חיפוש מאמרים

11866 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
תשלומי מס באמצעות האינטרנט

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תזונה דיאטה מר ישראל שרירים

נושא המאמר: השרירים של מדינת ישראל
מאת: יעקב עזרא, מומחה לרפואה נטורופטית, תזונאי ומאמן כושר – 0528567140   שמור מאמר למועדפים

השרירים של מדינת ישראל


מאת: מר ישראל (לשנת 2000) ואלוף האלופים של ישראל (לשנת 2001) – דרור.לגולשים שלום.

שמי דרור עוקבי ורציתי לחלק אתכם אודות חלק מסודותיי בתחום פיתוח הגוף והכושר. אך ראשית, אני רוצה להודות לאדם וחבר יקר במיוחד. אשר בזכותו הגעתי עד הלום (כמו גם רבים מעמיתי הספורטאים). אני מתכוון לאותו הרופא שרשם לי את תוכניות התזונה והאימונים, הבדיקות הרפואיות, שיפור הפוזות וכ"ו.

כן אני מתאר לעצמי שהנכם מנחשים מי הוא אותו המומחה – מר יעקב עזרא.


סיפורי מתחיל כך, התחלתי להתאמן בגיל 16, כששקלתי 70 ק"ג בלבד / 1.74 ס"מ. מכון הכושר שבו נהגתי להתאמן באותה התקופה, היה טוב יחסית מבחינת המכשור. אך הבעיה העיקרית הייתה ה"אנשים המפוקפקים" שהסתובבו בחדר הכושר, כמו בהרבה חדרי כושר אחרים. אנשים מפוקפקים אילו זיהו אותי ורבים כמותי, כמטרה אשר ניתן למכור לה אי אילו סטרואידים. היות והייתי נחוש בדעתי להתפתח ולגדול במסת השרירים. למזלי היה לי מעט יותר שכל משאר החברה אשר התפתו להשתמש בסטרואידים, ללא פיקוח רפואי / בריאותי צמוד. אז למזלי, בהמשך דרכי פגשתי את יעקב עזרא, שסייע לי מאוד בכל התחומים.


לדעתי, במבט לאחור , היה לי המזל שנפגשתי עם יעקב עזרא. היות ובנקודה זו התחלתי להכיר ולהבין אודות רוטינות אימון חדשות ומשוכללות – פרי מחשבתו, תוכניות תזונה לעיצוב השרירים, הגדלת המסה וחיטוב גופי. שינויים אילו גרמו לי להיות הרבה יותר מקצועי.

בהמשך אימוני, שאלתי את דעתו האישית של יעקב עזרא אודות השתתפות בתחרויות פיתוח הגוף. הוא אמר לי שתוך כשנתיים אוכל להגיע לאחד משלושת המקומות הראשונים, בתחרות הרצינית ביותר בארץ – הלו היא תחרות מר/ת ישראל. כשסיפרתי לאנשים בחדר הכושר הם צחקו לי, אך למרות הכול רצוני העז רק הלך והתחזק.

ובכן בהמשך דרכי בצה"ל שירתתי כלוחם בגולני. אך רוח המחשבה להיות אלוף, לא הניחה לי ואפילו לרגע אחד. במהלך שירותי הצבאי שירתתי קל"ב (קרוב לבית), כמד"ס (מדריך ספורט).

חשוב לציין, כי לתחרות מר ישראל בשנת 2000, הגעתי בגיל 21, אך אני התעקשתי להתחרות עם הבוגרים (לפי עצתו של יעקב עזרא). כן כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם, פקידת הרישום לקטגוריות הופתעה לשמוע דבר כזה.


כן ! עד לתחרות זו תוכניות האימונים ותזונה וכ"ו, היו קשות ביותר. אך התגברתי על "מכשולים" אילו ואחרים שניקרו בדרכי. וב- 8 חודשים של עלייה במסה עליתי כ- 20 ק"ג והגעתי למשקל של 106 ק"ג, והיקף הזרוע הגיע ל- 48 ס"מ, כל זאת עם 16% שומן.


