חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
האם רשאית חברה להגיש דוחות מתקנים לרשויות מס הכנסה ? - הגשת דוחות - דוחות מתקנים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: טיפים עבור עריכת צוואה צוואה צוואות עריכת צוואה

נושא המאמר: טיפים עבור עריכת צוואה
מאת: עו"ד ונוטריון רוני הראלי   שמור מאמר למועדפים

טיפים עבור עריכת צוואה


כאשר אדם כותב צוואה הוא לא חייב לקבל את הוראות ההורשה הקבועות בחוק. באפשרותו לקבוע כיצד יעבור רכושו ובאפשרותו לקבוע הוראות שמתאימות לו במיוחד. רצוי לערוך צוואה באמצעות עורך דין ונוטריון, שכן צוואה כזו מביעה את רצונו האמיתי של המצווה ועשויה לחסוך ליורשים בלגן רב. בבסיס דיני הירושה נמצאת זכותו של המוריש שהינה החופש לצוות. החופש לצוות : "מהותה זכותו של אדם לכתוב צוואה לטובת מי שלבו חפץ ולכלול כל הוראה שירצה, ובלבד שלא תהיה בלתי חוקית, בלתי מוסרית או בלתי אפשרית". סיטואציות נפוצות המצדיקות במיוחד כתיבת צוואה: • עבור ידועים בציבור- מומלץ לערוך צוואה על מנת למנוע סכסוך עתידי לגבי מעמד הידוע בציבור הנותר. • הסדר המצדיק עריכת צוואה הינו צוואות משותפות שנערכות ע"י בני הזוג. במקרים בהם עובר כל הרכוש לבן הזוג שנותר בחיים בשלב ראשון ובשלב שני לילדים. • סיטואציה בה אדם מבקש להוריש חלקים ספציפיים מהוראות חוק הירושה. • מומלץ לכתוב צוואה כאשר קיים צורך להסדיר זכויות ברכוש שהשימוש בו נמשך כמו לדוגמא- עסק משפחתי שמנוהל על ידי המוריש או ילדיו. במקרה זה, הצוואה יכולה להגן על זכויות היורש המועדף ולמנוע מאבקי ירושה. • עבור גרושים, זוגות החיים ללא נישואים ומשפחות חד הוריות מומלץ לכתוב צוואה, מאחר שבחוק הירושה אין מענה הולם עבורם. כל אדם אמנם חופשי שלא לערוך צוואה ולהסתפק בהוראות הירושה עפ"י החוק. עם זאת, מומלץ שכאשר אדם מקבל את ההחלטה לא לערוך צוואה, עליו לעשות זאת מתוך הכרת החוק ועליו לדעת כי בכך הוא מוותר על זכות חשובה ובעלת השלכות על יורשיו. חשוב שהצוואה תיערך כראוי בעזרת עורך דין נוטריון אשר ינסח אותה באופן ברור ומקצועי. זאת, בייחוד בכל הקשור לחלוקת הירושה, התנאים השונים של הירושה וכן לגבי אופן העברת הנכסים ליורשים. מעבר לכך, יש להפקיד עותק של הצוואה במשרד עורכי הדין ובמשרד הרשם לענייני ירושה. יש לכך חשיבות רבה על מנת שיהיה ניתן לדעת כי אכן נערכה צוואה ולאחר פטירת עורך הצוואה יהיה ניתן לאתרה ללא קשיים רבים.

www.notary-services.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד ונוטריון רוני הראלי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]