חיפוש מאמרים

11802 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שמלות כלה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: בלגן יעל לוטן יחסי ציבור לוטן תדמיות

נושא המאמר: כשהבלגן חוגג...
מאת: יעל לוטן - מנכ"לית לוטן תדמיות בע"מ   שמור מאמר למועדפים

כשהבלגן חוגג......

כמה פעמים הבטחת לעצמך שהיום את מסדרת את השולחן ויהי מה?, כמה פעמים איבדת נייר חשוב בסבך ערימת הניירות המצטברת?, וכמה פעמים היית במצב בו לא נשאר מקום אפילו למקלדת? בטוחה אני כי לא מעט. אבל את יכולה להתנחם את לא היחידה.

תוך כדי העבודה השוטפת ועניינים "דחופים ביותר" שלא ניתן לדחות מצטברת על שולחן העבודה שלנו ערימה של ניירות שגורמת להרגיש לא נעים מיערות הגשם ושיכולה להעסיק שלושה עובדים לפחות. לעולם לא תוכלי להיות בשליטה ולייצר כראוי בבלגן במאמר זה אתן מספר נתונים על סדר לעומת אי סדר ואת כבר תחליטי לבד....

סדר מוגדר כמצב שבו כל דבר מצוי במקומו הראוי ומבצע את הפונקציה הראויה לו. מנהלת עם חוש סדר אישי יודעת בדיוק מהם הדברים באזור שלה, היא יודעת היכן והיא יודעת למה הם משמשים. היא נמצאת בשליטה על האזור שלה, על הבסיס ממנו היא יוצאת לכל פעולה.

דוגמא לסדר:
קלדנית מסודרת לדוגמא תחזיק ברשותה את כל החומרים שיש להדפיס, יהיה לה שפע של נייר ונייר העתקה בהישג יד, היא תשמור את נוזל התיקון לידה וכו'. לאחר שכל פעולות ההכנה נעשו היא תשב להדפיס עם מכונת כתיבה מתפקדת ותדע מהי המכונה ומה ייעודה.
בדרך זו היא תוכל לשבת ולהציג את התוצר שלה, ללא תנועה מיותרת או עצירות.

דוגמא לאי סדר:
נאמר שהיה לך נגר, שלא היה מסוגל למצוא את הפטיש שלו, והוא אפילו לא ידע לשם מה קיים הפטיש, והוא לא היה יכול למצוא את האזמל שלו משום שכאשר הוא הרים אותו הוא הניח אותו באיזה מקום ולא היה יכול למצוא אותו שוב. תנו לו משלוח של עץ ואין לו מושג לשם מה זה, ולכן הוא אינו מסווג אותו בקבוצה שבה הוא יוכל למצוא אותו.

העובדה האמיתית בעניין זה היא שמנהלת לא מסודרת, העובדת באזור לא מאורגן הופכת מחזור פעולה של עשר דקות למחזור פעולה של שלושה שבועות (האמיני לי, זה נכון) פשוט משום שלא מצאה את זה, וזה הרגע היה ונעלם וכל מיני ניסים...

אם אינך יכולה לומר מהם הדברים שעימם את עובדת למה הם משמשים והיכן הם את לא הולכת להוציא שום תוצר את פשוט לא יודעת מה את עושה וכן, זה קורה גם למנהלות פיזור דעת הוא מנת חלקן של רבות מאיתנו.

אם כך מהם היסודות החסרים? היסודות של ישיבה אל השולחן שלידו את אמורה לעשות את העבודה! היסודות של הידיעה מהם הכלים, החומרים והציוד שאיתם את עובדת, ומה את אמורה לעשות איתם כדי לקבל את המוצר שלך. אלה הם היסודות החסרים.

זהו הדבר שמעכב את התפוקה שלך כמנהלת. זה הרבה מתחת לידיעת הטכניקה של עבודתך.

היסודות חסרים. האם את יודעת היכן התיק? וכאשר את מסיימת עם התיק הזה, האם את משאירה את תכולתו מפוזרת בכל השטח או שמא את מסדרת אותה בחזרה ומכניסה אותה לתוך התיק שבו ניתן למצוא אותה?

אם את מוצאת את פרויקט מס' 2 מפוזר על פרויקט מס' 1 את יודעת משהו בקשר לאותו אזור. היסודות חסרים.

זוהי פיסת טכנולוגיה קטנה ועם פיסת טכנולוגיה זו את זוכה בתובנה. צריכה להיות לך תמונה כללית של איך האזור ייראה כאשר הוא יסודר ויאורגן כיאות – איך הוא יאורגן על מנת לקבל ייצור אופטימאלי לאחר מכן תוכלי לבדוק את האזור ולראות מה קורה.
את תבצעי בדיקה בהתבסס על : איך נראה האזור בהשוואה לצורה שבה עליו להיות מאורגן? את תראי לבד מה נמצא במקומו ומה לא, איזה תיקים נמצאים במקומם ואיזה לא את תתפלאי לגלות ששמונים אחוז מהניירת לא נחוצה לך לעבודה כרגע..

במילים אחרות את יכולה לבדוק את האזור לפי נקודות- חריגה לעומת הגורם היחיד הזה של סדר.
הנקודה שאנו מדברות עליה כאן היא הלך מחשבה מסודר. מנהלת, עם חוש סדר והבנה של מה שהיא עושה, מתיישבת לכתוב דו"ח, והנייר יהיה בהישג ידה והעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.
הטכנולוגיה של סדר לעומת אי סדר לא הומצאה על ידי אבל בהחלט יושמה והביאה לתוצאות מדהימות שהביאו להגברת הייצור שלי כמנהלת "על בשרי" הרגשתי מה זה לאבד ניירת, להיתקע באמצע פרויקט בלי לדעת איפה אני וזה קורה לא רק לי זה בטוח. עבודה תובענית ואחריות גדולה גובות את המחיר אבל כדי לא לבזבז זמן שהוא כסף תמיד חשבי על היסודות מצאי לך שעתיים כדי לפנות את השולחן ולהחזיר כל דבר למקום שנועד לו ותראי איך התמונה מתחילה להתבהר זה בדוק!

לכתיבת מאמר זה נעזרתי בעבודותיו של ל.ר.הבארד.

יעל לוטן – מנכ"לית לוטן תדמיות בע"מ
www.lotan.org.ilwww.lotan.org.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יעל לוטן - מנכ"לית לוטן תדמיות בע"מ שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!