כ- 4 חודשים לפני התחרות, קיבלתי תוכנית אימון, תזונה וכ"ו, במטרה להפחית את אחוזי השומן – עד למינימום. הדיאטה כללה 6 ארוחות מסודרות, עם מחשבה רבה והקפדה יתרה על התאום בין תוכנית האימון לתזונה.תפריט לדוגמא:ארוחת בוקר:

3 כוסות מלאות בקורנפלקס, גביע קוטג' ½% שומן מעורבב עם כף שמן זית.ארוחת ביניים:

טונה במים + כף שמן זית וכפית שמן ליפתית 6%, 5 פרוסות לחם מחיטה מלאה, ו- 3 ירקות שונים.ארוחת צהריים:

300 גרם בשר הודו או עוף בגריל, 5 פרוסות לחם מחיטה מלאה, ו- 3 ירקות שונים.ארוחת ביניים:

גבינה ½% 250 גרם, 3 פרוסות לחם, ו- 2 פירות.ארוחת ערב:

7 ביצים (חלמון בלבד), 5 פרוסות לחם מחיטה מלאה, וסלט ירקות המורכב מ- 2 עגבניות, 2 מלפפונים, גמבה צהובה ובצל.ארוחת לילה:

3 מעדני ביו 0% שומן, 2 פרוסות לחם וירק אחד ירוק (כמו מלפפון).

במקביל לתוכנית התזונה, קיבלתי צירוף של תוכנית אימונים מפרכת (למשך כשלושה חודשים לפני התחרות). ביצעתי 12 אימונים - במשך 6 ימים בשבוע. כלומר אימון בוקר מנוחה ואימון ערב, וביום שבת נחתי מנוחה מוחלטת. כדי שלא לפגוע במנוחת השרירים וכך ליצור מצב של פירוק שרירים.תוכנית האימונים לדוגמא:

הפעילות
יום א
יום ב
יום ג
יום ד
יום ה
יום ו
יום שבת

אימון בוקר
חזה +

30 דקות ריצה
רגליים כתפיים
גב

זרוע אחורית
חזה זרוע קידמית
רגליים

כתפיים
גב

הליכה 35 דקות
מנוחה


מנוחה
מנוחה
מנוחה
מנוחה
מנוחה
מנוחה
מנוחה

אימון

ערב
זרוע קידמית
הליכה מהירה 60 דקות
אופניים 50 דקות
45 דקות שחייה
הליכה מהירה 35 דקות
זרוע אחורית 35 דקות ריצה
מנוחה
ואכן, בשנת 2000 קיבלתי את התואר מר ישראל. כבר אז הרגשתי צורך עז לקבל גם את התואר מר ישראל ואלוף האלופים. התארים הנ"ל, הינם המקסימום שניתן לשאוף אליו בארץ.


חשוב לציין, כי התואר אלוף האלופים הוא הזוכה בכול מקצי המשקלים, שהם: קל, בינוני, כבד ומסטרס (מתחרים מעל גיל 40) וכ"ו.

ואכן זכיתי גם בתארים אילו בשנת 2001. כמו כן, מי שזוכה בתארים אילו זכאי לייצג את מדינת ישראל בתחום פיתוח הגוף – בחו"ל. בתחרויות מקצועניות יותר, כגון: מר יוניברס.

לתחרות של שנת 2001, הגעתי בשיא הכושר, רק עם 3.3% שומן. רק כדי לסבר את אוזניכם בתחרויות מקצועיות (כמו: מר אולימפיה), מגיעים למינימום של אחוז שומן שהו כ- 3 עד 5 אחוזים.


כיום משקלי היינו כ- 97 ק"ג / 183 ס"מ, היקף הזרוע 46 ס"מ, היקף המותן 83 ס"מ ו- 10% שומן בלבד. במקביל לאימוני אני עובד כמדריך כושר ברשת הולמס פלייס.

ושוב, תודות רבות למר יעקב עזרא שעזר לי בכל התחומים.


שלכם דרור עוקבי מר ישראל ואלוף האלופים.קובי עזרא
יעקב עזרא, מומחה לרפואה נטורופטית, תזונאי ומאמן כושר. מר יעקב עזרא הינו מרצה במכון מור (לאוסטאופורוזיס) ובבית הספר להסמכות מאמנים של וינגייט - באוניברסיטת ת"א (אימונים לפיתוח הגוף ותזונה).

כתב את הספרים:

1. אבן הפינה בתחום פיתוח הגוף.

2. ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי.

3. סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאות!

בעל קליניקה לרפואה נטורופטית ונותן שרותים:
* טיפול במחלות שונות (כולסטרול, מחלות לב, סוכרת ועוז...).
* דיאטות הרזייה ועיצוב הגוף.
* פיתוח גוף - עיצוב וחיטוב הגוף.
לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140
* מנהל האתר: ארגון הבריאות ו
ארגון הבריאות והכושר הישראלי -
www.healthnfit.org

אתר הדיאטות http://www.dietme.co.il/www.healthnfit.org


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יעקב עזרא, מומחה לרפואה נטורופטית, תזונאי ומאמן כושר – 0528567140 שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!