חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
צלוליטיס

    קישורי טקסט (לפרטים)
זייפו את חתימתך על מסמך חשוב - פנה לזמיר גרפולוגים גרפולוגיה משפטית
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: משכנתא מחזור משכנתא משכנתאות פורום משכנתאות

נושא המאמר: ייעוץ משפטי לפני לקיחת משכנתא , מחזור משכנתא
מאת: אבי   שמור מאמר למועדפים

רכישת דירה הנה אחת העסקאות הגדולות המתבצעות על ידי האדם הממוצע במהלך חייו. מלבד החשיבות הנובעת ממיקום הדירה ומאפייניה, קיימת חשיבות רבה ומכרעת לאלמנטים ההסכמיים והרישומיים. במהלך מו"מ לכריתת חוזה במקרקעין, יש לשים לב לפרטים שהעדר התייחסות אליהם בשלב המוקדם עלול לגרום לנזקים גדולים מאוחר יותר. בנוסף, רבים המקרים בהם החל מרגע הכניסה לדירה מזניחים הרוכשים את "הפעילות הבירוקרטית" וכתוצאה מכך, אף בחלוף שנים רבות לא נרשמת הדירה על שמם.

הנושאים אותם יש לבדוק בשלבי המו"מ הנם רבים, ואין בתמצית זו אלא כדי להראות עד כמה סבוך הנושא וכי ראוי להתייחס לכל הפרטים. הנושאים והנקודות שיובאו להלן אינם מהווים תחליף וייעוץ מקצועי ומומלץ להסתייע באיש מקצוע בכל מקרה :

רישום - חוק המקרקעין, תשכ"ט 1969 קובע כדלקמן:
" 7. גמר העיסקה
(א) עיסקה במקרקעין טעונה רישום; העיסקה נגמרת ברישום, ורואים את השעה שבה אישר הרשם את העיסקה לרישום כשעת הרישום.
(ב) עיסקה שלא נגמרה ברישום רואים אותה כהתחייבות לעשות עיסקה.
דהיינו, כל עוד לא נרשמה העסקה על ידי הרשם, לא הסתיימה העסקה.
רישום נכס יכול שיהיה באמצעות אחד או יותר מהבאים : מינהל מקרקעי ישראל, קבלן, חברה משכנת, משרד עו"ד, וכמובן - לשכות רישום המקרקעין (טאבו). אישור על הזכויות בנכס הנמסר על ידי כל אחד מהנ"ל שונה ובעל משמעות שונה האחד מהאחר.
בנוסף, אופן רישום שיעבודים, משכנתאות, עיקולים וזכויות צדדי ג' רלוונטיים שונה בין אישור למשנהו.
לפיכך, יש לבדוק ולהבין משמעות האישורים המופקים ואופן העבודה עם כל אחד מהגופים הר"מ.
יודגש, הנושאים האמורים אינם מהווים ייעוץ משפטי, אלא לתת תמונה של ההליך העומד בפניכם. בכל מקרה, מומלץ להסתייע באיש מקצוע בתשלום, אשר עסקאות וליווי פיננסי מהווים תחום עיסוקו.


ליווי ההליך החל מראשיתו בשלב המו"מ, בשילוב עם אלמנט נטילת המשכנתא, על ידי איש מקצוע הבקיא בתחומים הרלוונטיים, יביא לרוגע נפשי אצלכם ולהשלמת ההליך במלואו על הצד הטוב ביותר.

והערה לתשומת לבכם : "שכן", "חבר", "דוד" ואנשי מקצוע מסוג קרבה זה אשר יסייעו לכם ללא תשלום, לא תמיד ייטיבו עמכם ופעמים אף עלולים לגרום לנזקים כבדים בעשותם כן רק כדי לצאת ידי חובה. המלצתנו היא שעסקה במקרקעין היא לא העסקה שכדאי לחסוך עליה בפרטים כה חשובים.www.imb.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אבי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!