חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
על ההבדל שבין המחאת חיוב להמחאת זכות

    קישורי טקסט (לפרטים)
נסיעה על מים במקום דלק, לא בדיחה!
20% הנחה על ביטוח רכב
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ביטוח רכב ביטוח פוליסת ביטוח

נושא המאמר: ביטוח רכב - חידוש אוטומטי?
מאת: דניס   שמור מאמר למועדפים

ביטוח רכב – חידוש אוטמטי?

עברה לה שנה, הגיע מועד חידוש פוליסת ביטוח רכב שברשותכם, ופתאום אתם מגלים, להפתעתכם, כי חברת הביטוח חידשה את פוליסת ביטוח רכב שלכם באופן אוטומטי... עניין של נוהל תקני או שמא ''טריק'' של חברות הביטוח להשאיר את המבוטחים בחברה לשנה נוספת?
ומקרה שהיה כך היה:
חברת ביטוח מסויימת חידשה את פוליסת ביטוח רכב למבוטח שלה, ללא ידיעתו ומכאן שגם ללא הסכמתו. זאת ועוד, בהצעת ביטוח רכב שחודשה (ומולאה, אגב, על-ידי סוכן הביטוח בחברה), נכתב כי חידוש פוליסת ביטוח רכב נעשה לאחר הסכמתו הטלפונית של המבוטח...
מטבע הדברים, סרב המבוטח לשלם עבור הפרמיה, וחברת הביטוח פתחה בהליך משפטי לגביית הכספים.
בפסק הדין נכתב, בין היתר, כי לפי הוראות המפקח על הביטוח, יש להחתים את המבוטח על הפוליסה בעת החידוש.
המפקח על הביטוח במשרד האוצר כבר אמר את דברו לא פעם בעניין החידושים האוטומטיים של פוליסות ביטוח. לדברי, החוק אינו מכיר בחידוש אוטומטי, ויש צורך בהסכמה מפורשת של שני הצדדים הנוגעים לדבר.www.bituach-rechev-tip.com/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דניס שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!