חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מדריך לבדיקת אופנוע/קטנוע חדש בטרם קנייה

    קישורי טקסט (לפרטים)
חפש עסקים למכירה בתחום האסתטיקה
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: טיפול בקמטים בוטוקס אנטי אייג'ינג הבהרת עור

נושא המאמר: טיפול חדשני בקמטים בעידן האנטי אייג'ינג
מאת: שי כהן   שמור מאמר למועדפים

"מוחק הקמטים" הינה שיטה להפחתת קמטים בעור על ידי שימוש באלקטרודה להולכת מיקרו זרם דרך פני השטח של הקמט לשכבת הדרמיס שמתחת.המכשיר מאמץ טכנולוגית ביומימטיקה חדשנית
ביומימטיקה הינו ענף חדש יחסית בעולם המדע המחקרי (בעיקר בתחום הכימיה והפיזיקה).ענף זה מנסה לחקור את אופן פעילותו של הטבע (המודלים, מערכות, מבנה וכדומה) על מנת לחקותו (בצורה סינתטית) לצורך פתרון בעיה אנושית. פרוש המילה ביומימטיקה ביוונית הוא חיקויי חיים, למעשה חיקויי תהליכים טבעיים, ללמוד מהטבע לצורך המצאה ואו פתרון בעיה אנושית.
כיצד נוצרים קמטים?
עם התקדמות הגיל, האובדן המתמיד של H EGF מאט את יכולת הסינתזה של הקו-אנזים והקולגן ואף עוצר אותה, גמישות הסיבים נפגמת וכך נוצרים קמטים בולטים .

כיצד עובד מוחק הקמטים?
"מסלק הקמטים" הינה שיטה להפחתת קמטים בעור על ידי שימוש באלקטרודה להולכת מיקרו זרם דרך פני השטח של הקמט לשכבת הדרמיס שמתחת.המכשיר מאמץ טכנולוגית ביומימטיקה חדשנית, המחקה את אנרגית גלי פוטון של המוח כדי להפריש את הקו-אנזים, ובכך להאיץ את יכולת הסינתזה של הקולגן ושל H EGF (פקטור הגדילה של האפידרמיס האנושי), לשיקום מבנה הגמישות התומכת כדי להחליק בהדרגה קמטים עמוקים.

פונקציות ריפוי וטיפוח של מיקרו זרם:
השימוש בזרמים חשמליים לחלקים שונים של גוף האדם על מנת להשיג תוצאות רפואיות ידועה זה מכבר.למרות שלא תמיד מבינים כיצד תוצאה ריפויי מסוימת מושגת באמצעות יישום זרם חשמלי, נמצא שזרמים חשמליים הם יעילים בשימושים הבאים:
1) סיוע בשליטה על כאב
2) סיוע בהפחתת גירוד כתוצאה מעקיצות חרקים
3) הקלה בגודש אף וסינוסים
4) סיוע ו/או זירוז ריפוי כיבים בעור
5) סיוע בריפוי פצעים ברקמות הרכות של העור
6) שיקום, שינוי, או עיכוב מצבים שונים של העור, כולל אולי "החלקת" קמטים
7) המרצת העור באמצעים אלקטרוניים והענקת "מיצוק פנים" (facial toning) במכוני יופי ובגופים דומים

המצאה זאת מביאה שיטה המאפשרת לכל אחד לבצע על עצמו ובכוחות עצמו סידרת טיפולים קצרה להפחתת קמטים.המכשיר מתוכנן להיות בטוח לגמרי בשימוש כיוון שהמתח החשמלי, אותו מחולל מיקרו זרם, וצפיפות הזרם החשמלי שנוצר הם נמוכים מאד.זה מתאפשר על ידי העובדה שיש לטפל רק בתאי דרמיס, ולא ברקמת שרירים מתחתיה, על מנת להשיג את התוצאה הרצויה.רמות נמוכות כאלה של מיקרו זרם שאינן מספיקות להמריץ את רקמת השרירים הן כן מספיקות להמריץ זרימת דם וחמצון של התאים, למנוע התייבשות תאים, ולשקם התחדשות בריאה של תאים בשכבת הדרמיס על מנת להפחית קמטים ביעילות.לשימוש יתר או יישום לא נכון של המכשיר לא יהיו כל תוצאות לוואי שליליות למשתמש או למכשיר הודות לרמות הנמוכות של מיקרו זרם המעורבות.

