חיפוש מאמרים

12028 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
למה אתם לא מצליחים להרגיש אהובים ונאהבים?

    קישורי טקסט (לפרטים)
גרפולוגיה משפטית

קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הסכם ממון הסכמי ממון

נושא המאמר: ירושה המשך ממאמר קודם - מאמר זה 3 מתוך 3
מאת: אווה שדה ענבר מגשרת   שמור מאמר למועדפים

ירושה:

החוק הקיים קובע כי במותו של אחד מבני הזוג, עובר הרכוש לבן הזוג השני. עם זאת, הוועדה לשינוי חוק הירושה ממליצה למחוק את המילים המחייבות "איש ואישה" מהחוק, מה שיאפשר לבני זוג מאותו המין לרשת את בני זוגם. בתוך כך, במקרה של בני זוג, שנפרדו לתקופה של יותר משלוש שנים, אך נותרו רשומים כנשואים (פרודים), לא יוכל אחד מהם לרשת את הנפטר. הפסיקה כבר הכירה כי בני זוג מאותו המין יכולים לרשת זה את זה, כאילו היו נשואים. ע"א 3245/03ב ירושת המנוח ש.ר. ז"ל נ' היוע"מ במשרד האפוטרופוס הכללי (נבו).

מניעת אלימות במשפחה-מתן צו הגנה:

השופט א' גלובינסקי מביהמ"ש לעניני משפחה בחיפה, העניק צו הגנה, לפי החוק למניעת אלימות במשפחה, תשנ"א - 1991, כנגד חברתה לחיים של המבקשת (תמ"ש 32520/97 פלונית נ' אלמונית, נבו). בסוף שנת 2004 פירסם היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, כי הוא מכיר בבני זוג מאותו מין בסוגיות ממוניות הנוגעות בין השאר לירושה, להסכמי ממון ולמיסוי. על פי הנחייתו החדשה של מזוז, המעמד של בני זוג מאותו מין בסוגיות ירושה יהיה זהה לזה של "ידועים בציבור". ככך, עדיין לא ברור אם מעבר לעניני רכוש יוכרו גם זכויות של בני זוג מין המעמד האישי (כמו מזונות לידועה בציבור ר' רע"א 8256/99 פלוני נ' פלוני וניועמ"ש, פד"י נח(2),213).www.megasheret.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אווה שדה ענבר מגשרת שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!