חיפוש מאמרים

12307 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שעונים לקידום מכירות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תוכנית עסקית

נושא המאמר: טיפים לשנה טובה יותר
מאת: [email protected]   שמור מאמר למועדפים

טיפים לשנה טובה יותרלפי נתוני BDI נסגרים בישראל כ – 40 אלף עסקים מידי שנה. נתון נוסף מצביע על כך ששיעורי ההישרדות של עסקים קטנים ובינוניים בחמשת השנים הראשונות לפעילותם נאמד בכ – 30% בלבד. ניוזלטר GoNoGo מציג טיפים לשנה טובה יותרהחדשות לגבי המיתון ההולך ומתקרב וכן העובדה כי בישראל נסגרים כ – 40,000 עסקים מידי שנה, מחדדים את הצורך בניהול עסקי מבוקר על מנת לשרוד ולהצליח. בפרוס השנה החדשה ובמטרה לשנות אפילו במעט את הסטטיסטיקה, להלן מספר טיפים לניהול נכון של העסק.

בראשית הדברים עלינו להבחין בין כלים לניהול שוטף ונכון של העסק ובין הצורך לפעול להגשמת האסטרטגיה העסקית של החברה.

כלים לניהול שוטף נכון יותר של העסק כוללים:

בניית תקציב עבודה מסודר - תקציב עבודה מסודר צריך להכיל הגדרת יעדי מכירות לכל אחד מחודשי השנה על סמך נתוני עבר או על בסיס אסטרטגיית הפעולה בה מתכוונת החברה לפעול בשנה זו (מס' מפיצים קיימים, חדירה לשווקים חדשים וכדומה) ומנגד פירוט מלא של כלל ההוצאות בהן נושאת החברה. הוצאות אלו כוללות עלויות שכר, הוצאות תפעול שוטף של העסק (שכ"ד, מיסים וכדומה), הוצאות על קניית חומרי גלם וכן הוצאות על שיווק ופרסום החברה באמצעי המדיה השונים. בניית תקציב עבודה מסודר יאפשר לבעלי החברה "לעשות סדר" ולהכיר טוב יותר את העסק וכן להגדיר באופן מדויק יותר היכן הם רוצים להיות בשנה הבאה.
ניהול תזרים מזומנים - ניהול תזרים מזומנים שוטף מאפשר לדעת מה מצבו של העסק בכל רגע נתון בעתיד. תפקידו של תזרים המזומנים לתרגם את כל התקבולים העתידיים וכן את התשלומים העתידיים בהן נושאת החברה ולהגיע ליתרה המשוערת בה ימצא העסק בעתיד. במידה והעסק נקלע למצוקה תזרימית, יסייע לו התזרים לדעת מתי הוא צפוי לחזור ליתרה חיובית. באם לעסק לא צפויים תקבולים אשר יכסו יתרה זו בטווח הקצר, עליו לפעול להסדרת הנושא בין אם ע"י לקיחת הלוואה או בין אם ע"י צמצום הוצאות.
תמחור נכון – להקפדה על מחירו של מוצר או שירות מסוים השפעה ישירה על רווחי החברה. עם זאת, התמחור עצמו מושפע ממספר רב של גורמים חלקם קשורים לעלויות היצור או ההפעלה שבהן נושאת החברה, לחזון שלה ולדרך בה היא רוצה למצב עצמה וחלקם קשורים לסביבה העסקית בה פועלת החברה, בהם אופי התחרות בשוק והמחירים הנגבים בו, הביקוש הקיים ואורך החיים הצפוי של המוצר/ השירות.
בניית מנגנון תגמול יעיל למחלקת המכירות של העסק - אנשי המכירות של החברה הם אלו האמונים על יצירת חלק נכבד מהכנסות החברה. במרבית המקרים שכרם של אנשי המכירות מורכב ממשכורת בסיס + עמלות ותגמולים. הבונוסים, מתבססים על קביעת יעדים אשר נותנים ביטוי כמותי להיקף המכירות החודשי לו נדרש איש המכירות בהתחשב בסוג הלקוחות ובסוג המוצרים או השירותים עליהם הוא ממונה וכן על בסיס ממוצע מכירות היסטורי של אותו איש מכירות או על בסיס הניסיון הנצבר ע"י החברה.
בחינת המבנה הארגוני והגדרת תפקידים - ישנן חברות רבות בהן אין לעובדים הגדרת תפקיד ברורה. במקרה כזה עלול להיווצר מצב בו נושאים מסוימים "נופלים בין הכיסאות" ואינם מקבלים מענה. שרטוט המבנה הארגוני וכן הגדרה ברורה של תחומי הסמכות והאחריות של כל עובד בארגון יאפשרו מצד אחד, לעובד לדעת טוב יותר מה מצופה ממנו לעשות ולמה עליו לשאוף. מצד שני, מנהלי החברה יוכלו להיות בטוחים כי כל האספקטים החשובים להם מטופלים וזוכים להתייחסות.
בנוסף, וכחלק בלתי נפרד בדרך להגשמת האסטרטגיה העסקית של החברה יש לקחת בחשבון את הנושאים להלן:

הלקוח תמיד במרכז - עסק אינו יכול להתקיים ללא לקוחות, לפיכך, עסק הרוצה להבטיח את קיומו, צריך, ראשית כל לדאוג כי שירות הלקוחות יהיה בליבת האסטרטגיה העסקית שלו. ההקשבה ללקוח ומתן מענה לצרכיו ולרצונותיו הינן המפתח להמשך קיומו של העסק לצד המוצר או השירות המוצעים על ידו.
אחריות - קיום מנגנוני ביקורת וגישה אחראית ושקולה כמו גם היכולת לעמוד מאחורי ההתחייבויות שנתנם ביחס למוצר או לשירות שלכם הינם תנאי בסיס להצלחתו של העסק.
"חדשנות או למות" - ניתן לחלק את החדשנות בחברה עסקית לשני חלקים: האחד, פירושו שמירה על רמת חדשנות כבסיס להישרדות בענף לאור תחלופת מוצרים גבוהה וצרכים חדשים הנוצרים. במקרה זה החדשנות הינה המפתח לשמירת היתרון היחסי של החברה. מנגד, חדשנות של עסק יכולה לבוא לידי ביטוי ברענון המותג (שינוי לוגו או עיצובו מחדש), במסרים השיווקים שלו ובעשיית דברים בשונה מהמתחרים. כאן מטרת החדשנות היא במשיכת קהלים חדשים למוצר או לשירות שלכם.


שנה טובה וגמר חתימה טובה!

מצוות GONOGO


www.gonogo.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]