חיפוש מאמרים

12318 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
ווטרבוסטר - ווטרבוסטר יכול להיות מורכב בכל מיני וריציות או מנועים דלק סולר כדי לחסוך בתיצרוכת הדלק, למנוע זיהום אוויר ולשפר ביצועים





    קישורי טקסט (לפרטים)




קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: חיסון שיחות הגנת פרטיות בעלי מקצוע האזנת סתר

נושא המאמר: הגברת ההגנה על חיסיון שיחות של בעלי מקצוע
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]   שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]


במטרה לשפר את דרכי הפעולה בנושא האזנות הסתר ולשם הגברת ההגנה על חיסיון שיחות עם בעלי מקצוע (כמפורט להלן), שהעדות עליהן חסויה, הוצע תיקון מס' 5 לחוק האזנות סתר.

במסגרת התיקון, הוגדרו מיהם בעלי המקצוע שהעדות עליהן חסויה שהם, עורך דין, רופא, פסיכולוג, עובד סוציאלי וכהן דת (להלן: "בעלי המקצוע"). על מקצועות אלו נקבע שיש להחיל הוראות מחמירות בדבר האיסור להקשיב לשיחותיהם שנקלטו בדרך אגב.

מוצע נוסח, לפיו על שר השוקל האם לאשר האזנת סתר לבחון מהו היחס הראוי באיזון שבין הפגיעה בה על פרטיות לבין המטרה שלשמה מתבקשת ההאזנה, כך שעליו יהיה להשתכנע שמידת הפגיעה לא תעלה על הנדרש.

לאור השלב הרגיש בחקירה בו מוגשת בקשה להאזנת סתר, מוצע שכל הדיונים בבקשות ייערכו בדלתיים סגורות.

כמו כן, מוצע להחיל איסור הקשבה ועריכת תמליל וכד' על כל שיחות חברי הכנסת שנקלטו בדרך אגב, אלא במידה והתקבל אישור מפורש לכך על ידי שופט שהוסמך לכך.

האיסור על הקשבה לשיחות אגב אורחא יחול גם על שיחות של בעלי המקצועות שלעיל שנקלטו אגב האזנה ליעד אחר, כך שייקבע שמייד עם היוודע העובדה שמדובר בבעל מקצוע כאמור תופסק ההקשבה לשיחה הראשונה ולא ייעשה שימוש בחומר ההקלטה. החומר האמור יועבר לשופט שיוכל לאשר את השימוש בחומר ההקלטה בתנאים מסויימים תוך נקיטת איזונים.

הצעת החוק מבהירה היטב שניתן יהיה לבקש היתר האזנה על שיחות של בעל מקצוע ששיחותיו עשויות להיות חסויות, רק מקום שאישר זאת היועץ המשפטי לממשלה או פרקליט המדינה ובמקרים שבהם העבירה המדוברת הינה חמורה במיוחד, לרבות עבירת רצח, הריגה, פגיעה בביטחון המדינה וכן עבירות מסוג פשע לפי חוק איסור הלבנת הון, עבירות לפי חוק המאבק בארגוני פשיעה, עבירה של סחר בבני אדם לעיסוק בזנות וכן במקרה של עבירת השוחד.

חשיבות החיסיון בין רופא למטופל או בין עו"ד ללקוח כה רבה, כך שקיים צורך בהסדרה מדוייקת בחוק למצבים בהם ניתן יהיה להפר הבטחה זו. על הלקוחות או המטופלים לחוש פתיחות רבה וביטחון ששיחותיהם עם אותם גורמים ישארו בין אותם גורמים בלבד ולא ייחשפו לכל מטרה אחרת. על המחוקק לקבוע מהם האיזונים הנכונים לפיהם בין פגיעה בפרטיות האזרח לבין שמירה על שלום הציבור.




רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
[email protected]




www.adviser.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 






 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]