חיפוש מאמרים

12308 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מה זה שיווק שותפים?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: חנות פרחים חנויות פרחים משלוחי פרחים משלוח פרחים

נושא המאמר: חנויות פרחים המקבלות הזמנות של משלוחי פרחים בצורה על טבעית
מאת: אלון נסימיאן   שמור מאמר למועדפים

שמי אלון. לפני מעל עשרים שנה פתחתי עם אחי הגדול, רונן שתי חנויות פרחים, שנקראו "פרחי נוי". בשנת תשס"א החלטנו, לשם שמיים, לשבות את שנת השמיטה, וזאת מתוך עושר ואושר וכבוד. בשנה זו למדתי את היסטוריית עם ישראל, היסטוריית ארץ ישראל, והיסטוריית תורת ישראל.
שנה לאחר מכן פתחנו, ב"ה, חנויות פרחים שהתפרסמו בשם "רשת פרחי ישראל". בשנת תשס"ח שבתנו שוב את שנת השמיטה. בשנה זו נאמר עלי:
"אחרי אלפי שנים, מתגלית התורה מתוך חורבה וצצה שנית בידי "שומר השמיטה.
תוך ריחופו בגן העדן הרוחני, מתגלים אליו סודות חבויים בתורה הניתנים לשימוש בימינו.
תוך קדושת השמיטה, ותוך דבקותו בבורא ובתורתו, מגלה המחבר, המתמחה בחקר המקרא, אלון נסימיאן, שיש בידינו כוחות על טבעיים המאפשרים להביאנו לנבואה, וגם לניצחון בעיות שלא הצליחו להיפתר בצורה אנושית, וביניהן גם...עיכוב גאולת ישראל...".
שנה לאחר מכן אנו פותחים שוב חנויות פרחים אבל הפעם הן מקבלות הזמנות טלפוניות של משלוחי פרחים בצורה על טבעית, וזאת תוך שימוש בפעולות המורכבות מצירופי אותיות, ולכן הם נקראות "superflowers" וכתובתן: http://www.superflowers.co.il . בברכה והצלחה, שלום. אלון.

www.superflowers.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלון נסימיאן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]