמו כן גם ראוי לציין, כי הכנסות חברה קפריסאית מדיבידנדים המשולמים לה ע"י חברה קפריסאית אחרת פטורות ממס בקפריסין.הכנסות הוניות של חברה קפריסאית פטורות ממס למעט הכנסות ממכירת נכסי מקרקעין בקפריסין או ממכירת מניות חברה שבבעלותה נכסי מקרקעין בקפריסין, החייבות במס בשיעור של 20%.

CONTRIBUTION FOR DEFENCE (מס הגנה) - חברה קפריסאית חייבת בתשלום מס נוסף בשיעור של 3%-15% בגין רווחיה הפסיביים. כך לדוגמא, חייבת היא במס בשיעור 10% על הכנסה מריבית ובמס בשיעור של 3% על הכנסה מדמי שכירות. חברה שאינה תושבת קפריסין אינה נושאת בנטל מס האמור.
יחיד יחשב כתושב קפריסין לצורכי מס באם הוא נכח פיזית בקפריסין, במצטבר, 183 יום ומעלה בשנת המס (שנה קלנדרית). יחיד תושב קפריסין חייב במס בגין כל הכנסה ללא קשר למקום הפקתה. לעומת זאת, יחיד שאינו תושבי קפריסין כפוף למס על הכנסותיו בקפריסין אלא אם אמנת המס הרלוונטית מציינת אחרת. שיעור המס החל על יחידים בקפריסין הנו פרוגרסיבי בהתאם למדרגות המס הבאות:
שיעור המס בגין הכנסה שנתית הפחותה מסך של 10,000 CYP הנו 0%.

שיעור המס בגין הכנסה שנתית בסך של 10,001 CYP עד לסך של 15,000 הנו 20%.
שיעור המס בגין הכנסה שנתית בסך של 15,001 CYP עד לסך של 20,000 הנו 25%.
שיעור המסך בגין הכנסה שנתית מסך של 20,001 CYP ומעלה הנו 30%.
הכנסות הוניות של יחידים פטורות ממס בקפריסין למעט הכנסות ממכירת נכסי מקרקעין בקפריסין או ממכירת מניות חברה שבבעלותה נכסי מקרקעין בקפריסין החייבות במס בשיעור של 20%.


רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
eli-doron@taxlawyers.co.ilwww.adviser.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!