חיפוש מאמרים

12031 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
נסיון דני 11-04

    קישורי טקסט (לפרטים)
נופש באיטליה
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: קפריסין איטליה ישראל יוון

נושא המאמר: מס החברות על פי הדין בישראל - קפריסין - איטליה - ישראל - יוון
מאת: אלי דורון, עו"ד- ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עו"ד- ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il מס החברות המוטל בישראל וגובהו משפיע על השקעותיהם של תושבי חוץ, והוא הלכה ולמעשה מהווה שיקול חשוב האם להשקיע בישראל ואם לאו. זאת, מאחר וחברות בינלאומיות עושות השוואה בין שיטות המס המדינות הנמצאות אצלן "על הקנה", לצורך השקעה. מסיבה זו החליטה ממשלת ישראל להפחית בהדרגה את שיעור מס החברות בישראל. "חברה" מוגדרת בסעיף 1 לפקודת מס הכנסה (נוסח חדש), התשכ"א-1961 (להלן: "הפקודה") בהאי לשנא: "חברה שהואגדה או שנרשמה על פי כל דין בר תוקף בישראל או במקום אחר, לרבות אגודה שיתופית". הפקודה קובעת, כי על כלל הכנסתו של חבר בני אדם ממקורות הכנסה כמפורט להלן מוטל בישראל מס אחיד הנקרא "מס חברות" בשיעורים שלהלן : לעניין הכנסה שנתקבלה בידי חבר בני אדם בשנת המס 2008 – 27%. לעניין הכנסה שנתקבלה בידי חבר בני אדם בשנת המס 2009 – 26%. לעניין הכנסה שנתקבלה בידי חבר בני אדם בשנת המס 2010 ואילך – 25%. לשם השוואה נציין, כי שיעור מס החברות ברומניה הוא 16%, בקפריסין הוא 10%, באיטליה הוא 27.5% וביוון 25%. נחזור שוב לדין הישראלי ונציין, כי הכנסת חבר בני אדם מדיבידנד פטורה ממס למעט הכנסה מדיבידנד המתקבלת מחבר בני אדם שאינו תושב ישראל שתתחייב במס חברות בשיעור מופחת של 25%. במקרה ששיעור ההחזקה של חבר בני האדם תושב ישראל בחבר הזר המשלם את הדיבידנד עולה על 25% רשאי חבר בני האדם תושב ישראל לבחור להיות ממוסה במס חברות בשיעור מלא (27% לשנת המס 2008, 26% לשנת המס 2009 ו - 25% משנת המס 2010 ואילך) בגין הדיבידנד המגולם (רווחי החברה הזרה), אך לזכות כנגדו הן את המס שהוטל בחו"ל על הדיבידנד, הן את המס ששילם בחו"ל החבר הזר על ההכנסה שממנה חולק הדיבידנד והן את המס ששילם בחו"ל חבר אחר המוחזק במישרין בידי החבר המשלם בשיעור של 50% לפחות על ההכנסה שממנה חולק הדיבידנד. כפי שרשות המיסים גובה מס מנישום עצמאי, כך גם נגבה המס מחברות. גם החברה משמלת תחילה מקדמות, ולאחר מכן משלימה את המס אותו היא חייבת. ייתכן מצב כמובן, כי החברה תהא זכאית לזיכוי. כלל, מס החברות המוטל על הכנסותיה של החברה, אינו קשור למס המוטל על יחיד אולם קיימים בדין הישראלי מספר אפשרויות שבהם בעלי מניותיה של החברה רשאים לבקש מפקיד השומה לראות את הכנסותיה של החברה כהכנסה שלהם. רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל) טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976 שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: eli-doron@taxlawyers.co.il 
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד- ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!