חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
בחירת המשכנתא

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: דלתות דלתות כניסה דלתות הזזה

נושא המאמר: דלתות אוטומטיות ומסתובבות
מאת: מיטל מור-תרום   שמור מאמר למועדפים

דלתות הינן מוצר הכרחי בכל מפתח קיים. הן מאפשרות כניסה ויציאה, שומרות על המבנה הפנימי ולרוב אטומות ומגינות על הפרטיות.
במבנים ציבוריים, דלתות הן חלק בלתי נפרד וברובם סביר להיתקל בדלתות אוטומטיות או מסתובבות, בעיקר בקניונים, בתי חולים, מלונות, ועוד.
דלתות אוטומטיות ומסתובבות, חוסכות למעשה את פעולת הפתיחה והסגירה על ידי העוברים ושבים ומאפשרות תנועה דו סיטרית למבנה גם בשל גודלן,הפתח הנפער והתנועה הסיבובית בהתאמה. דלתות אוטומטיות הן למעשה דלתות הזזה ללא פעולה ידנית והן נפתחות באופן חלק לאורך מפתח הכניסה ונפרדות לשני צדדים. בשל כך, הם אינן תופסות שטח מיותר. דלתות אלו נוצרו בעיקר בכדי לשמור על האנרגיה בתוך הבניין בדומה למערכות מיזוג האוויר אשר התפתחו במקביל אליהן.
דלתות אוטומטיות מצריכות גם כללי בטיחות. חשוב כי דלתות אלו יפתחו במהירות בכדי למנוע היווצרות של תור אל מול הפתח אך יחד עם זאת צריכות להסגר באיטיות יחסית ובכדי לשמור על מעבר בטוח. מתקן בטיחותי חשוב מאד בדלתות אלו, הינו מנגנון החזרה אוטומטי. במידה ובעת הסגירה, נגעה הדלת באיזשהו עצם היא נפתחת מיד. בנוסף, דלתות אלו מזוגגות זכוכית מחוסמת הידועה בחוזקה. גם במידה והיא נשברת היא אינה מתפזרת לרסיסים מסוכנים.
בעבר, דלתות אלו נפתחו בדריכה על שטיח מיוחד. כיום, רובן מופעלות על יד שני סוגי חיישנים- אינפרא אדום ורדאר. חיישן אינפרא אדום פועל על בסיס שינוי טמפרטורה. החיישן קולט אדם העומד מול הפתח ופותח את הדלת. דלתות אלו עלולות להיות בעיתיות בזיהוי עצמים שאינם משנים את הטמפרטורה כעגלת קניות. חיישן הרדאר, מזהה תנועה וגורם לפתיחת הדלת.
לא משנה איזה חיישן מותקן בדלת, לכולן תא פוטו אלקטרי בפתח המעכב את פעולת סגירת הדלת כל עוד ישנה הפרעה אופטית. דלתות אלו יכולות להכיל יותר מעין אחת ומספר קרניים ללא הגבלה.
דלתות מסתובבות, הינן פתוחות תמיד ובכך מאפשרות מעבר חופשי לכל חפץ. כמו כן, הן יוצרות הפרדה מושלמת בין החוץ והפנים. לכן, אל אף שהדלת תמיד פתוחה, המבנה אטום ולכן נמנעת כניסתם של גורמים מזיקים כלכלוך, רוח וכדומה. הסיבה שדלתות אלו פופולאריות מאד בבתי מלון, נעוצה בתחושה שמבקשים להעניק לשוהים – הרגשת פרטיות ובילוי בסלון הפרטי.
דלתות מסתובבות, מיועדות בעיקרון למעבר של אדם אחד בכל תא מסתובב אך ישנן דלתות בהן יכולים לעבור מספר אנשים יחד בתא בשל קוטרן הרחב מאד. הקוטר הגדול, מאפשר להעביר מוצרים גדולים כמזוודות ועגלות בקלות רבה ובנוסף, שומר על אטימות מבנה מקסימאלית.
קיימות דלתות משולבות - אוטומטיות מסתובבות. שילוב זה מעניק אפשרות בחירה באיזו פונקציה להשתמש בהתאם לשיקולים שונים. על בסיס זה ובאמצעות טכנולוגיה מתקדמת, נוצרה מערכת סנסורים ממוחשבת היודעת איזו פונקציה להפעיל בהתאם למזג האוויר.

www.a-designer.co.il/חלונות_דלתות_וסוככים.asp?page=דלתות


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מיטל מור-תרום שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]