חיפוש מאמרים

11868 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
טיפול חדשני בקמטים בעידן האנטי אייג'ינג

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מידע עסקי מידע עסקי באינטרנט מאגרי מידע מאגרי מידע באינטרנט

נושא המאמר: מידע עסקי חיוני לעסקים - מידע עסקי - מידע עסקי באינטרנט - מאגרי מידע באינטרנט - מאגרי מידע
מאת: seoisrael   שמור מאמר למועדפים


מידע עסקי חיוני לעסקים - מידע עסקי - מידע עסקי באינטרנט - מאגרי מידע באינטרנט - מאגרי מידע


מנהל טוב מקיף עצמו ביועצים טובים, כך נהוג לחשוב. לא קיים אדם המסוגל לנתח את השוק העסקי בכוחות עצמו בלבד. השוק העסקי הפך להיות סבוך ומפותל עקב תהליך הגלובליזציה ופתיחת שוקי העולם, וניתוח שוק כיום קשה מאי פעם. התמורות בשוק עלולות להיות מושפעות מגורמים רבים ומגוונים ועל כן חשוב כי כל מידע עסקי הנחוץ לצורך קבלת החלטות יהיה נגיש בזמן אמת. למנהל פירמה או חברה גדולה יש את היכולת להשפיע באופן ישיר על עתיד החברה על ידי החלטותיו לטובה או לרעה. לכן יקפיד מנהל חכם לקבל את ההחלטות על בסיס ניתוח מידע עסקי וידע מקצועי ולא על פי תחושות בטן או אינסטינקטים.


אולם, מהו אותו מידע הנחוץ לנו כמנהלים לטובת קבלת ההחלטה נכונה? כיצד נדע האם נמצא בידנו כל המידע או אם המידע המצוי ברשותנו אמין ומנותח באופן הנכון? ניתוח לא נכון של השוק עלול להביא להחלטות הרות אסון כמו גם ניתוח המסתמך על מידע שגוי או לא מדויק.


מידע עסקי או מודיעין עסקי הינו תחום הדורש משאבים רבים וזמן יקר. אולם השגת מידע עסקי מדויק ועדכני עשויה להוות מנוף עבור הפירמה ולהביא לאסטרטגיית ניהול מנצחת.

מידע עסקי הינו שם כללי לאינפורמציה רלוונטית עבור העסק אשר עשויה לעזור לקבלת החלטות וגיבוש אסטרטגיה. האינפורמציה מגיעה ממקורות רבים, דוגמת סקרי שוק, מנועי חיפוש אינטרנטיים, מאגרי מידע מקצועיים, אנליזות שונות, מחקרי שוק ועוד. קיימות גם שיטות פסולות להשגת מידע עסקי, דוגמת גניבות, פריצות לעסקים או ריגול תעשייתי.במסגרת ניתוחי השוק יש לעיתים צורך לבחון גם את מצב החברה ואת מיקומה ביחס למתחרים האחרים בענף. לדוגמא, מעקב אחר אסטרטגיות שיווק וצפיית הצעד הבא של המתחרה תאפשר הערכות טובה יותר וקבלת החלטות נכונה.


ייתכן, ועבור כל החלטה שאנו עומדים לקבל עבור הפירמה יהיה לנו צורך בהשגת מידע עסקי שונה ועדכני לאותה נקודת זמן. ניתן לבצע איסוף מידע עסקי במסגרת החברה. חברות רבות מפעילות בתוכן מחלקות של מודיעין עסקי האמורות לספק מידע עסקי עבור העסק לפי דרישה או באופן שוטף, ואף להתריע במידת הצורך מפני צעדים חריגים שנוקטים המתחרים או מפני מגמות משתנות בשוק. לרוב למחלקות המודיעין העסקי יכולת גישה לכל מוקדי הידע הרלוונטיים עבור קבלת ההחלטות והן מורכבות גם מאנליסטים, מומחים, סוקרים, מידענים ואנשי מקצוע אחרים בעלי יכולת לאתר, לסנן ולעבד את האינפורמציה.עם זאת, חשוב לדעת כי קיימות גם חברות עצמאיות המתמחות במתן שירותי מידע עסקי. חברות אלו מציעות לרוב מוצר מוגמר של מודיעין עסקי לפי הגדרת צרכי הלקוח. חברות אלו מחזיקות באופן קבוע אנשי מקצוע בדומה למחלקות המודיעין העסקי. חלקן אף מעסיקות חוקרים פרטיים המתמחים בהשגת מידע עסקי ואנשים נוספים בעלי גישה אל מאגרי מידע מקצועיים בתחומים שונים כגון מידע משפטי, מידע עיתונאי, מידע פיננסי או כל מידע עסקי אחר.החברות המציעות את השירותים שונות זו מזו בסל השירותים שהן מאפשרות ובוותק שלהן. כמו כן, נכון יהיה לברר את רמת המקצועיות והמהימנות של כל מידע עסקי שיימסר בטרם קבלת החלטות הרות גורל. סקר שוק מקדים יאפשר שכירת שירותיה של החברה הטובה ביותר.


מידע עסקי עוזר לבסס את תמונת המצב סביב הארגון ולפרוס תמונת מצב נכונה ועדכנית. אם נשכיל לנצל כלי זה בחוכמה יהווה מידע עסקי מדויק ומהימן גורם מעצב ואף מנוף לפיתוח החברה, להגדלת רווחים ולאסטרטגיה נכונה.לעומת זאת, קבלת החלטה על בסיס מידע עסקי מוטעה עלולה להביא לפיאסקו ולטרגדיות עסקיות ממדרגה ראשונה, ולכן יש להקפיד לאמת את המידע ולוודא ניתוח נכון של כל הנתונים לקבלת תמונת מצב אמיתית, בטרם קבלת ההחלטה.

www.adkit.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י seoisrael שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!