חיפוש מאמרים

11825 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
זרי פרחים כמתנה המתאימה לכל אירוע

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ביטוח בריאות ילדים

נושא המאמר: ביטוח בריאות לילדים
מאת: רונן סלע   שמור מאמר למועדפים

ביטוח בריאות לילדים מטריד משפחות רבות כאשר הן נקלעות למצב דאגה בשל בריאות ילדיהן. בישראל קיימות מספר מערכות ביטוח המבטחות את הילדים אך לעיתים בשל חוסר הבנה או לקונה בביטוח, נשארות משפחות ללא מענה רפואי לילדיהן. בישראל מבוטח כל ילד הנמצא במערכת חינוכית בביטוח תלמידים. ביטוח תלמידים מכסה פציעות הנגרמות בעת שהות התלמיד בבית הספר או מחוצה לו בשעות הלימודים. בנוסף קיים ביטוח בריאות ממלכתי המכסה את חלק מהכיסויים המוענקים לילדים בעת הצורך. ביטוח תלמידים לבדו מכסה הוצאות רפואיות יקרות, כמו כן הוצאות תרופות ומכשור רפואי והוצאות הנגרמות מריתוק למיטה, ופיצוי במקרה של נכות קבועה או זמנית. בשל גודש הביטוחיים הממלכתיים והפרטיים המצויים כיום בשוק, מומלץ לבדוק את הכיסוי שהם מעניקים כדי לא לבטח אותו כיסוי ביטוחי פעמיים ללא צורך. הביטוח הממלכתי מכסה באופן מקיף את צרכי הילדים, אך מי שרוצה להגדיל כיסוי זה, יכול לעשות זאת באמצעות הביטוח המשלים אשר קופות החולים מציעות. הביטוח המשלים בא לכסות כיסוי של תרופות יקרות ושירותים רפואיים שהביטוח הממלכתי אינו מכסה. הביטוח המשלים אינו חובה ומאפשר לכל מבוטח לבחור את הכיסוי האופטימלי המתאים לו במסגרת זו. האופציה השלישית הקיימת כיום היא פוליסת פיצוי בחברת ביטוח פרטית. פוליסת פיצוי זו מעניקה פיצוי עבור כל ניתוח או טיפול רפואי אשר נעשה גם במסגרת טיפולית כחלק מסל הבריאות או במסגרת פרטית. ראוי לזכור כי ניתוחי השתלה עשויים לעלות מאות אלפי דולרים, כך שכיסוי ביטוחי פרטי הוא המענה המתאים לצורך זה. כמו כן קיימת אופציה של ביטוח בריאות משפחתי, המכסה את צורכי הבריאות של ילדיכם ועשוי לפתור את מצוקת עלות הטיפולים הרפואיים שילדיכם זקוק להם. ניתן לבחור בפוליסה זו באם היא מתאימה לדרישות ביטוח בריאות לילדים ומכסה את צרכיהם.

www.clal-1briut.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י רונן סלע שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!