השפעות ביולוגיות ושל טיפוח יופי של H EGF
H EGF הינו סוג של ממריץ תאים מרובה-פונקציות ובעל עוצמה, שיכול לקדם את החלוקה, את שינוי הצורה ואת היצירה מחדש של תאי אפידרמיס, תאי פיברובלסט ורקמת אפיתל, להתאים את תאי הגליקוליזה, להמריץ את הסינתזה של DNA, RNS ופרוטאין.הוא יכול גם להעביר סוגים שונים של תאים כגון לאוקוציטים של אנדותל ומונוציטים, להמריץ היווצרות רקמה גרנולוציטית ורקמת צלקת, להמריץ מאד סינתזה של פרולין, הוא מרכיב עיקרי של קולגן, מגביר את הפרשת קולגן, מסדיר את הירידה בקולגן ומחדש את סיב הקולגן למבנה של שרשרת לינארית להחלקת קווים וקמטים על פני שטח העור.

בהתבסס על הפונקציות שנמנו לעיל, נמצא H EGF יעיל מאד בתעשיית היופי מההיבטים הבאים:
1) לתיקון פצעים שטחיים כמו כוויות שמש או פגמי עור עקב כיבים, כוויות או קרינות שונות, וכו'.
2) להמרצת חילוף חומרים ומיקרו-זרימה, לקידום ספיגת חומרי הזנה;
3) להבהרת העור וצמצום נקודות ואקנה;
4) להחלקת קווים עדינים וקמטים
5) לייצוב המבנה הביולוגי של העור, לבנייה מחדש של אלסטיות העור,
6) למנוע היסדקות והזדקנות העור

שיטה מועדפת לטיפול בקמטים
נושא הטיפול הינו פני השטח של הקמטים ומהלך הטיפול הנוכחי מושלם על פני השטח של הקמט.
מזיזים את האלקטרודה פעמים מרובות לאורך הקמט כאשר האלקטרודה הנמצאת במגע עם פני השטח של הקמט מחוללת לסירוגין מיקרו זרם בעל אמפליטודת שיא בטווח של 0.12~1.5 מיקרו אמפר ותדר בטווח של 7.5~8 Hz
שיטה מועדפת לשימוש במכשיר לטיפול בקמטי פנים כוללת את השלבים הבאים:
1) רחיצת פני השטח של הקמט וסביבתו, מריחה של שכבה דקה של קרם מוליך או תמצית לעיניים לאורך הקמטים.
2) אחיזה במכשיר ביד אחת חשופה ונקייה, ובדיקה שכריות ההולכה של אנרגית גל בשני הצדדים הן במגע טוב עם העור של היד החשופה.
3) תוך הסתכלות במראה, ללחוץ בקלות את האלקטרודה הפונקציונאלית של אנרגית גל לקצה אחד של פני שטח הקמט בו יש לטפל.אז מתחילה נורת ה- LED להבהב והזמזם מזמזם.המכשיר עובד.להעביר לאט את האלקטרודה לאורך כל אורכו של הקמט (בדרך כלל מהצד הפנימי כלפי חוץ), תוך לחיצה קלה ומגע מתמיד עם העור.להתמקד בנקודה אחת למשך 15-20 שניות.מומלץ שהמרחק בין שתי נקודות סמוכות יהיה 1 סנטימטר.יש לעבור על הקמט לפחות 4 פעמים.

סידרת טיפולים מומלצת לקמטי פנים קלים תכלול ביצוע הצעדים לעיל כל יומיים או שלושה במשך שבועיים עד שלושה שבועות.כאשר מושגת ההפחתה הרצויה בקמטים יש להפחית את תדירות הטיפולים לפעם אחת או פעמיים בשבוע.יש צורך להמשיך ולשמר את תוכנית הטיפולים המצומצמת על מנת למנוע חזרת הקמטים אם גודלם אינו מוקטן.www.medical-beauty.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י שי כהן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]