חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
נשים ובאך – על הריון, לידה, אחרי לידה, גיל ההתבגרות וגיל המעבר

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מינוס אוברדראפט משק בית צרכנות נבונה

נושא המאמר: ששת השלבים ליציאה מהמינוס
מאת: ניסים חליבה   שמור מאמר למועדפים

רבים מאתנו מכירים את המינוס או בשמו העממי האוברדראפט.
מדובר במחלת הלב של שנות ה – 2000, המכבידה על יותר ממחצית ממשקי הבית במדינת ישראל, ולא רק בשל הריביות הגבוהות שנדרש לשם בעבורו.

בניגוד לדעה הרווחת, ניתן לנצח את המינוס, אולם בכדי לעשות זאת עליכם לעבור ששה שלבים הכרחיים:

שלב 1 – "אל תחכו, הזמן לפעול לעולם לא יהיה מושלם" – קבלת החלטה לטפל בבעיה וההכרה בכך שמדובר בכדור שלג, דורשת שיתוף של כל בני המשפחה, כי לטובת כולם רצוי להיגמל מההרגל המגונה שעולה לכם ביוקר.

שלב 2 – רכזו ואספו נתונים לגבי הכנסות משק הבית והוצאותיו. רכזו דפי חשבון של 3 חודשים, חיובי כרטיסי אשראי, משיכת מזומנים, שקים ובקיצור – של כל ההוצאות.

שלב 3 - "שלטו בעסקיכם אחרת הם ישלטו בכם" – בנו טבלת תזרים מזומנים (ניתן למצוא באינטרנט) המחולקת לצד ההכנסות, צד ההוצאות בחלוקה לקטגוריות (מזון, רכב, חשמל, משכנתא וכו') ולסיכום נקבל את היתרה החודשית בצורת חסכון או גרעון (הכנסות פחות הוצאות).

שלב 4 – "עושר הוא תוצר של יכולת האדם לחשוב" – בנו תקציב חודשי בהתאם לרמת הכנסותיכם החודשית מעבודה, שכ"ד, ביטוח לאומי וכו'.
וודאו כי ההוצאות אינן חורגות מסך ההכנסה הכוללת.

שלב 5 – "היזהרו מבזבוזים קטנים – נקב קטן עלול להטביע אוניה גדולה" –
זהו שלב קריטי בו עליכם למצוא דרכים להפחית את ההוצאות החודשיות - פה טמון הכסף הגדול.

שלב 6 – "ההצלחה אינה יעד אלא דרך חיים" – כדי לשמר את הצלחותיכם עליכם להפוך את התנהלותכם לדרך חיים, כלומר לשמר ולעקוב אחר התוצאות תוך מציאת דרכים להתייעלות מתמדת, עד שהדבר יהפוך להרגל.

אלו הם ששת השלבים שיביאו את משפחתכם אל חוף מבטחים במיוחד בימים קשים, בהם כלכלות נופלות, האבטלה גואה וחברות רבות פושטות את הרגל.

ועוד משפט לסיום: אם אתם חושבים שהעניין יפטר מעצמו, זכרו את דברי אלברט איינשטיין " לא ניתן לפתור בעיה באמצעות צורת החשיבה שבה השתמשנו כשיצרנו אותה".

בהצלחה
מאת ניסים חליבה
מחבר "הרווח כולו שלך"
המדריך לחסכון במשק הבית.

רוצים לדעת יותר?
www.gain.co.il


הערה – הרעיונות המובאים במאמר מתייחסים לכל משקי הבית במיוחד שלב 5. אולם במשפחות בהן ההכנסה נמוכה מהממוצע, מסיבותיה שלה, יהיה קיים קושי מהותי בהצלחת התהליך ללא הגדלת ההכנסות.

www.gain.co.il/site/detail/detail/detaildetail.asp?detail_id=1067268


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ניסים חליבה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]