חיפוש מאמרים

12036 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אי שקט

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: יואל פרייליך עוה"ד יואל פרייליך יואל פרייליך עו"ד עורכי דין

נושא המאמר: דה-מרקר - נאמן קאר אנד גו: דיסקונט השתלט שלא כחוק על כספי הלקוחות ומסרב להעבירם
מאת: ארכיון משפטי   שמור מאמר למועדפים

נאמן קאר אנד גו: דיסקונט השתלט שלא כחוק על כספי הלקוחות ומסרב להעבירם
04:20 | 12.4.2005 הארץ


חברת דלויט טוש (ישראל) ברייטמן אלמגור, הנאמנת למחזיקי האג"ח של חברת הליסינג קאר אנד גו שקרסה, טוענת כי בנק דיסקונט השתלט על כספים ששולמו על ידי לקוחות החברה תמורת המכוניות, וכתוצאה מכך לא ניתן להעבירן על שם הלקוחות.

לטענת הנאמן, דיסקונט קיבל 140 אלף שקל, כספי תמורה בגין שתי מכוניות שהופקדו בחשבון החברה בבנק, והוא מבקש לקזז את הסכום מכספים שקאר אנד גו חבה לו.

משרד הנאמנות הגיש בשבוע שעבר לביהמ"ש המחוזי בתל אביב בקשה דחופה להורות לבנק דיסקונט לשחרר את כספי התמורה ששולמו בגין המכוניות. בבקשה נטען כי היא נוגעת לאינטרסים מיידים של לקוחות תמימים של החברה אשר מימשו את האופציה לרכוש מכוניות ומצויים כעת במצוקה. זאת מכיוון שהשעבודים על כלי הרכב לא ניתנים להסרה ומונעים העברת רישום הבעלות על שם הלקוחות, שלפי הידוע לו רכשו אותה בכסף מלא.

הבקשה הוגשה באמצעות עוה"ד של הנאמן גיא גיסין ו-יואל פרייליך לאחר חקירה שבוצעה על ידי חברת אודיט - ביקורת חקירתית ופנימית בראשותו של גיורא הרטוג לשעבר ראש מחלקת החקירות של רשות ני"ע.

על פי המפורט בבקשה, לפי ההסכמים שנחתמו בין הלקוחות לקאר אנד גו התחייבה החברה לאחר קבלת התמורה בגין הרכב להסיר את השעבוד הרשום לטובתה באופן שיאפשר ללקוחות להעביר את הרכב לבעלותם. בבקשה נטען כי לאחר תשלום כספי התמורה בגין המכוניות פנו הלקוחות למנהל המיוחד שמונה לקאר אנד גו, עו"ד אביב פריצקי, וביקשו את הסרת השיעבודים. אלא שנטען כי הבנק סירב להעביר את הכסף שהופקד בחשבון החברה לידי הנאמן.

www.themarker.com/tmc/article.jhtml?elementid=skira20050413_563931&origin=haaretz&strtosearch=%e9%e5%e0%ec+%f4%f8%e9%e9%ec%e9%ea


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ארכיון משפטי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!