חיפוש מאמרים

12326 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
פרשת האי היווני

    קישורי טקסט (לפרטים)
תיווך משרדים
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: כספים יחסי ציבור יעל לוטן לוטן תדמיות

נושא המאמר: כספים,יחסי ציבור והקשר ביניהם
מאת: יעל לוטן מנכל"ית לוטן תדמיות בע"מ   שמור מאמר למועדפים

כספים, יח"צ והקשר ביניהם.

זהו עולם של יח"צ היום.המשמעות של יח"צ היא יחסי ציבור. בסלנג, משמעות הביטוי היא גם "יחסים טובים הנמצאים תחת שליטה בקהילה או באזור".

כאשר את עושה יח"צ למשהו, את מבקרת בו, כותבת אליו או מטפלת בו בצורה אשר תעשיר ותשפר את התדמית הציבורית שלך.

כמות אדירה של השפעת יח"צ מתרחשת בקווים של חשבונות.

דוחות מצב חשבון גרועים או לא מדויקים לגבי חובות יכולים להרוס את היח"צ שלך מול הלקוח, מול העובדים או מול החברה שלך בכלל.
חשבונות שלא שולמו יכולים להרוס את יחסי הציבור שלך בעיר שלמה ולכן יש כמות גדולה מאוד של יח"צ אשר קשורה לפעולות חשבונות. תיקון הנזקים שנגרמו על ידי אי הגשת חשבונות נכונים ללקוחות או אי תשלום חשבונות עסקיים או שכר דירה או חשמל ומים מהוות פעולות של יח"צ ודורשות מחשבת –מה וטיפול זהיר כדי להשיב לקדמותו את היח"צ של העסק.

חשוב מאוד להיות בקשר טוב ורציף גם עם אלו שחייבים להם כסף ולהראות תמיד שהעניין בטיפול אסור בתכלית האיסור להתעלם או "לסנן" אדם שחייבים לו כספים מכיוון שפעולות כאלו גורמות ליח"צ שלילי ותדמית חיובית היא הדבר החשוב ביותר עבור עסק שרוצה להמשיך לגדול ולהרוויח.

אולי תתפלאי לשמוע אך מחלקת הכספים בעסק היא המשפיעה העיקרית על היח"צ גם מבפנים וגם מבחוץ. תיקי חשבונות מרושלים, אי קיומו של תכנון פיננסי, אי קיומה של מערכת הזמנות או כל חוסר מודעות לגבי מדיניות כספים יכולים להוביל עסק ישירות לאובדן היח"צ שלו בקהילה בלי קשר לאיכות השירות או לקידום. לכן ממש כפי שניתן לעשות בלגן במחלקת החשבונות באמצעות חוסר כסף שנכנס משירות גרוע או מקידום גרוע כך יכולה גם מחלקת החשבונות לבדה להרוס את היח"צ הקהילתי של עסק.

לפיכך חיוני עבור יח"צ שהעסק:


1. ידאג לכך שכח האדם של מחלקת החשבונות שלו יחבוש את כובעיו ויטפל בכספים בדיוק על פי התקן ויידע לקחת אחריות מלאה על הנושא.

2. שהתכנון הפיננסי יהיה מציאותי ושההכנסה תישאר גדולה מההוצאות.


3. שמספיק כספים יהיו זמינים לצורך קידום ולא יבוזבזו על קניית צרכי משרד מיותרים(ארונות תיוק, כיסאות, ריהוט חדש)

4. חשוב ביותר שהלקוחות של העסק יטופלו על הצד הטוב ביותר כדי שהם ייצרו יח"צ ברמה גבוהה בקרב האנשים איתם יש להם קשרים.


5. שהקשרים המסחריים של העסק בקהילה יטופלו בצורה חלקה כדי שהם ייצרו יח"צ ברמה גבוהה.

6. שכל תגובה שלילית על קווי החשבונות תטופל מייד על מנת להחזיר לקדמותו את היח"צ הטוב.


חוסר כסף מגיע משירות איטי או גרוע, ומאי נקיטת פעולה בכל המרץ כדי לתקנו או מחוסר קידום או קידום עלוב ולא ממשי או שחוסר כסף יכול לנבוע ישירות מטיפול מבולגן בחשבונות ובכספי העסק.

כי בסופו של דבר זה עולם של יח"צ ולא ניתן ליצור יח"צ ברמה גבוהה עבור עסק אם יש משהו לא בסדר בקווי החשבונות שלו. בסופו של דבר עסק נמדד לפי היכולות הפיננסיות וברגע שהן לא מנוהלות נכון אז מתקבלות 2 תוצאות שאיני יודעת להחליט מה יותר גרועה האחת שאין כסף כתוצאה מליקוי בטיפול והשנייה היא שנוצר יח"צ גרוע הפוגע בתדמיתו של העסק. בתור מנהלת שימי שיטה ודאגי תמיד לתפקוד מלא של מחלקת החשבונות אצלך בעסק זכרי שהישרדותו של העסק תלויה בכך.

יעל לוטן – מנכ"ל לוטן תדמיות בע"מ
www.lotan.org.il


מבוסס על עבודותיו של ל.רון. הבארד


www.lotan.org.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יעל לוטן מנכל"ית לוטן תדמיות בע"מ שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]